Автобус ПОЛТАВА-ШИШАКИ

через Тахтаулове, Диканьку, Василівку, Попівку, Балясне, Дейнеківку, Нелюбівку, Коляди, Пришиб, Першотравневе, Великий Перевіз

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:55 14:45 Полтава АВ місто Полтава A
06:10 09:40 15:00 18:40 Полтава АС-3 місто Полтава B
06:20 09:50 15:10 18:50 Тахтаулове Полтавський район
06:50 10:10 15:40 19:10 Диканька АС смт Диканька C
06:55 10:15 15:45 19:15 Василівка Диканський район D
07:05 10:25 15:55 19:25 Попівка Диканський район
07:10 10:30 16:00 19:30 Балясне Диканський район E
07:15 10:35 16:05 19:35 Дейнеківка Диканський район
07:20 10:40 16:10 19:40 Нелюбівка Диканський район
07:25 10:45 16:15 19:45 Коляди Шишацький район F
07:30 10:50 16:20 19:50 Пришиб Шишацький район G
07:35 11:00 16:30 20:00 Першотравневе Шишацький район H
07:45 11:10 16:40 20:10 Великий Перевіз Шишацький район I
08:05 11:20 16:55 20:20 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ, Еталон.
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ШИШАКИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Шишаки через Диканьку, Пришиб з’єднує обласний центр - місто Полтаву із п’ятитисячним районним центром - селищем Шишаки. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Полтавським, Диканським та Шишацьким. Відстань між Полтавою та Шишаками становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Шишаки: Диканька, Балясне, Пришиб та Великий Перевіз. Повна тривалість поїздки складе близько двох годин. Щоденно на маршруті здійснюється по чотири рейси. В обласному центрі автобуси відправляються із головного автовокзалу на Алмазному (2 рейси) та з АС-3 біля ТРЦ «Київ» (всі 4 рейси).





Скориставшись автобусом Полтава-Шишаки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Тахтаулове, Полтава-Диканька, Полтава-Василівка, Полтава-Попівка, Полтава-Балясне, Полтава-Дейнеківка, Полтава-Нелюбівка, Полтава-Коляди, Полтава-Пришиб, Полтава-Першотравневе, Полтава-Великий Перевіз, Полтава-Шишаки;
із Диканьки - Диканька-Василівка, Диканька-Попівка, Диканька-Балясне, Диканька-Дейнеківка, Диканька-Нелюбівка, Диканька-Коляди, Диканька-Пришиб, Диканька-Першотравневе, Диканька-Великий Перевіз, Диканька-Шишаки;
із Балясного - Балясне-Дейнеківка, Балясне-Нелюбівка, Балясне-Коляди, Балясне-Пришиб, Балясне-Першотравневе, Балясне-Великий Перевіз, Балясне-Шишаки;
із Пришиба - Пришиб-Першотравневе, Пришиб-Великий Перевіз, Пришиб-Шишаки;
із Великого Перевозу - Великий Перевіз-Шишаки;
із інших населених пунктів - Тахтаулове-Диканька, Тахтаулове-Балясне, Тахтаулове-Пришиб, Тахтаулове-Великий Перевіз, Тахтуалове-Шишаки, Василівка-Балясне, Василівка-Пришиб, Василівка-Великий Перевіз, Василівка-Шишаки, Попівка-Балясне, Попівка-Пришиб, Попівка-Великий Перевіз, Попівка-Шишаки, Дейнеківка-Пришиб, Дейнеківка-Великий Перевіз, Дейнеківка-Шишаки, Нелюбівка-Пришиб, Нелюбівка-Великий Перевіз, Нелюбівка-Шишаки, Коляди-Шишаки, Першотравневе-Шишаки.


Час відправлення автобусів по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Диканьки та Шишак.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ШИШАК

ПОЛТАВА-БАРАНІВКА
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Сагайдак
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Яреськи
ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ


2015-2018