РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ПО ПОЛТАВІ ТА ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На сайті розміщена інформація про автовокзали та автостанції Полтави та Полтавської області із вказанням адрес, режиму роботи та контактних телефонів довідок. Центральний автовокзал Полтави, автовокзал Кременчука і автостанція Лубен працюють цілодобово. Всі інші автостанції мають встановлені графіки роботи.

Щоденно із автостанцій Полтавщини відправляються автобуси приміського, внутрішньообласного, міжміського та міжнародного сполучення (як формуванням з міст області, так і транзитні - міжміського та міжнародного сполучення).

Населені пункти Полтавської області з’єднані автобусним сполученням з більшістю областей України (Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Запорізькою, Івано-Франківською, Києвом та Київською, Кіровоградською, Луганською, Львівською, Миколаївською, Одеською, Рівненською, Сумською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою та Чернігівською). Через міста Полтава, Кременчук, Лубни, Гадяч, Зіньків, Лохвиця, Пирятин та Хорол курсують автобуси міжнародного сполучення у Білорусь, Італію, Молдову, Німеччину, Польщу, Російську Федерацію, Чехію.

Для зручності пасажирів деякі міста, зокрема, Полтава і Хорол, мають три та дві автостанції відповідно. Із автовокзалу Полтава АС-1, який розташований у мікрорайоні Алмазний, здійснюються автобусні рейси за кордон, по Україні, по області, а також у приміському сполученні у напрямку Решетилівки. Із автостанції Полтава АС-2, розташованої на Шевченка, в районі центрального ринку, автобуси відправляються у Диканьському, Карлівському, Машівському, Новосанжарському та Чутівському напрямках. Із автостанції Полтава АС-4, яка розташована на Південному вокзалі - на Котельву.

Щоб знайти необхідний рейс чи напрямок, виберіть потрібну автостанцію серед запропонованих нижче і відкрийте необхідний напрямок. Вам буде запропоновано перелік рейсів, які можуть Вас зацікавити.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідкових станцій та безпосередньо на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю).
ПОЛТАВА-1 ПОЛТАВА-2 ПОЛТАВА-4 КРЕМЕНЧУК ГОРІШНІ ПЛАВНІ ЛУБНИ МИРГОРОД ГАДЯЧ ПИРЯТИН КАРЛІВКА ХОРОЛ-1 ХОРОЛ-2 ГЛОБИНЕ ЛОХВИЦЯ ГРЕБІНКА ЗІНЬКІВ КОБЕЛЯКИ РЕШЕТИЛІВКА ЗАВОДСЬКЕ


Котельва Нові Санжари Диканька Градизьк Семенівка Чутове Велика Багачка Опішня Шишаки Машівка Козельщина Оржиця Чорнухи Великі Сорочинці

2015-2020