Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Хорол, Семенівку, Глобине


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:10 Полтава АВ місто Полтава A
12:30 Решетилівка (автотраса Харків-Київ) місто Решетилівка B
12:35 Глибока Балка Решетилівський район
12:40 Лобачі Решетилівський район
12:50 Поділ Великобагачанський район C
13:00 Білоцерківка Великобагачанський район D
13:05 Красногорівка Великобагачанський район
13:10 Сидорівщина Великобагачанський район
13:15 Широке Великобагачанський район
13:20 Мар’янівка Великобагачанський район E
13:35 Вишняки Хорольський район
13:45 Хорол АС-2 місто Хорол F
13:55 Хорол АС-1 місто Хорол G
14:00 Куторжиха Хорольський район
14:05 Вишневе Хорольський район
14:15 Карпиха Семенівський район
14:30 Семенівка смт Семенівка H
15:00 Глобине АС місто Глобине I
16:10 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 215 км.

Автобус Полтава-Кременчук через Семенівку з’єднує найбільші міста Полтавщини - Полтаву та Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією семи районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між містами становить понад 200 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Кременчук: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Хорол, Семенівка та Глобине. Повна тривалість поїздки складе 4 години. В обласному центрі автобус відправляється від головного автовокзалу міста щоденно в обідню пору.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Семенівку, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Глибока Балка, Полтава-Лобачі, Полтава-Поділ, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Сидорівщина, Полтава-Широке, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Вишняки, Полтава-Хорол, Полтава-Куторжиха, Полтава-Вишневе, Полтава-Карпиха, Полтава-Семенівка, Полтава-Глобине, Полтава-Кременчук;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Глибока Балка, Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Поділ, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Сидорівщина, Решетилівка-Широке, Решетилівка-Мар’янівка, Решетилівка-Вишняки, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Куторжиха, Решетилівка-Вишневе, Решетилівка-Карпиха, Решетилівка-Семенівка, Решетилівка-Глобине, Решетилівка-Кременчук;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Сидорівщина, Білоцерківка-Широке, Білоцерківка-Мар’янівка, Білоцерківка-Вишняки, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Куторжиха, Білоцерківка-Вишневе, Білоцерківка-Карпиха, Білоцерківка-Семенівка, Білоцерківка-Глобине, Білоцерківка-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Куторжиха, Хорол-Вишневе, Хорол-Карпиха, Хорол-Семенівка, Хорол-Глобине, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Глобине, Семенівка-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Кременчук.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола, Глобиного та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Велику Багачку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Кобеляки

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Лелюхівку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Шишаки

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ

ХАРКІВ-ЗАТОКА

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

2015-2020