Автобус ПОЛТАВА-ШИШАКИ

через Тахтаулове, Диканьку, Василівку, Попівку, Балясне, Дейнеківку, Нелюбівку, Коляди, Пришиб, Першотравневе, Великий Перевіз

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:55 14:45 Полтава АВ місто Полтава A
06:10 09:40 15:00 18:40 Полтава АС-3 місто Полтава B
06:20 09:50 15:10 18:50 Тахтаулове Полтавський район
06:50 10:10 15:40 19:10 Диканька АС смт Диканька C
06:55 10:15 15:45 19:15 Василівка Диканський район D
07:05 10:25 15:55 19:25 Попівка Диканський район
07:10 10:30 16:00 19:30 Балясне Диканський район E
07:15 10:35 16:05 19:35 Дейнеківка Диканський район
07:20 10:40 16:10 19:40 Нелюбівка Диканський район
07:25 10:45 16:15 19:45 Коляди Шишацький район F
07:30 10:50 16:20 19:50 Пришиб Шишацький район G
07:35 11:00 16:30 20:00 Першотравневе Шишацький район H
07:45 11:10 16:40 20:10 Великий Перевіз Шишацький район I
08:05 11:20 16:55 20:20 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ, Еталон. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ШИШАКИ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ШИШАК

ПОЛТАВА-БАРАНІВКА
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Сагайдак
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Яреськи
ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ


2015-2017