Автобус ПОЛТАВА-МИРГОРОД

через Диканьку, Чернишівку, Шишаки, Великі Сорочинці

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:15 Полтава АС-3 місто Полтава A
05:25 Тахтаулове Полтавський район B
05:40 Проні Диканський район
05:55 Диканька АС смт Диканька C
06:00 Василівка Диканський район D
06:06 Марченки Диканський район
06:08 Попівка Диканський район
06:11 Балясне Диканський район E
06:13 Дейнеківка Диканський район
06:15 Нелюбівка Диканський район
06:22 Воронянщина Шишацький район F
06:24 Гоголеве Шишацький район
06:27 Маликівщина Шишацький район
06:30 Чернишівка Шишацький район G
06:34 Вишневе Шишацький район
06:40 Шишаки АС смт Шишаки H
06:50 Великий Перевіз Шишацький район
07:10 Великі Сорочинці АС Миргородський район I
07:40 Миргород АС місто Миргород J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до МИРГОРОДА

МЕЛІТОПОЛЬ-МИРГОРОД
НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Байрак
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Білоцерківку
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Опішню
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Пришиб, Шишаки
ПОЛТАВА-РОМОДАН
ХАРКІВ-МИРГОРОД


2015-2017