Автобус ВАРШАВА-КИЇВ-СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА / Autobus WARSZAWA-KIJÓW-STANICA ŁUGAŃSKA

через Люблін, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Полтаву, Харків, Шевченкове, Куп’янськ, Кремінну, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя

Lublin - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijow - Pyriatyn - Poltawa - Charków - Szewczenkowe - Kupiańsk - Kreminna - Rubiżne - Siewierodonieck - Nowoajdar - Szczastia


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
07:00 Wt.Sb. Warszawa Dworzec autobusowy/Варшава Polska A
09:30 Wt.Sb. Lublin Dworzec autobusowy/Люблін Polska B
16:00 Вт.Сб. Луцьк АВ/Łuck Волинська область C
17:20 Вт.Сб. Рівне АВ/Równe Рівненська область
20:10 Вт.Сб. Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область
22:45 щодня Київ АС «Київ»/Kijow місто Київ D
01:00 щодня Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
03:45 щодня Полтава АВ/Poltawa Полтавська область E
06:00 щодня Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
06:20 щодня Харків АВ/Charków Харківська область F
07:00 щодня Харків АС-6/Charków Харківська область
08:10 щодня Шевченкове АС/Szewczenkowe Харківська область
09:10 щодня Куп’янськ АС/Kupiańsk Харківська область
10:00 щодня Крохмальне/Krokhmalne Харківська область
10:50 щодня Кремінна АС/Kreminna Луганська область
11:30 щодня Рубіжне АС/Rubiżne Луганська область G
12:25 щодня Сєвєродонецьк АС/Siewierodonieck Луганська область H
13:00 щодня Новоайдар АС/Nowoajdar Луганська область
13:35 щодня Щастя АС/Szczastia Луганська область I
14:45 щодня Станиця Луганська АС/Stanica Ługańska Луганська область J
Рейс виконується щовівторка і щосуботи із Польщі та щоденно із Києва.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan (49 місць).
Протяжність складає 1700 км.
Сайти: bus-k.com, agat.eu

Wyjazd: wtorek, sobota.
www: bus-k.com, agat.eu
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА-КИЇВ-ВАРШАВА/STANICA ŁUGAŃSKA-KIJÓW-WARSZAWA

Автобус Варшава-Станиця Луганська з’єднує столицю Польщі - місто Варшаву із Луганщиною. Маршрут автобуса проходить територією семи областей України: Волинською, Рівненською, Житомирською, Київською, Полтавською, Харківською та Луганською. Відстань між Варшавою та Станицею Луганською становить близько 1700 км. Населені пункти, через які курсує автобус Варшава-Київ-Станиця Луганська: Люблін, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Полтава, Харків, Шевченкове, Куп’янськ, Кремінна, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Новоайдар та Щастя. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин.





Скориставшись автобусом Варшава-Київ-Станиця Луганська, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Варшави - Варшава-Луцьк, Варшава-Рівне, Варшава-Житомир, Варшава-Київ, Варшава-Пирятин, Варшава-Полтава, Варшава-Харків, Варшава-Шевченкове, Варшава-Куп’янськ, Варшава-Кремінна, Варшава-Рубіжне, Варшава-Сєвєродонецьк, Варшава-Новоайдар, Варшава-Щастя, Варшава-Станиця Луганська;
із Любліна - Люблін-Луцьк, Люблін-Рівне, Люблін-Житомир, Люблін-Київ, Люблін-Пирятин, Люблін-Полтава, Люблін-Харків, Люблін-Шевченкове, Люблін-Куп’янськ, Люблін-Кремінна, Люблін-Рубіжне, Люблін-Сєвєродонецьк, Люблін-Новоайдар, Люблін-Щастя, Люблін-Станиця Луганська;
із Києва - Київ-Пирятин, Київ-Полтава, Київ-Харків, Київ-Шевченкове, Київ-Куп’янськ, Київ-Кремінна, Київ-Рубіжне, Київ-Сєвєродонецьк, Київ-Новоайдар, Київ-Щастя, Київ-Станиця Луганська;
із Полтави - Полтава-Харків, Полтава-Шевченкове, Полтава-Куп’янськ, Полтава-Кремінна, Полтава-Рубіжне, Полтава-Сєвєродонецьк, Полтава-Новоайдар, Полтава-Щастя, Полтава-Станиця Луганська;
із Харкова - Харків-Шевченкове, Харків-Куп’янськ, Харків-Кремінна, Харків-Рубіжне, Харків-Сєвєродонецьк, Харків-Новоайдар, Харків-Щастя, Харків-Станиця Луганська;
із Шевченкового - Шевченкове-Куп’янськ, Шевченкове-Кремінна, Шевченкове-Рубіжне, Шевченкове-Сєвєродонецьк, Шевченкове-Новоайдар, Шевченкове-Щастя, Шевченкове-Станиця Луганська;
із Кремінної - Кремінна-Рубіжне, Кремінна-Сєвєродонецьк, Кремінна-Новоайдар, Кремінна-Щастя, Кремінна-Станиця Луганська;
із Рубіжного - Рубіжне-Сєвєродонецьк, Рубіжне-Новоайдар, Рубіжне-Щастя, Рубіжне-Станиця Луганська;
із Сєвєродонецька - Сєвєродонецьк-Новоайдар, Сєвєродонецьк-Щастя, Сєвєродонецьк-Станиця Луганська;
із Новоайдара - Новоайдар-Щастя, Новоайдар-Станиця Луганська;
зі Щастя - Щастя-Станиця Луганська.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Києва, Полтави, Харкова, Шевченкового, Кремінної, Рубіжного, Сєвєродонецька, Новоайдара, Щастя та Станиці Луганської.


2015-2020