Автобус ХАРКІВ-ГДИНЯ / Autobus CHARKÓW-GDYNIA

через Полтаву, Хорол, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Володимир, Люблін, Варшаву, Лодзь, Влоцлавек, Торунь, Бидгощ, Гданськ

Poltawa - Chorol - Pyriatyn - Kijow - Żytomierz - Równe - Łuck - Włodzimierz - Lublin - Warszawa - Łódź - Włocławek - Toruń - Bydgoszcz - Gdańsk


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
07:30 Харків АВ/Charków Харківська область A
07:45 Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
09:45 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
11:10 Хорол АС-2/Chorol Полтавська область
12:00 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
15:00 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
17:00 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
19:30 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
21:00 Луцьк АВ/Łuck Dworzec Autobusowy Волинська область B
22:00 Володимир АС/Włodzimierz Волинська область
03:10 Lublin/Люблін Polska C
05:40 Warszawa/Варшава Polska D
07:40 Łódź/Лодзь Polska E
09:05 Włocławek/Влоцлавек Polska F
10:05 Toruń/Торунь Polska G
11:05 Bydgoszcz/Бидгощ Polska H
13:35 Gdańsk/Гданськ Polska I
14:00 Gdynia Dw. Autobusowy/Гдиня Polska J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, VanHool, Volvo.

Wyjazd: codziennie.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГДИНЯ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Гдиня (autobus Charków-Gdynia) з’єднує Східну Україну із містами Польщі. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Міста, через які курсує автобус: Полтава, Хорол, Пирятин, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Володимир, Люблін, Варшава, Лодзь, Влоцлавек, Торунь, Бидгощ та Гданськ. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин.





Скориставшись автобусом Харків-Гдиня, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Люблін, Харків-Варшава, Харків-Лодзь, Харків-Влоцлавек, Харків-Торунь, Харків-Бидгощ, Харків-Гданськ, Харків-Гдиня;
із Полтави - Полтава-Хорол, Полтава-Пирятин, Полтава-Київ, Полтава-Житомир, Полтава-Рівне, Полтава-Луцьк, Полтава-Люблін, Полтава-Варшава, Полтава-Лодзь, Полтава-Влоцлавек, Полтава-Торунь, Полтава-Бидгощ, Полтава-Гданськ, Полтава-Гдиня;
із Хорола - Хорол-Люблін, Хорол-Варшава, Хорол-Лодзь, Хорол-Влоцлавек, Хорол-Торунь, Хорол-Бидгощ, Хорол-Гданськ, Хорол-Гдиня;
із Пирятина - Пирятин-Люблін, Пирятин-Варшава, Пирятин-Лодзь, Пирятин-Влоцлавек, Пирятин-Торунь, Пирятин-Бидгощ, Пирятин-Гданськ, Пирятин-Гдиня;
із Києва - Київ-Люблін, Київ-Варшава, Київ-Лодзь, Київ-Влоцлавек, Київ-Торунь, Київ-Бидгощ, Київ-Гданськ, Київ-Гдиня;
із Житомира - Житомир-Люблін, Житомир-Варшава, Житомир-Лодзь, Житомир-Влоцлавек, Житомир-Торунь, Житомир-Бидгощ, Житомир-Гданськ, Житомир-Гдиня;
із Рівного - Рівне-Люблін, Рівне-Варшава, Рівне-Лодзь, Рівне-Влоцлавек, Рівне-Торунь, Рівне-Бидгощ, Київ-Гданськ, Рівне-Гдиня;
із Луцька - Луцьк-Люблін, Луцьк-Варшава, Луцьк-Лодзь, Луцьк-Влоцлавек, Луцьк-Торунь, Луцьк-Бидгощ, Луцьк-Гданськ, Луцьк-Гдиня.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020