Автобус МЕЛІТОПОЛЬ-МИРГОРОД

через Василівку, Запоріжжя, Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Карлівку, Полтаву, Велику Багачку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:50 Мелітополь АС-1 Запорізька область A
07:00 Василівка АС Запорізька область B
08:20 Запоріжжя АВ Запорізька область C
10:35 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область D
11:30 Перещепине АС Дніпропетровська область E
12:20 Красноград АС Харківська область F
12:50 Карлівка АС Полтавська область G
14:20 Полтава АВ Полтавська область H
14:50 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Полтавська область
15:20 Білоцерківка Полтавська область
15:45 Велика Багачка АС Полтавська область I
16:20 Миргород АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (28 місць). Протяжність складає 500 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ

Автобус Мелітополь-Миргород з’єднує одне з найбільших міст Запорізької області - Мелітополь із найбільшим містом-курортом Полтавщини - Миргородом. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Запорізькою, Дніпропетровською, Харківською та Полтавською. Відстань між містами становить 500 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Василівка, Запоріжжя, Новомосковськ, Красноград та Полтава. Повна тривалість поїздки складе 10,5 годин. У Мелітополі автобус відправляється щоранку від АС-1.





Скориставшись автобусом Мелітополь-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Мелітополя - Мелітополь-Василівка, Мелітополь-Запоріжжя, Мелітополь-Новомосковськ, Мелітополь-Перещепине, Мелітополь-Красноград, Мелітополь-Карлівка, Мелітополь-Полтава, Мелітополь-Решетилівка, Мелітополь-Білоцерківка, Мелітополь-Велика Багачка, Мелітополь-Миргород;
із Василівки - Василівка-Запоріжжя, Василівка-Новомосковськ, Василівка-Перещепине, Василівка-Красноград, Василівка-Карлівка, Василівка-Полтава, Василівка-Решетилівка, Василівка-Білоцерківка, Василівка-Велика Багачка, Василівка-Миргород;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Новомосковськ, Запоріжжя-Перещепине, Запоріжжя-Красноград, Запоріжжя-Карлівка, Запоріжжя-Полтава, Запоріжжя-Решетилівка, Запоріжжя-Білоцерківка, Запоріжжя-Велика Багачка, Запоріжжя-Миргород;
із Новомосковська - Новомосковськ-Перещепине, Новомосковськ-Красноград, Новомосковськ-Карлівка, Новомосковськ-Полтава, Новомосковськ-Решетилівка, Новомосковськ-Білоцерківка, Новомосковськ-Велика Багачка, Новомосковськ-Миргород;
із Перещепиного - Перещепине-Красноград, Перещепине-Карлівка, Перещепине-Полтава, Перещепине-Решетилівка, Перещепине-Білоцерківка, Перещепине-Велика Багачка, Перещепине-Миргород;
із Краснограда - Красноград-Карлівка, Красноград-Полтава, Красноград-Решетилівка, Красноград-Білоцерківка, Красноград-Велика Багачка, Красноград-Миргород;
із Карлівки - Карлівка-Полтава, Карлівка-Решетилівка, Карлівка-Білоцерківка, Карлівка-Велика Багачка, Карлівка-Миргород;
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Велика Багачка, Полтава-Миргород.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Мелітополя, Василівки, Запоріжжя, Новомосковська, Перещепиного, Краснограда, Карлівки, Полтави, Великої Багачки та Миргорода.


2015-2018