Автобус ПОЛТАВА-РОМНИ

через Опішню, Зіньків, Гадяч, Лохвицю

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:45 Полтава АВ Полтавська область A
09:05 Опішня АС Полтавська область B
10:05 Зіньків АС Полтавська область C
10:15 Бобрівник Полтавська область
11:05 Гадяч АС Полтавська область D
11:25 Петрівка-Роменська Полтавська область E
11:30 Новоселівка Полтавська область
11:35 Степове (Жовтневе) Полтавська область F
11:50 Токарі Полтавська область G
12:25 Лохвиця АС Полтавська область H
12:55 Андріяшівка Сумська область I
13:30 Ромни АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 235 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку РОМНИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Ромни з’єднує обласний центр - місто Полтава та одне із міст-старійшин України - Ромни. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською (Полтавський, Диканський, Зіньківський, Гадяцький та Лохвицький райони) та Сумською (Роменський район). Відстань від Полтави до Ромен становить 235 км. Повна тривалість поїздки складе близько 6 годин. Рейс виконується у першій половині кожного дня. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Опішня, Зіньків, Гадяч та Лохвиця. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Ромни, можна здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Опішня, Полтава-Зіньків, Полтава-Бобрівник, Полтава-Гадяч, Полтава-Петрівка-Роменська, Полтава-Новоселівка, Полтава-Степове, Полтава-Токарі, Полтава-Лохвиця, Полтава-Андріяшівка, Полтава-Ромни;
із Опішні - Опішня-Зіньків, Опішня-Бобрівник, Опішня-Гадяч, Опішня-Петрівка-Роменська, Опішня-Новоселівка, Опішня-Степове, Опішня-Токарі, Опішня-Лохвиця, Опішня-Андріяшівка, Опішня-Ромни;
із Зінькова - Зіньків-Бобрівник, Зіньків-Гадяч, Зіньків-Петрівка-Роменська, Зіньків-Новоселівка, Зіньків-Степове, Зіньків-Токарі, Зіньків-Лохвиця, Зіньків-Андріяшівка, Зіньків-Ромни;
із Бобрівника - Бобрівник-Гадяч, Бобрівник-Петрівка-Роменська, Бобрівник-Новоселівка, Бобрівник-Степове, Бобрівник-Токарі, Бобрівник-Лохвиця, Бобрівник-Андріяшівка, Бобрівник-Ромни;
із Гадяча - Гадяч-Петрівка-Роменська, Гадяч-Новоселівка, Гадяч-Степове, Гадяч-Токарі, Гадяч-Лохвиця, Гадяч-Андріяшівка, Гадяч-Ромни;
із Петрівки-Роменської - Петрівка-Роменська-Новоселівка, Петрівка-Роменська-Степове, Петрівка-Роменська-Токарі, Петрівка-Роменська-Лохвиця, Петрівка-Роменська-Андріяшівка, Петрівка-Роменська-Ромни;
із Новоселівки - Новоселівка-Степове, Новоселівка-Токарі, Новоселівка-Лохвиця, Новоселівка-Андріяшівка, Новоселівка-Ромни;
із Лохвиці - Лохвиця-Андріяшівка, Лохвиця-Ромни.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави, Опішні, Зінькова, Гадяча, Лохвиці та Ромен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до РОМЕН

ДНІПРО-РОМНИ
ПОЛТАВА-КОНОТОП
ХАРКІВ-ЧЕРНІГІВ


2015-2017