Автобус ВАРШАВА-ХАРКІВ / Autobus WARSZAWA-CHARKOW

через Люблін, Дорогуськ-Ягодин, Ковель, Сарни, Коростень, Київ, Полтаву /
Lublin - Dorohusk-Jagodzin - Kowel - Sarny - Korosten - Kijow - Poltawa

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
16:00 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Wojewodztwo mazowieckie A
19:10 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie B
23:15 п/п Ягодин-Dorohusk/Jagodzin-Дорогуськ Волинська область/Wojewodztwo lubelskie C
00:20 Ковель АВ /Kowel Dw. PKS Волинська область D
02:30 Сарни /Sarny Рівненська область E
05:00 Коростень /Korosten Житомирська область F
07:35 Київ АВ/Kijow Dw. PKS місто Київ G
10:30 Пирятин АС/Puriatyn Dw. PKS Полтавська область
11:30 Лубни/Łubnie Полтавська область
12:00 Хорол/Chorol Полтавська область
12:40 Решетилівка/Reszetyliwka Полтавська область
13:00 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область H
15:10 Харків АС-1/Charkow Dw. PKS Харківська область I
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Bova, MAN, Neoplan, Setra.
Протяжність складає 1270 км.
Сайти перевізників: agat.eu, bus-k.com /
Wyjazd: codziennie.
www: agat.eu, bus-k.com

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ВАРШАВА/CHARKOW-WARSZAWA

Автобус Варшава-Харків (Warszawa-Charkow) з’єднує столицю сусідньої Польщі - місто Варшаву із теперішньою та колишньою столицями України - містами Київ та Харків. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Польщею (Мазовецьке воєводство (wojewodztwo mazowieckie) та Люблінське воєводство (wojewodztwo lubelskie)) та Україною (Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська, Полтавська та Харківська області). Відстань між Варшавою та Харковом становить 1270 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Люблін, Ковель, Сарни (АЗС ОККО), Коростень (АЗС Фактор), Київ, Пирятин, Лубни (кільцева дорога), Хорол (навпроти АС-2, ДРП), Решетилівка (автотраса Київ-Харків) та Полтава. Повна тривалість поїздки складе близько доби. У Варшаві автобус відправляється щовечора із автостанції «Варшава-Заходня» (Dw. PKS Zachodni), у Києві заїжджає на центральний автовокзал на проспекті Науки, у Полтаві - на центральний автовокзал на Алмазному, у Харкові прибуває на центральний автовокзал на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Варшава-Харків, пасажири можуть здійснити подорож за наступними напрямками:
із Варшави - Варшава-Ковель (Warszawa-Kowel), Варшава-Сарни (Warszawa-Sarny), Варшава-Коростень (Warszawa-Korosten), Варшава-Київ (Warszawa-Kijow), Варшава-Пирятин (Warszawa-Puriatyn), Варшава-Лубни (Warszawa-Lubnie), Варшава-Хорол (Warszawa-Chorol), Варшава-Решетилівка (Warszawa-Reszetyliwka), Варшава-Полтава (Warszawa-Poltawa), Варшава-Харків (Warszawa-Charkow);
із Любліна - Люблін-Ковель (Lublin-Kowel), Люблін-Сарни (Lublin-Sarny), Люблін-Коростень (Lublin-Korosten), Люблін-Київ (Lublin-Kijow), Люблін-Пирятин (Lublin-Puriatyn), Люблін-Лубни (Lublin-Lubnie), Люблін-Хорол (Lublin-Chorol), Люблін-Решетилівка (Lublin-Reszetyliwka), Люблін-Полтава (Lublin-Poltawa), Люблін-Харків (Lublin-Charkow);
із Києва - Київ-Полтава, Київ-Харків.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізників. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ до ХАРКОВА

ВРОЦЛАВ-ХАРКІВ
ҐДИНЯ-ХАРКІВ
ПОЗНАНЬ-ХАРКІВ
ПРАГА-ЗАПОРІЖЖЯ
ПРАГА-ХАРКІВ
ФРАЙБУРГ-ЗАПОРІЖЖЯ
ЩЕЦИН-ХАРКІВ


2015-2017