Розклад руху автобусів по автостанції ПОЛТАВА АС-2

Автостанція Полтава АС-2 (автостанція на Шевченка) - одна із чотирьох автобусних станцій Полтави, розташована у Шевченківському районі міста, неподалік центрального ринку по вулиці Шевченка, 65-А. Перша автостанція Полтави, яка обслуговувала всі автобусні рейси з міста до появи Автовокзалу на Алмазному.

На сьогоднішній день автостанція обслуговує маршрути у Машівському, Новосанжарському, Чутівському та Карлівському напрямках, а також приміські маршрути. Автобусне сполучення охоплює Карлівський, Кобеляцький, Машівський, Новосанжарський, Полтавський, Решетилівський та Чутівський райони. Автобусами або маршрутками, які відправляються від автостанції, мешканці та гості міста можуть дістатися до Чутового, Ряського, Руденківки, Нових Санжар, Плоского, Машівки, Лисівки, Кунцевого, Біликів, Кустолово-Суходолки, Карлівки, Малої Перещепиної, Старих Санжар та інших населених пунктів вищевказаних районів.

Біля автостанції розташовані зупинки міського транспорту «Автостанція» та «Військкомат». Від останньої автобусом або маршруткою можна дістатися до Критого (Центрального) ринку, Корпусного парку (Будинку зв’язку), Обласної лікарні, Техуніверситету, Аграрної академії, Балакіна, Краєзнавчого музею, Богдана Хмельницького, селища Залізничників, Південного вокзалу, Новобудов. На «Автостанції» зупиняються тролейбуси та маршрутки. Вартість проїзду у тролейбусі 2 грн., у маршрутці - 4 грн. Тролейбуси, які зупиняються біля автостанції: 3 Завод ГРЛ-Склозавод та 8 Інститут зв’язку-вулиця Героїв Сталінграду (в одному напрямку можна доїхати до Автовокзалу, у протилежному - до автостанції Полтава-3 та станції Полтава-Київська). Крім тролейбусів, біля автостанції зупиняється маршрутка 47 Інститут зв’язку-Сади-2 (у напрямку Інституту зв’язку можна дістатися до АС-3 та Київського вокзалу).





Для зручності перегляду необхідних рейсів, розклад руху автобусів згруповано за напрямками. Щоб подивитися той чи інший рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО купити або забронювати квитки на автобусні рейси. Матеріал розміщено з метою ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або скасовано повністю.

м. Полтава
вул. Шевченка, 65а



тел. (05322)7-44-10, (093)792-25-70
Режим роботи: 4:00-22:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Машівський напрямок (на Машівку, Усть-Лип’янку, М.Перещепину)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:25 08:25
Полтава-Усть-Лип’янка: Машівка, Ряське
Полтава АС-204:25
Критий ринок04:30
Левада04:37
Машівка05:15
Михайлівка05:40
Первомайське05:50
Любимівка06:00
Мала Нехвороща06:05
Коновалівка06:10
Ряське06:20
Усть-Лип’янка06:25
04:25 06:25 щоденно
07:15 09:00
Полтава-Ряське: Селещина, Коновалівка
Полтава АС-205:30
Марківка05:45
Кашубівка05:51
Минівка05:53
Бузова Пасківка05:56
Селещина06:03
Андріївка06:13
Красногірка06:21
Первомайське06:38
Любимівка06:46
Коновалівка06:57
Ряське07:10
05:30 07:10 щоденно
08:10 09:35
Полтава-Базилевщина: Селещина, Машівка
Полтава АС-206:20
Критий ринок06:24
Нижні Млини06:35
Копили06:39
Марківка06:52
Портнівка06:59
Козельщина07:13
Новий Тагамлик07:15
Огуївка07:17
Вільне07:23
Латишівка07:28
Селещина07:36
Машівка07:40
Базилевщина08:00
06:20 08:00 вт.-нд.
08:05 08:50 Полтава-Машівка: Минівка, Селещина 07:00 07:50 щоденно
09:05 10:30
Полтава-Лисівка: Машівка, К.-Суходолка
Полтава АС-207:30
Марківка07:46
Кашубівка07:51
Минівка07:53
Бузова Пасківка07:57
Селещина08:04
Машівка08:15
Андріївка08:27
Кустолово-Суходолка08:39
Лисівка08:45
07:30 08:45 щоденно
11:10 13:10
Полтава-К.-Суходолка: Н.Тагамлик, Машівка
Полтава АС-208:40
Критий ринок08:45
Автотраса08:48
Нижні Млини08:53
Копили08:57
Марківка09:10
Портнівка09:17
Козельщина09:31
Новий Тагамлик09:36
Вільне09:41
Латишівка09:46
Сухоносівка09:51
Селещина09:55
Машівка10:10
Андріївка10:38
Кустолово-Суходолка10:55
08:40 10:55 щоденно
06:00 08:10
Полтава-Павлівка: Машівка, Михайлівка
Полтава АС-209:20
Копили09:40
Марківка09:45
Кашубівка09:50
Минівка09:52
Бузова Пасківка09:56
Селещина10:02
Машівка10:30
Красногірка10:45
Михайлівка11:05
Павлівка11:10
09:20 11:10 пн.-пт., нд.
11:00 11:50 Полтава-Машівка: Минівка, Селещина 09:55 10:50 щоденно
08:30 10:20 Полтава-Карлівка: Машівка, Сахнівщина 10:25 11:55 щоденно
13:40 15:55
Полтава-Усть-Лип’янка: Машівка, М.Нехвороща
Полтава АС-211:00
Критий ринок11:05
Левада11:10
Машівка12:00
Красногірка12:20
Михайлівка12:27
Первомайське12:45
Любимівка12:47
Мала Нехвороща12:50
Коновалівка12:58
Ряське13:00
Усть-Лип’янка13:20
11:00 13:20 щоденно
05:20 07:30 Полтава-Нова Павлівка: Машівка, Лип’янка 11:25 13:00 щоденно
13:30 14:30 Полтава-Машівка: Минівка, Селещина 12:10 13:00 щоденно
15:00 16:30
Полтава-Миронівка: Машівка, Базилевщина
Полтава АС-212:15
Критий ринок12:19
Нижні Млини12:30
Копили12:34
Марківка12:47
Портнівка12:54
Козельщина13:08
Новий Тагамлик13:11
Огуївка13:15
Вільне13:18
Латишівка13:23
Селещина13:31
Машівка13:40
Базилевщина14:11
Миронівка14:20
12:15 14:20 вт.-нд.
14:40 16:15
Полтава-Лисівка: Машівка, К.-Суходолка
Полтава АС-213:00
Марківка13:16
Кашубівка13:21
Минівка13:23
Бузова Пасківка13:27
Селещина13:34
Машівка13:50
Андріївка14:00
Кустолово-Суходолка14:10
Лисівка14:20
13:00 14:20 щоденно
19:00
Полтава-Ряське: Машівка, Михайлівка
Полтава АС-213:45
Марківка14:15
Кашубівка14:25
Минівка14:28
Бузова Пасківка14:35
Селещина14:47
Машівка15:00
Андріївка15:16
Красногірка15:23
Михайлівка15:30
Первомайське15:41
Любимівка15:47
Коновалівка16:10
Ряське16:15
13:45 16:15 щоденно
17:00 18:45
Полтава-К.-Суходолка: Н.Тагамлик, Машівка
Полтава АС-214:30
Критий ринок14:36
Автотраса14:38
Нижні Млини14:43
Копили14:47
Марківка15:00
Портнівка15:07
Козельщина15:21
Новий Тагамлик15:26
Вільне15:31
Латишівка15:36
Сухоносівка15:41
Селещина15:45
Машівка16:15
Андріївка16:28
Кустолово-Суходолка16:45
14:30 16:45 щоденно
16:10 17:05 Полтава-Машівка: Минівка, Селещина 15:22 16:10 щоденно
12:10 14:00
Полтава-Павлівка: Машівка, Михайлівка
Полтава АС-216:00
Копили16:20
Марківка16:25
Кашубівка16:30
Минівка16:32
Бузова Пасківка16:36
Селещина16:42
Машівка17:00
Красногірка17:30
Михайлівка17:32
Павлівка17:40
16:00 17:40 пн.-пт.
13:15 15:05 Полтава-Нова Павлівка: Машівка, Лип’янка 16:15 18:15 пт.
19:20 21:35
Полтава-Усть-Лип’янка: Машівка, М.Нехвороща
Полтава АС-216:40
Критий ринок16:45
Левада16:50
Машівка17:30
Красногірка17:50
Михайлівка17:58
Первомайське18:08
Любимівка18:17
Мала Нехвороща18:24
Коновалівка18:31
Ряське18:41
Усть-Лип’янка18:50
16:40 18:50 пт.
18:30 19:15 Полтава-Машівка: Минівка, Селещина 17:15 18:10 щоденно
18:40 19:50
Полтава-Лисівка: Машівка, К.-Суходолка
Полтава АС-217:30
Марківка17:46
Кашубівка17:51
Минівка17:53
Бузова Пасківка17:57
Селещина18:04
Машівка18:15
Андріївка18:25
Кустолово-Суходолка18:30
Лисівка18:35
17:30 18:35 щоденно
16:35 17:35
Полтава-Машівка: Минівка, Селещина
Полтава АС-217:50
Копили18:05
Марківка18:10
Минівка18:15
Селещина18:35
Машівка18:45
17:50 18:45 нд.
20:00 21:05
Полтава-Миронівка: Машівка, Базилевщина
Полтава АС-218:55
Критий ринок18:56
Нижні Млини19:04
Копили19:06
Марківка19:14
Портнівка19:18
Козельщина19:27
Новий Тагамлик19:31
Огуївка19:35
Вільне19:39
Латишівка19:41
Селещина19:43
Машівка19:50
Базилевщина19:56
Миронівка20:00
18:55 20:00 вт.-нд.

ПОЛТАВА-МАЛА ПЕРЕЩЕПИНА

07:45
Полтава-М.Перещепина: Головач, Писарівка
Полтава АС-210:45
Критий ринок11:00
Копили11:12
Марківка11:20
Портнівка11:27
Ватажкове11:31
Заворскло11:40
Головач11:44
Козельщина11:56
Писарівка12:05
Мала Перещепина12:10
10:45 12:10 щоденно
12:30 13:40
Полтава-М.Перещепина: Головач, Писарівка
Полтава АС-214:10
Критий ринок14:15
Копили14:27
Марківка14:35
Портнівка14:39
Ватажкове14:43
Заворскло14:48
Головач14:51
Козельщина15:00
Писарівка15:06
Мала Перещепина15:30
14:10 15:30 щоденно
15:40 16:50
Полтава-М.Перещепина: Головач, Писарівка
Полтава АС-217:00
Критий ринок17:05
Копили17:17
Марківка17:23
Портнівка17:28
Ватажкове17:32
Заворскло17:37
Головач17:40
Козельщина17:47
Писарівка17:53
Мала Перещепина18:10
17:00 18:10 щоденно

Карлівський напрямок (на Карлівку, Білухівку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 10:20 Полтава-Карлівка: Минівка, Машівка 10:25 11:55 щоденно
05:35 07:50 Полтава-Білухівка: Карлівка, Варварівка 11:10 13:35 щоденно
12:15 13:35 Полтава-Карлівка: Кошманівка 14:35 15:55 щоденно
13:40 15:45 Полтава-Білухівка: Карлівка, Варварівка 17:00 19:10 пт.
16:35 17:55 Полтава-Карлівка: Кошманівка 18:35 19:50 щоденно

Чутівський напрямок (на Максимівку, Володимирівку, Чутове)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:30 07:25 Полтава-Чутове: Зеленківка, Новофедорівка 05:20 06:15 щоденно
07:45 09:30 Полтава-Скибівка: Чутове, Скороходове 05:22 07:20 вт.-нд.
08:40 09:35 Полтава-Чутове: Зеленківка, Новофедорівка 07:35 08:30 щоденно
11:45 12:40 Полтава-Чутове: Зеленківка, Новофедорівка 10:35 11:30 щоденно
Полтава-Максимівка: Ладижине, Смородщина
Полтава АС-210:50
Критий ринок10:52
Левада10:55
Копили11:03
Верхоли11:11
Стехівка11:13
Ковалівка11:16
Куликове11:20
Степанівка11:27
Ладижине11:31
Василівка11:34
Зеленківка11:42
Сторожове11:45
Смородщина12:06
Максимівка12:15
10:50 12:15 вт.-сб.
13:00 14:35
Полтава-Володимирівка: Максимівка
Полтава АС-210:50
Копили11:06
Верхоли11:12
Стехівка11:14
Ковалівка11:16
Куликове11:18
Степанівка11:21
Ладижине11:24
Василівка11:26
Зеленківка11:32
Сторожове11:34
Смородщина11:51
Максимівка12:15
Володимирівка12:30
10:50 12:30 нд.
15:15 17:15 Полтава-Скибівка: Чутове, Скороходове 12:30 14:25 вт.-нд.
15:10 16:05 Полтава-Чутове: Зеленківка, Новофедорівка 12:50 13:45 щоденно
19:00 20:35
Полтава-Володимирівка: Максимівка
Полтава АС-217:05
Критий ринок17:07
Левада17:13
Копили17:20
Верхоли17:28
Стехівка17:30
Ковалівка17:33
Куликове17:35
Степанівка17:44
Ладижине17:48
Василівка17:51
Зеленківка17:59
Сторожове18:03
Смородщина18:25
Максимівка18:35
Володимирівка18:45
17:05 18:45 пт.

Новосанжарський напрямок (на Нові Санжари, Білики, Кобеляки)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:30 07:50 Полтава-Кобеляки: Нові Санжари, Білики 05:05 06:25 щоденно
08:10 09:15
Полтава-Руденківка: Нові Санжари, Клюсівка
Полтава АС-205:35
Критий ринок05:38
вул. Чапаєва05:40
Фурманова05:42
Автотраса05:44
Боженка05:46
Розсошенці05:48
Мачухи05:50
Судіївка05:52
Шевченки05:56
Лелюхівка06:12
Нові Санжари06:15
Клюсівка06:29
Дубина06:32
Руденківка06:35
05:35 06:35 щоденно
05:30 06:35
Полтава-Зачепилівка: Нові Санжари
Полтава АС-206:40
Мачухи06:55
Судіївка07:00
Шевченки07:05
Лелюхівка07:15
Нові Санжари АС07:25
Зачепилівка07:35
06:40 07:35 пн.-пт., нд.
10:15 11:40 Полтава-Нові Санжари: Полузір’я 06:50 07:55 щоденно
10:25 12:15
Полтава-Кунцеве: Нові Санжари, Клюсівка
Полтава АС-207:40
Мачухи07:56
Судіївка07:59
Шевченки08:04
Нові Санжари08:35
Клюсівка08:44
Дубина08:49
Балівка08:56
Кунцеве09:00
07:40 09:00 щоденно
11:10 12:30 Полтава-Кобеляки: Нові Санжари, Білики 08:20 10:05 щоденно
11:15 12:30
Полтава-Руденківка: Н.Санжари, Клюсівка
Полтава АС-209:20
Критий ринок09:25
Чапаєва09:27
Фурманова09:29
Автотраса09:31
Боженка09:33
Розсошенці09:35
Мачухи09:42
Судіївка09:44
Шевченки09:48
Лелюхівка09:55
Нові Санжари10:20
Клюсівка10:34
Дубина10:37
Руденківка10:40
09:20 10:40 щоденно
12:50 15:00
Полтава-Нехвороща: Н.Санжари, Руденківка
Полтава АС-210:10
Мачухи10:26
Судіївка10:29
Шевченки10:34
Лелюхівка10:52
Нові Санжари11:05
Руденківка11:14
Галущина Гребля11:26
Драбинівка11:46
Соколова Балка12:00
Нехвороща12:20
10:10 12:20 щоденно
05:55 07:50 Полтава-Пасічне: Нові Санжари, Попове 10:50 12:35 пн.-ср.пт.нд.
06:00 08:45
Полтава-Канави: Н.Санжари, С.Балка, Маячка
Полтава АС-211:15
Мачухи11:29
Судіївка11:33
Шевченки11:38
Вісичі11:47
Лелюхівка11:57
Нові Санжари12:15
Руденківка12:24
Галущина Гребля12:34
Андріївка12:55
Соколова Балка12:59
Бурти13:09
Шедієве13:14
Ливенське13:22
Маячка13:27
Канави13:45
11:15 13:45 пн.-вт., пт.-нд.
06:00 09:00
Полтава-Лівенське: Н.Санжари, Г.Гребля
Полтава АС-212:15
Кладовище12:26
Мачухи12:33
Судіївка12:38
Шевченки12:45
Лелюхівка13:11
Нові Санжари13:20
Руденківка13:31
Пологи-Низ13:42
Галущина Гребля13:55
Мушина Гребля14:00
Делії14:07
Суха Маячка14:14
Ленінове14:19
Рекунівка14:27
Губарівка14:34
Маячка14:39
Лівенське14:45
12:15 14:45 пн.-ср., пт.-нд.
08:35
Полтава-Вільний Степ: Нові Санжари
Полтава АС-212:50
Мачухи13:10
Судіївка13:15
Шевченки13:20
Лелюхівка13:50
Нові Санжари АС14:00
Руденківка14:10
Галущина Гребля14:25
Вовківка14:45
Драбинівка14:50
Крута Балка15:20
Вільний Степ15:40
12:50 15:40 пн.вт.пт.-нд.
10:35 11:45
Полтава-Зачепилівка: Нові Санжари
Полтава АС-213:15
Мачухи13:30
Судіївка13:35
Шевченки13:40
Лелюхівка14:00
Нові Санжари АС14:10
Зачепилівка14:20
13:15 14:20 пн.-пт., нд.
16:20 17:45 Полтава-Нові Санжари: Полузір’я 13:25 14:30 щоденно
15:35 16:50
Полтава-Руденківка: Нові Санжари, Клюсівка
Полтава АС-214:20
Критий ринок14:25
вул. Чапаєва14:27
Фурманова14:29
Автотраса14:31
Боженка14:33
Розсошенці14:35
Мачухи14:40
Судіївка14:42
Шевченки14:45
Лелюхівка15:05
Нові Санжари15:15
Клюсівка15:25
Дубина15:28
Руденківка15:30
14:20 15:30 щоденно
16:50 17:50 Полтава-Кобеляки: Нові Санжари, Білики 15:05 16:35 щоденно
12:50 14:20 Полтава-Пасічне: Нові Санжари, Попове 15:30 17:20 пт., нд.
18:10 20:10
Полтава-Нехвороща: Н.Санжари, Руденківка
Полтава АС-216:00
Мачухи16:16
Судіївка16:19
Шевченки16:24
Нові Санжари16:55
Руденківка17:10
Галущина Гребля17:22
Драбинівка17:37
Соколова Балка17:51
Нехвороща18:05
16:00 18:05 щоденно
19:25 21:35
Полтава-Канави: Н.Санжари, С.Балка, Маячка
Полтава АС-216:55
Мачухи17:09
Судіївка17:13
Шевченки17:18
Вісичі17:27
Лелюхівка17:37
Нові Санжари17:55
Руденківка18:04
Галущина Гребля18:14
Андріївка18:35
Соколова Балка18:39
Бурти18:49
Шедієве18:54
Ливенське19:02
Маячка19:07
Канави19:20
16:55 19:20 пт.
18:35 20:00
Полтава-Кунцеве: Нові Санжари, Клюсівка
Полтава АС-217:05
Мачухи17:21
Судіївка17:24
Шевченки17:29
Нові Санжари18:00
Клюсівка18:13
Дубина18:18
Балівка18:25
Кунцеве18:30
17:05 18:30 щоденно
19:00 20:25
Полтава-Руденківка: Нові Санжари, Клюсівка
Полтава АС-217:25
Критий ринок17:30
вул. Чапаєва17:32
Фурманова17:34
Автотраса17:37
Боженка17:39
Розсошенці17:41
Мачухи17:47
Судіївка17:51
Шевченки17:55
Лелюхівка18:10
Нові Санжари18:20
Клюсівка18:30
Дубина18:33
Руденківка18:40
17:25 18:40 щоденно
Полтава-Нові Санжари: Полузір’я 18:20 19:25 щоденно

ПОЛТАВА-СТАРІ САНЖАРИ

07:10 08:15
Полтава-Старі Санжари: Шевченки, Полузір’я
Полтава АС-205:45
Критий ринок05:50
Автотраса05:56
Розсошенці06:00
Мачухи06:11
Судіївка06:14
Шевченки06:21
Полузір’я06:23
Бондури06:28
Вісичі06:33
Старі Санжари06:45
05:45 06:45 щоденно
10:25 11:35
Полтава-Старі Санжари: Шевченки, Полузір’я
Полтава АС-209:05
Критий ринок09:10
Автотраса09:15
Розсошенці09:20
Мачухи09:31
Судіївка09:33
Шевченки09:41
Полузір’я09:43
Бондури09:46
Вісичі09:51
Старі Санжари10:10
09:05 10:10 щоденно
13:00 13:50
Полтава-Старі Санжари: Шевченки, Полузір’я
Полтава АС-211:55
Критий ринок12:00
Автотраса12:05
Розсошенці12:10
Мачухи12:21
Судіївка12:23
Шевченки12:31
Полузір’я12:33
Бондури12:36
Вісичі12:41
Старі Санжари13:00
11:55 13:00 вт.-нд.
14:55 16:00
Полтава-Старі Санжари: Шевченки, Полузір’я
Полтава АС-213:55
Критий ринок14:00
Автотраса14:06
Розсошенці14:08
Мачухи14:11
Судіївка14:14
Шевченки14:21
Полузір’я14:24
Бондури14:29
Вісичі14:33
Старі Санжари14:55
13:55 14:55 пн., сб.-нд.
17:30 18:20
Полтава-Старі Санжари: Шевченки, Полузір’я
Полтава АС-216:20
Критий ринок16:25
Автотраса16:31
Розсошенці16:35
Мачухи16:46
Судіївка16:49
Шевченки16:55
Полузір’я16:57
Бондури17:02
Вісичі17:07
Старі Санжари17:20
16:20 17:20 щоденно
19:35 20:20
Полтава-Старі Санжари: Шевченки, Полузір’я
Полтава АС-218:25
Критий ринок18:30
Автотраса18:36
Розсошенці18:40
Мачухи18:51
Судіївка18:54
Шевченки19:01
Полузір’я19:03
Бондури19:08
Вісичі19:13
Старі Санжари19:25
18:25 19:25 пн.-пт.

ПОЛТАВА-ПЛОСКЕ ПОЛТАВА-ЛИМАН ПЕРШИЙ ПОЛТАВА-СТОВБИНА ДОЛИНА

08:00 08:50
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-207:00
Критий ринок07:05
Автотраса07:11
Мачухи07:21
Сердюки07:31
Калашники07:33
Михайлики07:37
Твердохліби07:41
Плоске07:45
07:00 07:45 щоденно
06:25 07:10
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-207:55
Критий ринок08:05
Фурманова08:11
Автотраса08:14
Розсошенці08:20
Мачухи08:28
Козуби08:36
Сердюки08:39
Калашники08:42
Михайлики08:45
Твердохліби08:48
Плоске08:50
07:55 08:50 щоденно
10:45 11:35
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-209:25
Критий ринок09:30
Автотраса09:35
Мачухи09:47
Сердюки10:00
Калашники10:02
Михайлики10:07
Твердохліби10:12
Плоске10:15
09:25 10:15 щоденно
09:25 10:25
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-211:05
Критий ринок11:15
Фурманова11:21
Автотраса11:23
Розсошенці11:29
Мачухи11:37
Козуби11:45
Сердюки11:48
Калашники11:52
Михайлики11:55
Твердохліби11:58
Плоске12:05
11:05 12:05 щоденно
14:00 15:30
Полтава-Лиман Перший: Полузір’я, С.Долина
Полтава АС-212:20
Мачухи12:35
Судіївка12:37
Шевченки12:42
Полузір’я12:50
Дмитренки13:00
Бридуни13:05
Судівка13:15
Шпортьки13:20
Стовбина Долина13:25
Коби13:30
Давидівка13:37
Лиман Перший13:55
12:20 13:55 щоденно
14:00 15:00
Полтава-Стовбина Долина: Калашники, Плоске
Полтава АС-212:30
Критий ринок12:39
Автотраса12:44
Сердюки13:04
Калашники13:06
Михайлики13:10
Твердохліби13:14
Плоске13:17
Чередники13:21
Грекопавлівка13:26
Стовбина Долина13:30
12:30 13:30 вт.-нд.
15:00 15:50
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-213:30
Критий ринок13:35
Автотраса13:42
Мачухи13:55
Сердюки14:08
Калашники14:10
Михайлики14:15
Твердохліби14:20
Плоске14:25
13:30 14:25 пн.-ср., пт.-нд.
12:25 13:25
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-214:25
Критий ринок14:35
Фурманова14:39
Автотраса14:41
Розсошенці14:43
Мачухи14:48
Козуби14:54
Сердюки14:56
Калашники14:57
Михайлики15:00
Твердохліби15:10
Плоске15:25
14:25 15:25 щоденно
17:00 18:00
Полтава-Стовбина Долина: Плоске
Полтава АС-215:50
Критий ринок15:59
Автотраса16:04
Сердюки16:24
Калашники16:26
Михайлики16:30
Твердохліби16:34
Плоске16:37
Чередники16:41
Грекопавлівка16:46
Стовбина Долина16:50
15:50 16:50 вт.-нд.
17:30 19:00
Полтава-Лиман Перший: Полузір’я, С.Долина
Полтава АС-216:20
Мачухи16:35
Судіївка16:40
Шевченки16:45
Полузір’я16:55
Дмитренки17:05
Бридуни17:10
Судівка17:14
Шпортьки17:16
Стовбина Долина17:20
Коби17:22
Давидівка17:25
Лиман Перший17:30
16:20 17:30 пт., нд.
17:50 18:40
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-216:30
Критий ринок16:35
Автотраса16:42
Мачухи16:55
Сердюки17:08
Калашники17:10
Михайлики17:15
Твердохліби17:20
Плоске17:25
16:30 17:25 щоденно
15:55 16:55
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-217:15
Критий ринок17:17
Фурманова17:19
Автотраса17:21
Розсошенці17:23
Мачухи17:25
Козуби17:30
Сердюки17:32
Калашники17:37
Михайлики17:40
Твердохліби17:45
Плоске18:15
17:15 18:15 щоденно
19:45 21:00
Полтава-Стовбина Долина: Плоске
Полтава АС-218:45
Критий ринок18:55
Автотраса19:00
Сердюки19:20
Калашники19:22
Михайлики19:26
Твердохліби19:30
Плоске19:33
Чередники19:37
Грекопавлівка19:42
Стовбина Долина19:45
18:45 19:45 пт.
19:45 21:00
Полтава-Плоске: Калашники, Твердохліби
Полтава АС-218:45
Критий ринок18:50
Фурманова18:55
Автотраса19:00
Розсошенці19:05
Мачухи19:15
Сердюки19:25
Калашники19:30
Твердохліби19:35
Плоске19:40
18:45 19:40 нд.

Приміське сполучення (на Біологічне, Головач, Ковалівку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ПОЛТАВА-БІОЛОГІЧНЕ

06:50 07:30
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-206:10
Лавки06:32
Гожули06:35
Падалки06:42
Біологічне06:45
06:10 06:45 щоденно
08:20 09:00
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-207:40
Лавки08:02
Гожули08:05
Падалки08:12
Біологічне08:15
07:40 08:15 щоденно
09:50 10:30
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-209:10
Лавки09:32
Гожули09:35
Падалки09:42
Біологічне09:45
09:10 09:45 щоденно
12:45 13:25
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-212:05
Лавки12:27
Гожули12:30
Падалки12:37
Біологічне12:40
12:05 12:40 щоденно
14:15 14:55
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-213:35
Лавки13:57
Гожули14:00
Падалки14:07
Біологічне14:10
13:35 14:10 щоденно
15:45 16:25
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-215:05
Лавки15:25
Гожули15:30
Падалки15:35
Біологічне15:40
15:05 15:40 щоденно
17:25 18:05
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-216:45
Лавки17:07
Гожули17:10
Падалки17:17
Біологічне17:20
16:45 17:20 щоденно
18:50 19:30
Полтава-Біологічне: Гожули
Полтава АС-218:10
Лавки18:32
Гожули18:35
Падалки18:42
Біологічне18:45
18:10 18:45 щоденно

ПОЛТАВА-ГОЛОВАЧ ПОЛТАВА-ЛУКИЩИНА

08:30 09:30
Полтава-Головач: Ватажкове, Заворскло
Полтава АС-207:10
Критий ринок07:15
Копили07:20
Марківка07:26
Портнівка07:31
Ватажкове07:57
Заворскло08:06
Головач08:10
07:10 08:10 щоденно
09:40 10:40
Полтава-Головач: Ватажкове, Заворскло
Полтава АС-208:30
Критий ринок08:35
Копили08:45
Марківка08:51
Портнівка08:56
Ватажкове09:00
Заворскло09:06
Головач09:30
08:30 09:30 вт.-нд.
11:00 12:00
Полтава-Головач: Ватажкове, Заворскло
Полтава АС-209:40
Критий ринок09:45
Копили10:00
Марківка10:16
Портнівка10:21
Ватажкове10:24
Заворскло10:31
Головач10:40
09:40 10:40 вт.-нд.
14:20 15:20
Полтава-Головач: Ватажкове, Заворскло
Полтава АС-213:10
Критий ринок13:15
Копили13:20
Марківка13:26
Портнівка13:31
Ватажкове13:35
Заворскло13:51
Головач14:10
13:10 14:10 щоденно
17:15 18:15
Полтава-Головач: Ватажкове, Заворскло
Полтава АС-216:00
Критий ринок16:10
Копили16:25
Марківка16:32
Портнівка16:38
Ватажкове16:45
Заворскло16:51
Головач17:00
16:00 17:00 вт.-нд.
19:30 20:30
Полтава-Лукищина: Заворскло, Головач
Полтава АС-217:40
Критий ринок17:45
Копили17:50
Марківка17:56
Портнівка18:01
Ватажкове18:05
Заворскло18:21
Головач18:40
Лукищина18:45
17:40 18:45 пн.-пт.

ПОЛТАВА-КОВАЛІВКА

08:15 09:00
Полтава-Ковалівка: Копили
Полтава АС-207:25
Копили07:40
Стехівка07:50
Ковалівка08:10
07:25 08:10 пн.-сб.
09:55 10:40
Полтава-Ковалівка: Копили
Полтава АС-209:05
Копили09:20
Стехівка09:30
Ковалівка09:50
09:05 09:50 пн.-сб.
15:05 15:50
Полтава-Ковалівка: Копили
Полтава АС-214:15
Копили14:30
Стехівка14:40
Ковалівка15:00
14:15 15:00 пн.-сб.
17:10 17:55
Полтава-Ковалівка: Копили
Полтава АС-216:20
Копили16:35
Стехівка16:45
Ковалівка17:05
16:20 17:05 пн.-сб.
18:55 19:40
Полтава-Ковалівка: Копили
Полтава АС-218:05
Копили18:20
Стехівка18:30
Ковалівка18:50
18:05 18:50 пн.-пт.

ПОЛТАВА-МИКІЛЬСЬКЕ

07:20 07:50
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-206:50
Зеленбуд07:01
Нижньомлинська07:06
Левада07:08
Терешки07:15
Микільське07:20
06:50 07:20 пн.-пт.
08:35 09:15 Полтава-Микільське 07:55 08:25 пн.-пт.
08:40 09:25
Полтава-Микільське: Зінці
Полтава АС-208:05
Зінці08:25
Микільське08:40
08:05 08:40 щоденно
10:00 10:30
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-209:25
Зеленбуд09:31
Нижньомлинська09:35
Левада09:37
Терешки09:50
Микільське09:55
09:25 09:55 пн.-пт.
11:10 11:40
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-210:35
Зеленбуд10:46
Нижньомлинська10:49
Левада10:51
Терешки11:00
Микільське11:05
10:35 11:05 пн.-пт.
13:00 13:30
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-212:25
Зеленбуд12:36
Нижньомлинська12:40
Левада12:42
Терешки12:50
Микільське12:55
12:25 12:55 пн.-пт.
14:20 14:50
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-213:40
Зеленбуд13:51
Нижньомлинська13:53
Левада13:55
Терешки14:05
Микільське14:10
13:40 14:10 пн.-пт.
15:30 16:00
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-214:55
Зеленбуд14:57
Нижньомлинська15:00
Левада15:03
Терешки15:20
Микільське15:25
14:55 15:25 пн.-пт.
16:20 17:30
Полтава-Микільське: Зінці
Полтава АС-215:45
Зінці16:05
Микільське16:20
15:45 16:20 щоденно
16:35 17:05
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-216:05
Зеленбуд16:17
Нижньомлинська16:20
Левада16:23
Терешки16:30
Микільське16:35
16:05 16:35 пн.-пт.
17:50 18:15
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-217:15
Зеленбуд17:26
Нижньомлинська17:30
Левада17:32
Терешки17:40
Микільське17:45
17:15 17:45 пн.-пт.
19:00 19:30
Полтава-Микільське: Левада, Терешки
Полтава АС-218:25
Зеленбуд18:36
Нижньомлинська18:40
Левада18:42
Терешки18:45
Микільське18:50
18:25 18:50 пн.-пт.
21:30 22:45
Полтава-Микільське: Зінці
Полтава АС-220:55
Зінці21:15
Микільське21:30
20:55 21:30 щоденно

ПОЛТАВА-ТЕРЕШКИ через Леваду

07:20 07:45
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-206:45
Критий ринок06:55
Зеленбуд06:58
Нижньомлинська07:02
Левада07:06
Терешки07:15
06:45 07:15 пн.-сб.
08:15 08:40
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-207:50
Критий ринок07:55
Зеленбуд07:58
Нижньомлинська08:02
Левада08:06
Терешки08:15
07:50 08:15 щоденно
09:20 09:45
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-208:50
Критий ринок08:55
Зеленбуд08:58
Нижньомлинська09:02
Левада09:06
Терешки09:15
08:50 09:15 щоденно
10:35 11:00
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-210:00
Критий ринок10:05
Зеленбуд10:08
Нижньомлинська10:12
Левада10:16
Терешки10:25
10:00 10:25 щоденно
12:40 13:00
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-212:00
Критий ринок12:05
Зеленбуд12:08
Нижньомлинська12:12
Левада12:16
Терешки12:25
12:00 12:25 щоденно
13:50 14:15
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-213:20
Критий ринок13:25
Зеленбуд13:28
Нижньомлинська13:32
Левада13:36
Терешки13:45
13:20 13:45 щоденно
15:00 15:25
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-214:20
Критий ринок14:25
Зеленбуд14:28
Нижньомлинська14:32
Левада14:36
Терешки14:45
14:20 14:45 щоденно
16:10 16:35
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-215:35
Критий ринок15:40
Зеленбуд15:44
Нижньомлинська15:48
Левада15:50
Терешки16:00
15:35 16:00 щоденно
17:25 17:50
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-216:45
Критий ринок16:50
Зеленбуд16:52
Нижньомлинська16:55
Левада16:58
Терешки17:10
16:45 17:10 щоденно
18:30 18:55
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-218:00
Критий ринок18:05
Зеленбуд18:08
Нижньомлинська18:12
Левада18:16
Терешки18:25
18:00 18:25 щоденно
19:35 20:00
Полтава-Терешки: Зеленбуд, Левада
Полтава АС-219:05
Критий ринок19:10
Зеленбуд19:134
Нижньомлинська19:17
Левада19:21
Терешки19:30
19:05 19:30 пн.-сб.

ПОЛТАВА-ТЕРЕШКИ через СтройЦентр

07:10 07:55
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-206:25
Критий ринок06:30
вул. Чапаєва06:32
Фурманова06:40
Автотраса06:44
Копили06:57
Гуртожиток07:01
КПП07:03
Терешки07:05
06:25 07:05 щоденно
08:50 09:40
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-208:00
Критий ринок08:05
вул. Чапаєва08:07
Фурманова08:09
Автотраса08:13
Копили08:26
Гуртожиток08:28
КПП08:30
Терешки08:40
08:00 08:40 щоденно
12:05 12:40
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-211:20
Критий ринок11:25
вул. Чапаєва11:27
Фурманова11:35
Автотраса11:39
Копили11:53
Гуртожиток11:55
КПП11:57
Терешки12:00
11:20 12:00 щоденно
13:30 14:10
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-212:45
Критий ринок12:50
вул. Чапаєва12:52
Фурманова13:00
Автотраса13:04
Копили13:17
Гуртожиток13:20
КПП13:23
Терешки13:25
12:45 13:25 щоденно
15:25 16:05
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-214:35
Критий ринок14:40
вул. Чапаєва14:42
Фурманова14:50
Автотраса14:54
Копили15:07
Гуртожиток15:11
КПП15:13
Терешки15:20
14:35 15:20 щоденно
16:50 17:25
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-216:10
Критий ринок16:15
вул. Чапаєва16:17
Фурманова16:25
Автотраса16:29
Копили16:39
Гуртожиток16:41
КПП16:43
Терешки16:45
16:10 16:45 пн.-пт.
18:15 18:50
Полтава-Терешки: Фурманова, Копили
Полтава АС-217:30
Критий ринок17:33
вул. Чапаєва17:35
Фурманова17:43
Автотраса17:47
Копили17:59
Гуртожиток18:03
КПП18:05
Терешки18:10
17:30 18:10 пн.-пт.


2015-2017