Автобус ХЕРСОН-СУМИ

через Берислав, Нововоронцовку, Нікополь, Дніпропетровськ, Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Охтирку, Тростянець, Боромлю

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 Херсон Херсонська область A
15:55 Берислав Херсонська область B
17:50 Нововоронцовка Херсонська область C
19:00 Нікополь АС Дніпропетровська область D
22:05 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область E
22:55 Петриківка АС Дніпропетровська область
23:15 Могилів Дніпропетровська область
23:25 Китайгород Дніпропетровська область
23:35 Царичанка АС Дніпропетровська область
00:15 Кобеляки АС Полтавська область F
01:45 Полтава АВ Полтавська область G
04:25 Охтирка АС Сумська область H
04:50 Тростянець АС Сумська область I
05:10 Боромля Сумська область
06:05 Суми Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Scania. Протяжність складає 715 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СУМИ-ХЕРСОН


2015-2017