Автобус ПОЛТАВА-ДРУЖБА

через Супрунівку, Абазівку, Циганське, Нову Диканьку, Решетилівку, Сені, Пасічники, Потічок, Миколаївку, Паськівку, Яценки, Пащенки, Шамраївку, Шевченкове

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:45 17:20 Полтава АВ місто Полтава A
10:50 17:25 Супрунівка Полтавський район
11:00 17:35 Абазівка Полтавський район
11:05 17:40 Циганське Полтавський район
11:10 17:45 Нова Диканька Решетилівський район
11:30 18:00 Решетилівка АС смт Решетилівка B
11:35 18:10 Сені Решетилівський район C
11:40 18:15 Пасічники Решетилівський район D
11:45 18:20 Потічок Решетилівський район E
11:50 18:25 Миколаївка Решетилівський район F
11:55 18:30 Паськівка Решетилівський район
12:00 18:35 Яценки Решетилівський район
12:05 18:40 Пащенки Решетилівський район G
12:15 18:50 Шамраївка Решетилівський район H
12:25 19:00 Шевченкове Решетилівський район I
12:35 19:15 Дружба Решетилівський район J
щоденно ПН.-СБ. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоденно, крім суботи. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ДРУЖБА-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ДРУЖБИ

ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА
ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Дяченки
ПОЛТАВА-МАНЖЕЛІЯ


2015-2017