РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ПО ПОЛТАВІ ТА ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На сайті розміщена інформація про автовокзали та автостанції Полтави та Полтавської області із вказанням адрес, режиму роботи та контактних телефонів довідок. Центральний автовокзал Полтави, автовокзал Кременчука і автостанція Лубен працюють цілодобово. Всі інші автостанції мають встановлені графіки роботи.

Щоденно із автостанцій Полтавщини відправляються автобуси приміського, внутрішньообласного, міжміського та міжнародного сполучення (як формуванням з міст області, так і транзитні - міжміського та міжнародного сполучення).

Населені пункти Полтавської області з’єднані автобусним сполученням з більшістю областей України (Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Запорізькою, Києвом та Київською, Кіровоградською, Львівською, Миколаївською, Одеською, Рівненською, Сумською, Черкаською, Чернівецькою, Чернігівською, Харківською та Хмельницькою). Через міста Полтава, Кременчук, Лубни, Пирятин та Зіньків курсують автобуси міжнародного сполучення у Білорусь, Молдову, Німеччину, Польщу, Російську Федерацію, Чехію.

Для зручності пасажирів деякі міста, зокрема, Полтава і Хорол, мають чотири та дві автостанції відповідно. Із автовокзалу Полтава АС-1, який розташований у мікрорайоні Алмазний, здійснюються автобусні рейси за кордон, по Україні, по області, а також у приміському сполученні у напрямку Решетилівки. Із автостанції Полтава АС-2, розташованої на Шевченка, в районі центрального ринку, автобуси відправляються у Карлівському, Машівському, Новосанжарському та Чутівському напрямках. Із автостанції Полтава АС-3, що знаходиться по вул. Зіньківська, навпроти залізничного вокзалу Полтава-Київська, автобуси слідують переважно на Диканьку, Опішню, Зіньків та Шишаки. Із автостанції Полтава АС-4, яка розташована на Південному вокзалі - на Котельву.

Щоб знайти необхідний рейс чи напрямок, виберіть потрібну автостанцію серед запропонованих нижче і відкрийте необхідний напрямок. Вам буде запропоновано перелік рейсів, які можуть Вас зацікавити.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на той чи інший рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна рейсів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідкових станцій та безпосередньо на станціях, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю).Автовокзали та автостанції розташовані у наступному порядку: спочатку - станції обласного центру, потім міст обласного підпорядкування та районного за кількістю мешканців, далі автостанції селищ та села також за кількістю жителів.

ПОЛТАВА-1 ПОЛТАВА-2 ПОЛТАВА-3 ПОЛТАВА-4 КРЕМЕНЧУК ГОРІШНІ ПЛАВНІ ЛУБНИ МИРГОРОД ГАДЯЧ-1 ПИРЯТИН КАРЛІВКА ХОРОЛ-1 ХОРОЛ-2 ГЛОБИНЕ ЛОХВИЦЯ ГРЕБІНКА ЗІНЬКІВ КОБЕЛЯКИ РЕШЕТИЛІВКА ЗАВОДСЬКЕ Котельва Нові Санжари Диканька Градизьк Семенівка Чутове Велика Багачка Опішня Шишаки Машівка Козельщина Оржиця Чорнухи Великі Сорочинці


2015-2019