Автобус КИЇВ-СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА

через аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Хорол, Полтаву, Харків, Ізюм, Слов’янськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя, Петропавлівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:30 Київ, ст.м. Харківська місто Київ A
16:50 аеропорт Бориспіль, термінал D Київська область B
17:15 Бориспіль, АТБ Київська область
18:40 Пирятин АС Полтавська область C
19:20 Лубни, АЗС TATNEFT Полтавська область
20:20 Хорол, АЗС WOG Полтавська область
21:35 Полтава АВ Полтавська область D
00:10 Харків АВ Харківська область E
02:50 Ізюм Харківська область F
03:50 Слов’янськ, АЗС Параллель Донецька область G
04:40 Рубіжне, з/вокзал Луганська область
05:10 Сєвєродонецьк АС Луганська область H
06:30 Новоайдар АС Луганська область I
07:00 Щастя, СТО Луганська область
07:15 Петропавлівка Луганська область
07:50 Станиця Луганська АС Луганська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (39, 44 місця), Mercedes (20 місць).
Протяжність складає 900 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА-КИЇВ

2015-2020