Автобус ПОЛТАВА-ДРУЖБА

через Супрунівку, Абазівку, Циганське, Нову Диканьку, Решетилівку, Сені, Пасічники, Потічок, Миколаївку, Паськівку, Яценки, Пащенки, Шамраївку, Шевченкове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:45 17:20 Полтава АВ місто Полтава A
10:50 17:25 Супрунівка Полтавський район
11:00 17:35 Абазівка Полтавський район
11:05 17:40 Циганське Полтавський район
11:10 17:45 Нова Диканька Решетилівський район
11:30 18:00 Решетилівка АС місто Решетилівка B
11:35 18:10 Сені Решетилівський район C
11:40 18:15 Пасічники Решетилівський район D
11:45 18:20 Потічок Решетилівський район E
11:50 18:25 Миколаївка Решетилівський район F
11:55 18:30 Паськівка Решетилівський район
12:00 18:35 Яценки Решетилівський район
12:05 18:40 Пащенки Решетилівський район G
12:15 18:50 Шамраївка Решетилівський район H
12:25 19:00 Шевченкове Решетилівський район I
12:35 19:15 Дружба Решетилівський район J
щоденно ПН.СР.ПТ.СБ. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ДРУЖБА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Дружба з’єднує обласний центр - місто Полтаву із селом у Решетилівському районі - Дружба. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Полтавським та Решетилівським. Відстань між Полтавою та Дружбою становить 80 км. Найбільший населений пункт, через який слідує маршрутка Полтава-Дружба: місто Решетилівка. Повна тривалість поїздки складе близько 2 годин. В обласному центрі автобуси відправляються від головного автовокзалу міста на Алмазному зранку та увечері. Ранковий рейс виконується щоденно, вечірній - по днях.





Скориставшись автобусом Полтава-Дружба, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Нова Диканька, Полтава-Решетилівка, Полтава-Сені, Полтава-Пасічники, Полтава-Потічок, Полтава-Миколаївка, Полтава-Паськівка, Полтава-Яценки, Полтава-Пащенки, Полтава-Шамраївка, Полтава-Шевченкове, Полтава-Дружба;
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Пасічники, Решетилівка-Потічок, Решетилівка-Миколаївка, Решетилівка-Паськівка, Решетилівка-Яценки, Решетилівка-Пащенки, Решетилівка-Шамраївка, Решетилівка-Шевченкове, Решетилівка-Дружба;
із інших населених пунктів: Супрунівка-Решетилівка, Супрунівка-Шамраївка, Супрунівка-Шевченкове, Супрунівка-Дружба, Абазівка-Решетилівка, Абазівка-Шамраївка, Абазівка-Шевченкове, Абазівка-Дружба, Циганське-Решетилівка, Циганське-Шамраївка, Циганське-Шевченкове, Циганське-Дружба, Нова Диканька-Решетилівка, Нова Диканька-Шамраївка, Нова Диканька-Шевченкове, Нова Диканька-Дружба, Сені-Шамраївка, Сені-Шевченкове, Сені-Дружба, Пасічники-Шевченкове, Пасічники-Дружба, Потічок-Шевченкове, Потічок-Дружба, Миколаївка-Шевченкове, Миколаївка-Дружба, Паськівка-Шевченкове, Паськівка-Дружба, Яценки-Шевченкове, Яценки-Дружба, Пащенки-Шевченкове, Пащенки-Дружба, Шамраївка-Шевченкове, Шамраївка-Дружба, Шевченкове-Дружба.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Решетилівки.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ДРУЖБИ

ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА
ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Дяченки


2015-2018