Автобус ПОЛТАВА-ОБОЛОНЬ

через Хорол, Семенівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:40 Полтава АВ місто Полтава A
15:25 Лобачі Решетилівський район
15:35 Поділ Великобагачанський район
15:45 Красногорівка Великобагачанський район B
16:00 Мар’янівка Великобагачанський район
16:20 Хорол АС-2 місто Хорол C
16:30 Хорол АС-1 місто Хорол D
16:35 Середнє Хорольський район
16:40 Куторжиха Хорольський район
16:45 Вишневе (Петрівка) Хорольський район E
16:50 Карпиха Семенівський район
17:00 Семенівка АС смт Семенівка F
17:10 Греблі Семенівський район G
17:15 Товсте Семенівський район H
17:25 Новоселиця Семенівський район I
17:40 Оболонь Семенівський район J
Рейс виконується щоденно, крім суботи.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ОБОЛОНЬ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Оболонь з’єднує обласний центр - місто Полтаву із найбільшим селом у Семенівському районі - Оболонню. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Семенівським. Відстань між Полтавою та Оболонню становить 150 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Оболонь: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Хорол та Семенівка. Повна тривалість поїздки складе 3 години. В обласному центрі автобус відправляється від головного автовокзалу міста в обідню пору.





Скориставшись автобусом Полтава-Оболонь, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Хорол, Полтава-Середнє, Полтава-Куторжиха, Полтава-Вишневе, Полтава-Карпиха, Полтава-Семенівка, Полтава-Греблі, Полтава-Товсте, Полтава-Новоселиця, Полтава-Оболонь;
із Лобачів - Лобачі-Поділ, Лобачі-Красногорівка, Лобачі-Мар’янівка, Лобачі-Хорол, Лобачі-Середнє, Лобачі-Куторжиха, Лобачі-Вишневе, Лобачі-Карпиха, Лобачі-Семенівка, Лобачі-Греблі, Лобачі-Товсте, Лобачі-Новоселиця, Лобачі-Оболонь;
із Подолу - Поділ-Красногорівка, Поділ-Мар’янівка, Поділ-Хорол, Поділ-Середнє, Поділ-Куторжиха, Поділ-Вишневе, Поділ-Карпиха, Поділ-Семенівка, Поділ-Греблі, Поділ-Товсте, Поділ-Новоселиця, Поділ-Оболонь;
із Хорола - Хорол-Середнє, Хорол-Куторжиха, Хорол-Вишневе, Хорол-Карпиха, Хорол-Семенівка, Хорол-Греблі, Хорол-Товсте, Хорол-Новоселиця, Хорол-Оболонь;
із Семенівки - Семенівка-Греблі, Семенівка-Товсте, Семенівка-Новоселиця, Семенівка-Оболонь;
із інших населених пунктів - Красногорівка-Хорол, Красногорівка-Семенівка, Красногорівка-Оболонь, Мар’янівка-Хорол, Мар’янівка-Семенівка, Мар’янівка-Оболонь, Середнє-Семенівка, Середнє-Оболонь, Куторжиха-Семенівка, Куторжиха-Оболонь, Вишневе-Семенівка, Вишневе-Оболонь, Карпиха-Семенівка, Карпиха-Оболонь, Греблі-Оболонь, Товсте-Оболонь, Новоселиця-Оболонь.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола та Семенівки.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ОБОЛОНІ

ПОЛТАВА-ГОРОШИНЕ


2015-2018