Автобус ЛОДЗЬ-ХАРКІВ / Autobus ŁÓDŹ-CHARKÓW

через Варшаву, Люблін, Дорогуськ-Ягодин, Ковель, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Полтаву

Warszawa - Lublin - Dorohusk-Jagodzin - Kowel - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijow - Pyriatyn - Poltawa


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
13:30 Dw. PKS Łódź/Лодзь АВ Wojewodztwo łódzkie A
16:00 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Wojewodztwo mazowieckie B
18:40 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie C
22:30 п/п Ягодин-Dorohusk/Jagodzin-Дорогуськ Волинська область/Wojewodztwo lubelskie
23:30 Ковель/Kowel Волинська область D
00:30 Луцьк/Łuck Волинська область
02:00 Рівне АВ/Równe Рівненська область E
04:30 Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область F
06:30 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
07:00 Київ ЦАВ/Kijow Dw. PKS місто Київ G
09:30 Пирятин АС/Pyriatyn Dw. PKS Полтавська область H
11:40 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область I
13:55 Харків АС Привокзальна/Charków SA Pryvokzalna Харківська область
14:10 Харків АВ/Charków Dw. PKS Харківська область J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, Setra.

Wyjazd: przez dzień.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-ЛОДЗЬ/CHARKÓW-ŁÓDŹ

Автобус Лодзь-Харків (Łódź-Charków) з’єднує столицю сусідньої Польщі - місто Варшаву із теперішньою та колишньою столицями України - містами Київ та Харків. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Польщею та Україною (Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська, Полтавська та Харківська області). Відстань між Лодзю та Харковом становить близько 1500 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Варшава, Люблін, Ковель, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ та Полтава. Повна тривалість поїздки складе близько доби. У Варшаві автобус відправляється увечері із автостанції «Варшава-Заходня» (Dw. PKS Zachodni), у Києві заїжджає на центральний автовокзал на проспекті Науки та АС Київ біля головного залізничного вокзалу міста, у Полтаві - на центральний автовокзал на Алмазному, у Харкові прибуває на АС «Привокзальна» та центральний автовокзал на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Лодзь-Харків, пасажири можуть здійснити подорож за наступними напрямками:
із Лодзі - Лодзь-Ковель (Łódź-Kowel), Лодзь-Рівне (Łódź-Równe), Лодзь-Житомир (Łódź-Żytomierz), Лодзь-Київ (Łódź-Kijow), Лодзь-Пирятин, Лодзь-Полтава (Łódź-Poltawa), Лодзь-Харків (Łódź-Charków);
із Варшави - Варшава-Ковель (Warszawa-Kowel), Варшава-Рівне (Warszawa-Równe), Варшава-Житомир (Warszawa-Żytomierz), Варшава-Київ (Warszawa-Kijow), Варшава-Пирятин, Варшава-Полтава (Warszawa-Poltawa), Варшава-Харків (Warszawa-Charków);
із Любліна - Люблін-Ковель (Lublin-Kowel), Люблін-Рівне (Lublin-Równe), Люблін-Житомир (Lublin-Żytomierz), Люблін-Київ (Lublin-Kijow), Люблін-Пирятин, Люблін-Полтава (Lublin-Poltawa), Люблін-Харків (Lublin-Charków);
із Києва - Київ-Полтава, Київ-Харків.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ до ХАРКОВА

ГДИНЯ-ХАРКІВ

ПАРДУБИЦІ-ХАРКІВ

ЩЕЦИН-ХАРКІВ

2015-2020