Автобус КИЇВ-СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА

через Полтаву, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Лиман, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя, Петропавлівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:30 Київ ЦАВ місто Київ A
16:00 Київ АС «Київ» місто Київ
20:45 Полтава АВ Полтавська область B
22:45 Харків АС Привокзальна Харківська область
23:00 Харків АВ Харківська область C
23:15 Харків АС-6 Харківська область
23:45 Чугуїв АС Харківська область
00:30 Ізюм АС Харківська область
01:30 Слов’янськ Донецька область
02:00 Лиман Донецька область D
03:00 Рубіжне з/вокзал Луганська область E
03:15 Лисичанськ Луганська область F
04:00 Сєвєродонецьк АС Луганська область G
04:30 Новоайдар Луганська область H
05:00 Щастя АС Луганська область I
05:20 Петропавлівка Луганська область
06:00 Станиця Луганська АС Луганська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: VanHool.
Протяжність складає 860 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА-КИЇВ

Автобус Київ-Станиця Луганська з’єднує столицю країни - місто Київ із Луганщиною. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Київською, Полтавською, Харківською, Донецькою та Луганською. Відстань між Києвом та Станицею Луганською становить близько 900 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус Київ-Станиця Луганська: Полтава, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Лиман, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар та Щастя. Повна тривалість поїздки складе 14,5 годин.





Скориставшись автобусом Київ-Станиця Луганська, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Полтава, Київ-Харків, Київ-Чугуїв, Київ-Ізюм, Київ-Слов’янськ, Київ-Рубіжне, Київ-Сєвєродонецьк, Київ-Новоайдар, Київ-Щастя, Київ-Станиця Луганська;
із Полтави - Полтава-Харків, Полтава-Чугуїв, Полтава-Ізюм, Полтава-Слов’янськ, Полтава-Рубіжне, Полтава-Сєвєродонецьк, Полтава-Новоайдар, Полтава-Щастя, Полтава-Станиця Луганська;
із Харкова - Харків-Чугуїв, Харків-Ізюм, Харків-Слов’янськ, Харків-Рубіжне, Харків-Сєвєродонецьк, Харків-Новоайдар, Харків-Щастя, Харків-Станиця Луганська;
із Чугуєва - Чугуїв-Ізюм, Чугуїв-Слов’янськ, Чугуїв-Рубіжне, Чугуїв-Сєвєродонецьк, Чугуїв-Новоайдар, Чугуїв-Щастя, Чугуїв-Станиця Луганська;
з Ізюма - Ізюм-Слов’янськ, Ізюм-Рубіжне, Ізюм-Сєвєродонецьк, Ізюм-Новоайдар, Ізюм-Щастя, Ізюм-Станиця Луганська;
із Рубіжного - Рубіжне-Сєвєродонецьк, Рубіжне-Новоайдар, Рубіжне-Щастя, Рубіжне-Станиця Луганська;
із Сєвєродонецька - Сєвєродонецьк-Новоайдар, Сєвєродонецьк-Щастя, Сєвєродонецьк-Станиця Луганська;
із Новоайдара - Новоайдар-Щастя, Новоайдар-Станиця Луганська;
зі Щастя - Щастя-Станиця Луганська.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Києва, Полтави, Харкова, Ізюма, Сєвєродонецька та Станиці Луганської.


2015-2020