Автобус ПАРДУБИЦІ-ХАРКІВ / Autobus PARDUBICE-CHARKIV

через Градець-Кралове, Прагу, Брно, Оломоуць, Остраву, Катовіце, Краків, Львів, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Хорол, Полтаву

Hradec Králové - Praha - Brno - Olomouc - Ostrava - Katowice - Krakow - Lvov - Rivne - Žytomyr - Kyjev - Pyrjatyn - Chorol - Poltava


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення / Čas odjezdu Станція / Zastávka Регіон / Kraj На карті / Mapa
09:00 Pardubice/Пардубиці Česko A
09:35 Hradec Králové/Градець-Кралове Česko B
12:00 Praha Florenc UAN/Прага Флоренц Česko C
14:50 Brno/Брно Česko D
16:00 Olomouc/Оломоуць Česko E
17:10 Ostrava/Острава Česko F
18:45 Katowice Dworzec Autobusowy/Катовіце Polska G
19:40 Kraków-Balice/Краків-Баліце Polska
20:20 Krakow MDA/Краків Polska H
03:30 Львів АВ/Lvov Львівська область I
06:25 Рівне АВ/Rivne Рівненська область
08:50 Житомир АВ/Žytomyr Житомирська область
10:40 Київ АС «Київ»/Kyjev, vlakové nádraží місто Київ
13:00 Пирятин АС/Pyrjatyn Полтавська область
14:10 Хорол АС-2/Chorol Полтавська область
15:30 Полтава АВ/Poltava Полтавська область
17:10 Харків АС Привокзальна/Charkiv Харківська область
17:30 Харків АВ/Charkiv Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Neoplan, Setra, VanHool.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-ПАРДУБИЦІ/CHARKIV-PARDUBICE

Автобус Пардубиці-Харків (autobus Pardubice-Charkiv) з’єднує столицю Чехії - місто Прагу із найбільшими містами України - Києвом та Харковом. Маршрут автобуса проходить територією трьох країн: Чехією, Польщею та Україною. Найбільші міста, через які курсує автобус Пардубиці-Харків: Градець-Кралове, Прага, Брно, Оломоуць, Острава, Катовіце, Краків, Львів, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин та Полтава. Повна тривалість поїздки складе орієнтовно півтори доби. Рейс здійснюється щоденно. Із Праги автобус відправляється в обідню пору, у Харкові - прибуває наступного вечора на АС Привокзальна та головний автовокзал міста на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Пардубиці-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Пардубиців - Пардубиці-Львів, Пардубиці-Рівне, Пардубиці-Житомир, Пардубиці-Київ, Пардубиці-Пирятин, Пардубиці-Хорол, Пардубиці-Полтава, Пардубиці-Харків;
із Градець-Кралового - Градець-Кралове-Катовіце (Hradec Králové-Katowice), Градець-Кралове-Краків (Hradec Králové-Krakow), Градець-Кралове-Львів (Hradec Králové-Lvov), Градець-Кралове-Рівне (Hradec Králové-Rivne), Градець-Кралове-Житомир (Hradec Králové-Žytomyr), Градець-Кралове-Київ (Hradec Králové-Kyjev), Градець-Кралове-Пирятин (Hradec Králové-Pyrjatyn), Градець-Кралове-Хорол, Градець-Кралове-Полтава (Hradec Králové-Poltava), Градець-Кралове-Харків (Hradec Králové-Charkiv);
із Праги - Прага-Катовіце (Praha-Katowice), Прага-Краків (Praha-Krakow), Прага-Львів (Praha-Lvov), Прага-Рівне (Praha-Rivne), Прага-Житомир (Praha-Žytomyr), Прага-Київ (Praha-Kyjev), Прага-Пирятин (Praha-Pyrjatyn), Прага-Хорол, Прага-Полтава (Praha-Poltava), Прага-Харків (Praha-Charkiv);
із Брно - Брно-Катовіце (Brno-Katowice), Брно-Краків (Brno-Krakow), Брно-Львів (Brno-Lvov), Брно-Рівне (Brno-Rivne), Брно-Житомир (Brno-Žytomyr), Брно-Київ (Brno-Kyjev), Брно-Пирятин (Brno-Pyrjatyn), Брно-Хорол, Брно-Полтава (Brno-Poltava), Брно-Харків (Brno-Charkiv);
із Оломоуця - Оломоуць-Львів, Оломоуць-Рівне, Оломоуць-Житомир, Оломоуць-Київ, Оломоуць-Пирятин, Оломоуць-Хорол, Оломоуць-Полтава, Оломоуць-Харків;
із Острави - Острава-Львів, Острава-Рівне, Острава-Житомир, Острава-Київ, Острава-Пирятин, Острава-Хорол, Острава-Полтава, Острава-Харків;
із Катовіце - Катовіце-Краків, Катовіце-Львів, Катовіце-Рівне, Катовіце-Житомир, Катовіце-Київ, Катовіце-Пирятин, Катовіце-Хорол, Катовіце-Полтава, Катовіце-Харків;
із Кракова - Краків-Львів, Краків-Рівне, Краків-Житомир, Краків-Київ, Краків-Пирятин, Краків-Хорол, Краків-Полтава, Краків-Харків.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020