Автобус ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

через Опішню, Зіньків, Гадяч, Заводське

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція Регіон На карті
06:35 11:35 12:05 15:10 15:40 18:00 19:05 Полтава АВ місто Полтава A
06:55 18:20 Полтава АС-3 місто Полтава B
07:50 13:05 16:40 19:00 20:05 Опішня АС Зіньківський район C
08:35 14:10 17:30 19:40 20:50 Зіньків АС місто Зіньків D
08:45 14:20 Бобрівник Зіньківський район
09:20 13:45 15:05 18:25 20:25 21:35 Гадяч АС місто Гадяч E
09:35 14:00 15:20 18:40 Петрівка-Роменська Гадяцький район F
09:40 14:05 15:25 18:45 Новоселівка Гадяцький район G
09:50 14:10 15:30 18:50 Степове (Жовтневе) Гадяцький район
09:55 14:15 15:35 18:55 Долинка Лохвицький район H
10:05 14:25 15:50 19:00 Токарі Лохвицький район
10:15 14:30 16:00 17:40 19:05 21:05 22:25 Червонозаводське АС місто Заводське I
10:30 14:45 16:25 18:00 19:50 21:25 22:40 Лохвиця АС місто Лохвиця J
щодня щодня щодня пн.-пт. щодня щодня щодня періодичність
Рейси щоденні, окрім рейсу о 15:10, який виконується із понеділка по п’ятницю. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes, БАЗ, Богдан. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Лохвиця через Гадяч з’єднує обласний центр - місто Полтава із одним із районних центрів області - містом Лохвиця. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів - Полтавським, Диканським, Зіньківським, Гадяцьким та Лохвицьким. Найбільші населені пункти на шляху слідування - Опішня, Зіньків, Гадяч, Заводське (Червонозаводське). Відстань між містами становить 180 км. Час, витрачений на дорогу, складає 3-4 години. На маршруті виконується по сім рейсів із понеділка по п’ятницю та по шість рейсів у суботу й неділю. Всі автобуси відправляються із центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Лохвиця, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Опішня, Полтава-Зіньків, Полтава-Бобрівник, Полтава-Гадяч, Полтава-Петрівка-Роменська, Полтава-Новоселівка, Полтава-Степове (Жовтневе), Полтава-Долинка, Полтава-Токарі, Полтава-Заводське (Полтава-Червонозаводське), Полтава-Лохвиця;
із Опішні - Опішня-Зіньків, Опішня-Бобрівник, Опішня-Гадяч, Опішня-Петрівка-Роменська, Опішня-Новоселівка, Опішня-Степове (Жовтневе), Опішня-Долинка, Опішня-Токарі, Опішня-Заводське (Опішня-Червонозаводське), Опішня-Лохвиця;
із Зінькова - Зіньків-Бобрівник, Зіньків-Гадяч, Зіньків-Петрівка-Роменська, Зіньків-Новоселівка, Зіньків-Степове (Жовтневе), Зіньків-Долинка, Зіньків-Токарі, Зіньків-Заводське (Зіньків-Червонозаводське), Зіньків-Лохвиця;
із Гадяча - Гадяч-Петрівка-Роменська, Гадяч-Новоселівка, Гадяч-Степове (Жовтневе), Гадяч-Долинка, Гадяч-Токарі, Гадяч-Заводське (Гадяч-Червонозаводське), Гадяч-Лохвиця;
із Заводського - Заводське-Лохвиця (Червонозаводське-Лохвиця);
із інших населених пунктів - Токарі-Лохвиця, Долинка-Лохвиця.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на жовтень 2016 року) із Полтави до Лохвиці становить 100-110 грн., до Заводського - 90-100 грн., до Гадяча - 70-75 грн.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобусів у рейсі та більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Опішні, Зінькова, Гадяча та Лохвиці або, скориставшись інтернетом, на сайті avtovokzal.pl.ua.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Лубни
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ через Миргород
ПОЛТАВА-РОМНИ


2015-2017