Розклад руху автобусів по автостанції ШИШАКИ

Автостанція Шишаки - єдина пасажирська станція районного центру, із якої здійснюються автобусні перевезення по Полтавській області. Розташований вокзал неподалік центру селища. Найближчі залізничні станції: Яреськи (13 км), Федунка (15 км), Матяшівка та Сагайдак (20 км). На станціях зупиняються переважно приміські електрички. Через Шишаки проходять два автомобільні шляхи територіального значення: Т-17-20 - Баранівка-Шишаки-Поділ та Т-17-33 - Шишаки-Балясне.


Шишацька автостанція обслуговує автобуси приміського та міжміського сполучення. Всі рейси, які відправляються із автовокзалу, здійснюються в межах Полтавщини: Великобагачанський, Глобинський, Диканський, Кременчуцький, Миргородський, Полтавський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський та Шишацький райони. Найкраще сполучення районний центр має із обласним центром (близько 20 рейсів щоденно, які курсують із 5:10 до 18:40), автобуси прибувають у Полтаву на центральний автовокзал або АС-3 (біля Київського вокзалу). Скориставшись міжміськими автобусами, які відправляються із автостанції, пасажири можуть доїхати до наступних населених пунктів Полтавщини: Великих Сорочинець (автобуси на Миргород, Кременчук), Диканьки (автобуси на Полтаву), Кременчука, Миргорода (автобуси на Миргород, Кременчук), Полтави, Решетилівки (транзитний автобус Баранівка-Полтава), Семенівки (автобус на Кременчук), Хорола (автобус на Кременчук). По Шишацькому району можна доїхати до сіл: Баранівка, Велика Бузова, Великий Перевіз, Вишневе, Воронянщина, Гоголеве, Григорівщина, Дем’янки, Коляди, Криворучки, Мала Бузова, Маликівщина, Михайлики, Науменки, Нижні Яреськи (залізнична станція Яреськи), Низова Яковенщина, Першотравневе, Пришиб, Сагайдак, Самари, Соснівка, Тищенки, Федунка, Хвощове, Ходосиха, Чернишівка, Шафранівка, Яреськи.





Розклад руху автобусів згруповано за трьома напрямками (Полтавський, Диканський та Миргородський), окремим пунктом створено Приміське сполучення. Щоб переглянути відправлення та прибуття автобусів, потрібно натиснути на необхідний напрямок.


Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на той чи інший рейс. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Шишаки
вул. Кирила Осьмака (Леніна), 57



тел. (05352)911-31
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Решетилівку, Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Шишак Рейс Час відправл. із Шишак Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 06:15 Яреськи-Полтава: Сагайдак, Поділ 06:20 08:00 щоденно
05:50 07:15 Шишаки-Полтава: Яреськи, Федунка, Поділ 07:30 09:10 щоденно
06:50 08:35 Шишаки-Полтава: Велика Бузова, Сагайдак 08:50 10:25 щоденно
09:50 10:02 Баранівка-Полтава: Покровське, Решетилівка 10:05 11:45 пн., пт.-нд.
10:25 10:55 Яреськи-Полтава: Сагайдак, Поділ 11:00 13:05 щоденно
09:55 11:40 Шишаки-Полтава: Яреськи, Федунка, Поділ 12:00 13:40 щоденно
12:25 14:00 Шишаки-Полтава: Велика Бузова, Сагайдак 14:00 15:40 щоденно
14:50 14:58 Яреськи-Полтава: Сагайдак, Поділ 15:00 17:05 щоденно
14:50 15:05 Баранівка-Полтава: Покровське, Решетилівка 15:10 17:00 щоденно
14:50 16:15 Шишаки-Полтава: Яреськи, Федунка, Поділ 16:30 18:10 щоденно
05:20 07:05 Шишаки-Полтава: Велика Бузова, Сагайдак 17:30 19:20 щоденно
16:30 17:55 Шишаки-Полтава: Велика Бузова, Сагайдак 18:10 19:50 щоденно

Диканський напрямок (на Диканьку, Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Шишак Рейс Час відправл. із Шишак Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:45 15:35 Шишаки-Полтава: Гоголеве, Диканька 05:10 06:55 щоденно
09:40 11:20 Шишаки-Полтава: Пришиб, Диканька 06:40 08:15 щоденно
05:55 08:05 Шишаки-Полтава: Пришиб, Диканька 08:20 10:30 щоденно
10:10 11:15 Миргород-Полтава: Диканька 11:20 13:05 щоденно
18:40 20:20 Шишаки-Полтава: Пришиб, Диканька 13:00 14:30 щоденно
11:40 13:50 Шишаки-Полтава: Гоголеве, Диканька 16:00 18:00 щоденно
14:45 16:55 Шишаки-Полтава: Пришиб, Диканька 17:10 19:20 щоденно
17:40 18:35 Миргород-Полтава: Диканька 18:40 20:05 щоденно

Миргородський напрямок (на Великі Сорочинці, Миргород, Кременчук)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Шишак Рейс Час відправл. із Шишак Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:15 06:35 Полтава-Миргород: В.Перевіз, В.Сорочинці 06:40 07:35 щоденно
12:30 16:20 Шишаки-Кременчук: Миргород, Хорол 07:10 11:15 щоденно
14:20 15:35 Полтава-Миргород: Великі Сорочинці 15:40 16:40 щоденно

Приміське сполучення (на Баранівку, Михайлики, Яреськи)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Шишак Рейс Час відправл. із Шишак Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ШИШАКИ-БАРАНІВКА

07:30 09:15 Полтава-Баранівка: Великий Перевіз 09:20 09:35 пн., пт.-нд.
13:00 14:25 Полтава-Баранівка: Великий Перевіз 14:30 14:47 щоденно

ШИШАКИ-ВЕЛИКА БУЗОВА ШИШАКИ-ТИЩЕНКИ

06:45 07:25 Шишаки-Велика Бузова: Цьови, Тищенки 06:00 06:40 пн., пт.
14:30 15:10 Шишаки-Велика Бузова: Цьови, Тищенки 13:00 13:45 пн., пт.

ШИШАКИ-ВОСКОБІЙНИКИ ШИШАКИ-МИХАЙЛИКИ

07:05 08:05 Шишаки-Воскобійники: К.Балка, Михайлики 06:00 07:00 вт., чт.
17:15 18:30 Шишаки-Воскобійники: К.Балка, Михайлики 15:55 17:05 вт., чт.

ШИШАКИ-ГОГОЛЕВЕ ШИШАКИ-ШАФРАНІВКА

08:20 09:10 Шишаки-Гоголеве: Чернишівка, Шафранівка 07:30 08:15 пн., пт.
15:50 16:40 Шишаки-Гоголеве: Чернишівка, Шафранівка 15:00 15:45 пн., пт.

ШИШАКИ-КОВАЛІВКА ШИШАКИ-ПОКРОВСЬКЕ

08:50 09:35 Шишаки-Ковалівка: В.Перевіз, Баранівка, Покровське 07:50 08:35 пн., чт.
15:35 16:20 Шишаки-Ковалівка: В.Перевіз, Баранівка, Покровське 14:40 15:25 пн., чт.

ШИШАКИ-МИХАЙЛИКИ ШИШАКИ-ВЕЛИКИЙ ПЕРЕВІЗ

07:55 08:20
Шишаки-Михайлики: Великий Перевіз
Шишаки07:30
Великий Перевіз07:39
Михайлики07:50
07:20 07:50 ср., пт.
12:00 12:30
Шишаки-Михайлики: Великий Перевіз
Шишаки11:35
Великий Перевіз11:42
Михайлики11:55
11:35 11:55 ср., пт.

ШИШАКИ-ХРИСТІВКА ШИШАКИ-ЖОРЖІВКА

08:30 09:05 Шишаки-Христівка: Пелагеївка, Самари, Жоржівка 07:50 08:25 вт., пт.
15:10 15:45 Шишаки-Христівка: Пелагеївка, Самари, Жоржівка 14:30 15:05 вт., пт.

ШИШАКИ-ЯРЕСЬКИ ШИШАКИ-СТАНЦІЯ ЯРЕСЬКИ

07:10 07:35 Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи 05:10 05:35 щоденно
10:30 10:55 Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи 09:10 09:35 сб.-нд.
08:35 10:10 Полтава-Яреськи 10:12 10:20 щоденно
12:10 12:40 Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи 11:25 11:55 пн.-пт.
13:10 13:35 Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи 12:10 12:40 сб.-нд.
13:10 14:38 Полтава-Яреськи 14:40 14:48 щоденно
17:20 17:45 Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи 16:35 17:00 сб.-нд.
Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи
Шишаки16:40
СГТ16:42
Сирзавод16:44
Мінзавод16:47
Цукрозавод16:50
Яреськи16:52
Лісництво16:54
Яреськи залізнична станція17:00
16:40 17:00 щоденно
17:45 18:20 Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи 17:25 17:40 пн.-пт.
19:30 20:00
Шишаки-Яреськи залізнична станція: Яреськи
Шишаки18:45
СГТ18:48
Сирзавод18:51
Мінзавод18:54
Цукрозавод18:57
Яреськи19:00
Лісництво19:03
Яреськи залізнична станція19:15
18:45 19:15 пн.-пт.
18:05 19:35 Полтава-Яреськи 19:40 19:50 щоденно


2015-2017