Автобус ПРАГА-ХАРКІВ / Autobus PRAHA-CHARKIV

через Брно, Оломоуц, Остраву, Катовіце, Краків, Жешув, Львів, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Лубни, Полтаву /
Brno - Olomouc - Ostrava - Katowice - Krakow - Rzeszow - Lvov - Rivne - Žytomyr - Kyjev - Pyrjatyn - Lubny - Poltava



траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Čas odjezdu Станція/ Zastávka Регіон/ Kraj На карті/ Mapa
08:30 Út./Вт. Praha Florenc UAN/Прага Флоренц Česko/Чехія A
11:30 Út./Вт. Brno Zvonařka/Брно АВ Звонажка Česko/Чехія B
12:30 Út./Вт. Olomouc (na znameni)/Оломоуц (на вимогу) Česko/Чехія C
13:30 Út./Вт. Ostrava (na znameni)/Острава (на вимогу) Česko/Чехія D
15:00 Wt./Вт. Katowice/Катовіце Polska/Польща E
17:00 Wt./Вт. Krakow/Краків Polska/Польща F
19:30 Wt./Вт. Rzeszow/Жешув Polska/Польща G
00:30 Ср./St. Львів/Lvov Львівська область H
03:30 Ср./St. Рівне/Rivne Рівненська область
06:40 Ср./St. Житомир/Žytomyr Житомирська область
08:40 Ср./St. Київ, залізничний вокзал/Kyjev, vlakové nádraží місто Київ I
09:20 Ср./St. Київ АВ/Kyjev Autobusové nádraží місто Київ
11:30 Ср./St. Пирятин/Pyrjatyn Полтавська область
12:10 Ср./St. Лубни/Lubny Полтавська область
14:15 Ср./St. Полтава АВ/Poltava Полтавська область
16:35 Ср./St. Харків АВ/Charkiv Харківська область J
Рейс виконується по вівторках із Чехії.
Можливі автобуси на маршрутах: MAN.
Протяжність складає 2300 км.
Сайт перевізника: east-express.cz /

Den odjezdu: úterý.
www: east-express.cz
Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ПРАГА/CHARKIV-PRAHA

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕХІЇ у ХАРКІВ

ПРАГА-ЗАПОРІЖЖЯ

2015-2019