Автобус ПОЛТАВА-ЧЕРНІГІВ

через Хорол, Лубни, Пирятин, Прилуки, Ніжин, Прогрес

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:25 Полтава АВ Полтавська область A
13:00 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Полтавська область B
13:30 Білоцерківка Полтавська область C
14:15 Хорол АС-2 Полтавська область D
14:35 Покровська Багачка Полтавська область
15:00 Лубни АС Полтавська область E
15:55 Пирятин АС Полтавська область F
16:55 Прилуки АС Чернігівська область G
17:20 Мала Дівиця Чернігівська область
17:50 Велика Дорога Чернігівська область
18:25 Ніжин АС Чернігівська область H
18:40 Вертіївка Чернігівська область
19:30 Кіпті Чернігівська область
19:40 Прогрес Чернігівська область I
19:55 Топчіївка Чернігівська область
20:25 Чернігів АС-1 Чернігівська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Ikarus, SOR, БАЗ. Протяжність складає 410 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРНІГІВ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Чернігів з’єднує два сусідні обласні центри - місто Полтава із містом Чернігів. Маршрут автобуса пролягає територією двох областей: Полтавською та Чернігівською. Відстань від Полтави до Чернігова становить 410 км. Повна тривалість поїздки складатиме 8 годин. Рейс здійснюється щоденно. У Полтаві автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному в обідню пору, у Чернігові прибуває на центральний автовокзал біля залізничного вокзалу. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Хорол, Лубни, Пирятин, Прилуки та Ніжин.





Скориставшись автобусом Полтава-Чернігів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Білоцерківка, Полтава-Хорол, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Лубни, Полтава-Пирятин, Полтава-Прилуки, Полтава-Ніжин, Полтава-Вертіївка, Полтава-Прогрес, Полтава-Топчіївка, Полтава-Чернігів;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Покровська Багачка, Білоцерківка-Лубни, Білоцерківка-Пирятин, Білоцерківка-Прилуки, Білоцерківка-Ніжин, Білоцерківка-Вертіївка, Білоцерківка-Прогрес, Білоцерківка-Топчіївка, Білоцерківка-Чернігів;
із Хорола - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Пирятин, Хорол-Прилуки, Хорол-Ніжин, Хорол-Вертіївка, Хорол-Прогрес, Хорол-Топчіївка, Хорол-Чернігів;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Лубни, Покровська Багачка-Пирятин, Покровська Багачка-Прилуки, Покровська Багачка-Ніжин, Покровська Багачка-Вертіївка, Покровська Багачка-Прогрес, Покровська Багачка-Топчіївка, Покровська Багачка-Чернігів;
із Лубен - Лубни-Пирятин, Лубни-Прилуки, Лубни-Ніжин, Лубни-Вертіївка, Лубни-Прогрес, Лубни-Топчіївка, Лубни-Чернігів;
із Пирятина - Пирятин-Прилуки, Пирятин-Ніжин, Пирятин-Вертіївка, Пирятин-Прогрес, Пирятин-Топчіївка, Пирятин-Чернігів;

із Прилук - Прилуки-Ніжин, Прилуки-Вертіївка, Прилуки-Прогрес, Прилуки-Топчіївка, Прилуки-Чернігів;
із Ніжина - Ніжин-Вертіївка, Ніжин-Прогрес, Ніжин-Топчіївка, Ніжин-Чернігів;
із Вертіївки - Вертіївка-Прогрес, Вертіївка-Топчіївка, Вертіївка-Чернігів;
із Прогреса - Прогрес-Топчіївка, Прогрес-Чернігів;
із Топчіївки - Топчіївка-Чернігів.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Полтави, Хорола, Лубен, Пирятина, Прилук, Ніжина та Чернігова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ЧЕРНІГОВА

МАРІУПОЛЬ-МІНСЬК
ХАРКІВ-ЧЕРНІГІВ


2015-2017