Автобус МЕЛІТОПОЛЬ-МИРГОРОД

через Василівку, Запоріжжя, Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Карлівку, Полтаву, Велику Багачку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:50 Мелітополь АС-1 Запорізька область A
07:00 Василівка АС Запорізька область B
08:20 Запоріжжя АВ Запорізька область C
10:35 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область D
11:30 Перещепине АС Дніпропетровська область E
12:20 Красноград АС Харківська область F
12:50 Карлівка АС Полтавська область G
14:20 Полтава АВ Полтавська область H
14:50 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Полтавська область
15:20 Білоцерківка Полтавська область
15:45 Велика Багачка АС Полтавська область I
16:20 Миргород АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Еталон (28 місць). Протяжність складає 500 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ


2015-2017