Автобус ЧЕРНІГІВ-ХАРКІВ (Фірма Ікарус)

через Ніжин, Прилуки, Ромни, Липову Долину, Гадяч, Зіньків, Полтаву, Чутове, Валки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:20 Чернігів АС Чернігівська область A
16:50 Топчіївка Чернігівська область
17:00 Прогрес Чернігівська область
17:10 Кіпті Чернігівська область
17:45 Зруб Чернігівська область
18:15 Ніжин АС Чернігівська область B
18:45 Велика Дорога Чернігівська область
19:00 Монастирище Чернігівська область
19:30 Мала Дівиця Чернігівська область
19:50 Прилуки АС Чернігівська область C
20:50 Срібне Чернігівська область
21:53 Ромни АС Сумська область D
22:43 Липова Долина АС Сумська область E
23:33 Гадяч АС Полтавська область F
00:23 Зіньків АС Полтавська область G
02:33 Полтава АВ Полтавська область H
03:43 Чутове АС Полтавська область I
04:33 Валки АС Харківська область
05:48 Харків АС-1 Харківська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: MAN (50 місць), Mercedes (51, 53, 55 місць), Neoplan (51, 55 місць), Scania (53, 55 місць), VanHool (53 місця), Volvo (55 місць). Протяжність складає 576 км.
Сайт перевізника: firma-ikarus.com.ua

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ЧЕРНІГІВ

Автобус Чернігів-Харків з’єднує місто легенд із першою столицею України. Маршрут автобуса простягається територією чотирьох областей: Чернігівською, Сумською, Полтавською та Харківською. Переважну частину шляху автобус долає вночі і на ранок прибуває до Харкова, що досить зручно для пасажирів. Найбільші населені пункти на маршруті слідування автобуса - Полтава, Ніжин, Прилуки, Ромни.





Скориставшись даним рейсом, можна здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Чернігова - Чернігів-Ніжин, Чернігів-Прилуки, Чернігів-Ромни, Чернігів-Липова Долина, Чернігів-Гадяч, Чернігів-Зіньків, Чернігів-Полтава, Чернігів-Чутове, Чернігів-Валки, Чернігів-Харків;
із Ніжина - Ніжин-Прилуки, Ніжин-Ромни, Ніжин-Липова Долина, Ніжин-Гадяч, Ніжин-Зіньків, Ніжин-Полтава, Ніжин-Чутове, Ніжин-Валки, Ніжин-Харків;
із Прилук - Прилуки-Ромни, Прилуки-Липова Долина, Прилуки-Гадяч, Прилуки-Зіньків, Прилуки-Полтава, Прилуки-Чутове, Прилуки-Валки, Прилуки-Харків;
із Ромен - Ромни-Липова Долина, Ромни-Гадяч, Ромни-Зіньків, Ромни-Полтава, Ромни-Чутове, Ромни-Валки, Ромни-Харків;
із Липової Долини - Липова Долина-Гадяч, Липова Долина-Зіньків, Липова Долина-Полтава, Липова Долина-Чутове, Липова Долина-Валки, Липова Долина-Харків;
із Полтави - Полтава-Чутове, Полтава-Валки, Полтава-Харків;
із Валок - Валки-Харків. Це єдиний автобусний рейс для жителів та гостей Ніжина, яким можна дістатися до Ромен чи Харкова.


Приблизна вартість проїзду (станом на вересень 2016 року)
із Чернігова до Харкова - 300грн., до Валок - 270 грн., до Полтави - 230 грн., до Липової Долини - 160 грн., до Ромен - 140 грн.;
із Ніжина до Харкова - 240 грн., до Валок - 210 грн., до Полтави - 170 грн., до Липової Долини - 100 грн., до Ромен - 80 грн.;
із Прилук до Харкова - 210 грн., до Валок - 180 грн., до Полтави - 140 грн., до Липової Долини - 70 грн., до Ромен - 50 грн.
Забронювати та придбати квитки можна у касах автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.sumy.ua (із Сумської області), avtovokzal.pl.ua (із Полтавської області) та bus.kharkov.ua (із Харківської області).


Протяжність маршруту становить 576 км. Загальний час у дорозі - тринадцять з половиною годин. Рейс виконується щоденно.

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Чернігова, Ніжина, Прилук, Ромен, Липової Долини, Полтави, Валок та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРНІГОВА до ХАРКОВА

МІНСЬК-ХАРКІВ


2015-2017