Автобус СЄВЄРОДОНЕЦЬК-КОЛОБЖЕГ / Autobus SIEWIERODONIECK-KOŁOBRZEG

через Бахмут, Костянтинівку, Краматорськ, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв, Харків, Полтаву, Лубни, Пирятин, Бориспіль, аеропорт Бориспіль, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Люблін, Варшаву, Ольштин, Оструду, Ельблонг, Гданськ, Гдиню, Слупськ, Кошалін

Bachmut - Konstantynówka - Kramatorsk - Słowiańsk - Izium - Czuhujiw - Charków - Poltawa - Łubnie - Pyriatyn - Boryspol - Port lotniczy Kijów-Boryspol - Kijow - Żytomierz - Nowogród Wołyński - Równe - Łuck - Lublin - Warszawa - Olsztyn - Ostróda - Elbląg - Gdańsk - Gdynia - Słupsk - Koszalin


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
15:30 Сєвєродонецьк АС/Siewierodonieck Луганська область A
16:50 Бахмут АС/Bachmut Донецька область
17:10 Костянтинівка АС/Konstantynówka Донецька область B
17:50 Краматорськ АС/Kramatorsk Донецька область
18:20 Слов’янськ АС/Słowiańsk Донецька область
19:25 Ізюм АС/Izium Харківська область
21:15 Чугуїв АС/Czuhujiw Харківська область
22:00 Харків АВ/Charków Харківська область
22:30 Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
00:40 Полтава АВ/Poltawa Полтавська область
02:40 Лубни АВ/Łubnie Dw. PKS Полтавська область
03:25 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
05:15 Бориспіль/Boryspol Київська область
05:30 Бориспіль аеропорт/Boryspol Київська область
07:30 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
09:40 Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область
11:00 Новоград-Волинський АВ/Nowogród Wołyński Житомирська область
12:30 Рівне АВ/Równe Рівненська область
13:50 Луцьк АВ/Łuck Волинська область C
17:00 Ягодин/Jagodzin Волинська область
16:40 Dorohusk/Дорогуськ Wojewodztwo lubelskie
18:40 Lublin Dw. Autobusowy/Люблін Województwo lubelskie
22:15 Warszawa Zachodnia/Варшава Województwo mazowieckie D
01:50 Olsztyn Dw. Autobusowy/Ольштин Województwo warmińsko-mazurskie E
02:40 Ostróda Dw. Autobusowy/Оструда Województwo warmińsko-mazurskie F
03:55 Elbląg/Ельблонг Województwo warmińsko-mazurskie G
05:15 Gdańsk Dw. Autobusowy/Гданськ Województwo pomorskie H
06:10 Gdynia Dw. Autobusowy/Гдиня Województwo pomorskie I
08:05 Słupsk Dw. Autobusowy/Слупськ Województwo pomorskie
09:25 Koszalin Dw. Autobusowy/Кошалін Województwo zachodniopomorskie
10:15 Kołobrzeg Dw. Autobusowy/Колобжег Wojewodztwo zachodniopomorskie J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volvo.
Протяжність складає 2300 км.

Wyjazd: codziennie.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КОЛОБЖЕГ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

Автобус Сєвєродонецьк-Колобжег (autobus Siewierodonieck-Kołobrzeg) з’єднує Східну Україну із містами Польщі. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Найбільші міста, через які курсує автобус: Бахмут, Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ, Ізюм, Харків, Полтава, Лубни, Бориспіль, Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Луцьк, Люблін, Варшава, Ольштин, Оструда, Ельблонг, Гданськ, Гдиня, Слупськ та Кошалін. Повна тривалість поїздки складе близько двох діб. Рейс виконується щоденно.





Скориставшись автобусом Сєвєродонецьк-Колобжег, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Сєвєродонецька - Сєвєродонецьк-Люблін, Сєвєродонецьк-Варшава, Сєвєродонецьк-Ольштин, Сєвєродонецьк-Оструда, Сєвєродонецьк-Ельблонг, Сєвєродонецьк-Гданськ, Сєвєродонецьк-Гдиня, Сєвєродонецьк-Слупськ, Сєвєродонецьк-Кошалін, Сєвєродонецьк-Колобжег;
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Лубни, Харків-Пирятин, Харків-аеропорт Бориспіль, Харків-Київ, Харків-Житомир, Харків-Новоград-Волинський, Харків-Рівне, Харків-Люблін, Харків-Варшава, Харків-Ольштин, Харків-Оструда, Харків-Ельблонг, Харків-Гданськ, Харків-Гдиня, Харків-Слупськ, Харків-Кошалін, Харків-Колобжег;
із Полтави - Полтава-Лубни, Полтава-аеропорт Бориспіль, Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Новоград-Волинський, Полтава-Рівне, Полтава-Люблін, Полтава-Варшава, Полтава-Ольштин, Полтава-Оструда, Полтава-Ельблонг, Полтава-Гданськ, Полтава-Гдиня, Полтава-Слупськ, Полтава-Кошалін, Полтава-Колобжег;
із Лубен - Лубни-аеропорт Бориспіль, Лубни-Київ, Лубни-Житомир, Лубни-Новоград-Волинський, Лубни-Рівне, Лубни-Люблін, Лубни-Варшава, Лубни-Ольштин, Лубни-Оструда, Лубни-Ельблонг, Лубни-Гданськ, Лубни-Гдиня, Лубни-Слупськ, Лубни-Кошалін, Лубни-Колобжег;
із Києва - Київ-Люблін, Київ-Варшава, Київ-Ольштин, Київ-Оструда, Київ-Ельблонг, Київ-Гданськ, Київ-Гдиня, Київ-Слупськ, Київ-Кошалін, Київ-Колобжег.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із СЄВЄРОДОНЕЦЬКА в ПОЛЬЩУ

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВАРШАВА

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ВРОЦЛАВ

СЄВЄРОДОНЕЦЬК-ЩЕЦИН

2015-2020