Автобус ПОЛТАВА-ОБОЛОНЬ

через Хорол, Семенівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:40 Полтава АВ місто Полтава A
15:25 Лобачі Решетилівський район
15:35 Поділ Великобагачанський район
15:45 Красногорівка Великобагачанський район B
16:00 Чапаєвка Великобагачанський район
16:20 Хорол АС-2 місто Хорол C
16:30 Хорол АС-1 місто Хорол D
16:35 Середнє Хорольський район
16:40 Куторжиха Хорольський район
16:45 Петрівка Хорольський район E
16:50 Карпиха Семенівський район
17:00 Семенівка АС смт Семенівка F
17:10 Греблі Семенівський район G
17:15 Товсте Семенівський район H
17:25 Новоселиця Семенівський район I
17:40 Оболонь Семенівський район J
Рейс виконується щоденно, крім суботи. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ОБОЛОНЬ-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ОБОЛОНІ

ПОЛТАВА-ГОРОШИНЕ


2015-2017