Автобус ХЕРСОН-СУМИ

через Берислав, Нововоронцовку, Нікополь, Дніпро, Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Охтирку, Тростянець, Боромлю

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 Херсон АВ Херсонська область A
15:55 Берислав Херсонська область B
17:50 Нововоронцовка Херсонська область C
19:00 Нікополь АС Дніпропетровська область D
22:05 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область E
22:55 Петриківка Дніпропетровська область
23:15 Могилів Дніпропетровська область
23:25 Китайгород Дніпропетровська область
23:35 Царичанка Дніпропетровська область
00:15 Кобеляки Полтавська область F
01:45 Полтава АВ Полтавська область G
04:25 Охтирка АС Сумська область H
04:50 Тростянець Сумська область I
05:10 Боромля Сумська область
06:05 Суми АВ Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Scania (47 місць). Протяжність складає 715 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку СУМИ-ХЕРСОН

Автобус Херсон-Суми з’єднує південь, центр та північ країни. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Херсонською, Дніпропетровською, Полтавською та Сумською. Відстань від Херсона до Сум становить 715 км. Найбільші міста на шляху слідування: Нікополь, Дніпро, Полтава та Охтирка. Повна тривалість поїздки складе 16 годин. Рейс виконується щоденно. Із Херсона автобус відправляється в обідню пору.





Скориставшись автобусом Херсон-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Херсона - Херсон-Берислав, Херсон-Нововоронцовка, Херсон-Нікополь, Херсон-Дніпро, Херсон-Петриківка, Херсон-Могилів, Херсон-Китайгород, Херсон-Царичанка, Херсон-Кобеляки, Херсон-Полтава, Херсон-Охтирка, Херсон-Тростянець, Херсон-Боромля, Херсон-Суми;
із Берислава - Берислав-Нововоронцовка, Берислав-Нікополь, Берислав-Дніпро, Берислав-Петриківка, Берислав-Царичанка, Берислав-Кобеляки, Берислав-Полтава, Берислав-Охтирка, Берислав-Тростянець, Берислав-Боромля, Берислав-Суми;
із Нововоронцовки - Нововоронцовка-Нікополь, Нововоронцовка-Дніпро, Нововоронцовка-Петриківка, Нововоронцовка-Царичанка, Нововоронцовка-Кобеляки, Нововоронцовка-Полтава, Нововоронцовка-Охтирка, Нововоронцовка-Тростянець, Нововоронцовка-Боромля, Нововоронцовка-Суми;

із Нікополя - Нікополь-Дніпро, Нікополь-Петриківка, Нікополь-Могилів, Нікополь-Китайгород, Нікополь-Царичанка, Нікополь-Кобеляки, Нікополь-Полтава, Нікополь-Охтирка, Нікополь-Тростянець, Нікополь-Боромля, Нікополь-Суми;
із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Полтава, Дніпро-Охтирка, Дніпро-Тростянець, Дніпро-Боромля, Дніпро-Суми;

із Кобеляк - Кобеляки-Полтава, Кобеляки-Охтирка, Кобеляки-Тростянець, Кобеляки-Боромля, Кобеляки-Суми;
із Полтави - Полтава-Охтирка, Полтава-Тростянець, Полтава-Боромля, Полтава-Суми;
із Охтирки - Охтирка-Тростянець, Охтирка-Боромля, Охтирка-Суми.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Херсона, Нікополя, Дніпра, Полтави, Охтирки та Сум.


2015-2017