Автобус ДНІПРО-СУМИ

через Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Карлівку, Полтаву, Котельву, Охтирку, Тростянець, Боромлю


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
09:10 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
10:05 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область B
11:15 Перещепине АС Дніпропетровська область C
12:20 Красноград АС Харківська область D
12:55 Карлівка АС Полтавська область E
14:15 Полтава АВ Полтавська область F
14:55 Милорадове Полтавська область
15:10 Велика Рублівка Полтавська область
15:15 Мала Рублівка Полтавська область
15:50 Котельва АС Полтавська область G
16:05 Хухра Сумська область
16:15 Гай-Мошенка Сумська область
16:30 Охтирка АС Сумська область H
17:05 Тростянець АС Сумська область I
17:25 Боромля Сумська область
18:20 Суми АВ Сумська область
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (28 місць).
Протяжність складає 400 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СУМИ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Суми (Дніпропетровськ-Суми) з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із обласним центром Слобожанщини - містом Суми. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Дніпропетровською, Харківською, Полтавською та Сумською. Відстань між Дніпром та Сумами становить 400 км. Населені пункти, через які курсує автобус Дніпропетровськ-Суми: Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Карлівка, Полтава, Котельва, Охтирка, Тростянець та Боромля. Повна тривалість поїздки складе 9 годин. У Дніпрі маршрутка Дніпро-Суми відправляється від центрального автовокзалу на Курчатова, у Полтаві заїжджає на головний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Дніпро-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Новомосковськ, Дніпро-Перещепине, Дніпро-Красноград (Дніпропетровськ-Красноград), Дніпро-Карлівка, Дніпро-Полтава (Дніпропетровськ-Полтава), Дніпро-Котельва (Дніпропетровськ-Котельва), Дніпро-Охтирка (Дніпропетровськ-Охтирка), Дніпро-Тростянець, Дніпро-Суми (Дніпропетровськ-Суми);
із Краснограда - Красноград-Карлівка, Красноград-Полтава, Красноград-Котельва, Красноград-Охтирка, Красноград-Тростянець, Красноград-Боромля, Красноград-Суми;
із Полтави - Полтава-Милорадове, Полтава-Велика Рублівка, Полтава-Мала Рублівка, Полтава-Котельва, Полтава-Хухра, Полтава-Гай-Мошенка, Полтава-Охтирка, Полтава-Тростянець, Полтава-Боромля, Полтава-Суми;
із Охтирки - Охтирка-Тростянець, Охтирка-Боромля, Охтирка-Суми.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на серпень 2022 року) становить:
із Дніпра до Новомосковська - 55 грн., до Перещепиного - 140 грн., до Краснограда - 210 грн., до Карлівки - 240 грн., до Полтави - 350 грн., до Котельви - 500 грн., до Охтирки - 500 грн., до Тростянця - 530 грн., до Сум - 600 грн.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Новомосковська, Перещепиного, Краснограда, Полтави, Охтирки та Сум.


2015-2020