Автобус ВАРШАВА-ПОКРОВСЬК / Autobus WARSZAWA-POKROWSK

через Люблін, Ковель, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Полтаву, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку, Костянтинівку

Lublin - Kowel - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Poltawa - Charków - Czuhujew - Izium - Słowiańsk - Kramatorsk - Drużkiwka - Konstantynówka


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
12:00 Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia/Варшава Західна Województwo mazowieckie A
12:25 Lotnisko Chopina w Warszawie/Аеропорт імені Фридерика Шопена Województwo mazowieckie
14:40 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie B
20:00 Ковель/Kowel Волинська область C
22:00 Луцьк/Łuck Волинська область D
23:55 Рівне/Równe Рівненська область
03:00 Житомир/Żytomierz Житомирська область
05:10 Київ АС Київ/Kijów SA Kijów місто Київ E
11:00 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область F
13:50 Харків АВ/Charkow Dw. PKS Харківська область G
15:00 Чугуїв АС/Czuhujew Харківська область
16:00 Ізюм/Izium Харківська область
17:00 Слов’янськ/Słowiańsk Донецька область
17:30 Краматорськ АС/Kramatorsk Dw. PKS Донецька область H
18:00 Дружківка/Drużkiwka Донецька область
18:40 Костянтинівка/Konstantynówka Донецька область I
19:20 Покровськ/Pokrowsk Донецька область J
Рейс виконується по середах, п’ятницях та неділях із Польщі.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan.

Wyjazd: środa, piątek, niedziela.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОКРОВСЬК-ВАРШАВА/POKROWSK-WARSZAWA

Автобус Варшава-Покровськ (autobus Warszawa-Pokrowsk) з’єднує найбільше місто Польщі - Варшаву із найбільшими містами України - Києвом та Харковом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Польщею та Україною. Міста, через які курсує автобус: Люблін, Ковель, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Полтава, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка. Повна тривалість поїздки складе одну добу. У Варшаві автобус відправляється від автовокзалу Warszawa Zachodnia опівдні.





Скориставшись автобусом Варшава-Покровськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Варшави - Варшава-Ковель, Варшава-Луцьк, Варшава-Рівне, Варшава-Житомир, Варшава-Київ (Warszawa-Kijów), Варшава-Полтава (Warszawa-Poltawa), Варшава-Харків (Warszawa-Charków), Варшава-Чугуїв, Варшава-Ізюм, Варшава-Слов’янськ, Варшава-Краматорськ, Варшава-Дружківка, Варшава-Костянтинівка, Варшава-Покровськ;
із Любліна - Люблін-Ковель, Люблін-Луцьк, Люблін-Рівне, Люблін-Житомир, Люблін-Київ (Lublin-Kijów), Люблін-Полтава (Lublin-Poltawa), Люблін-Харків (Lublin-Charków), Люблін-Чугуїв, Люблін-Ізюм, Люблін-Слов’янськ, Люблін-Краматорськ, Люблін-Дружківка, Люблін-Костянтинівка, Люблін-Покровськ;
із Києва - Київ-Полтава, Київ-Харків, Київ-Чугуїв, Київ-Ізюм, Київ-Слов’янськ, Київ-Краматорськ, Київ-Дружківка, Київ-Костянтинівка, Київ-Покровськ.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

2015-2023