Автобус КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

через аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Пирятин, Полтаву, Красноград, Дніпро, Павлоград, Покровськ, Селидове, Курахове, Вугледар, Волноваху


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
16:00 Київ ЦАВ місто Київ A
16:15 Київ АС Видубичі Київська область
16:40 аеропорт Бориспіль Київська область B
17:05 Бориспіль Київська область
18:35 Пирятин АС Полтавська область
21:20 Полтава АВ Полтавська область C
23:05 Красноград АС Харківська область D
01:45 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область E
03:20 Павлоград АС Дніпропетровська область
05:30 Покровськ АС Донецька область F
05:55 Селидове Донецька область
06:20 Курахове АС Донецька область G
07:15 Вугледар АС Донецька область H
08:10 Волноваха АС Донецька область I
09:20 Маріуполь АВ Донецька область
09:35 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Neoplan, Setra, Yutong.
Протяжність складає 1110 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

Автобус Київ-Маріуполь з’єднує столицю країни - місто Київ із найбільшим містом на узебержжі Азовського моря - Маріуполем. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Київською, Полтавською, Харківською, Дніпропетровською та Донецькою. Відстань між містами становить понад 1100 км. Найбільші міста, через які курсує автобус Київ-Маріуполь: Бориспіль, Полтава, Дніпро, Павлоград та Покровськ. Повна тривалість поїздки складе 17,5 годин. У столиці автобус відправляється від головного автовокзалу міста щовечора.





Скориставшись автобусом Київ-Маріуполь, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Києва - Київ-Пирятин, Київ-Полтава, Київ-Красноград, Київ-Дніпро, Київ-Павлоград, Київ-Покровськ, Київ-Селидове, Київ-Курахове, Київ-Вугледар, Київ-Волноваха, Київ-Маріуполь;
із аеропорту Бориспіль - аеропорт Бориспіль-Пирятин, аеропорт Бориспіль-Полтава, аеропорт Бориспіль-Красноград, аеропорт Бориспіль-Дніпро, аеропорт Бориспіль-Павлоград, аеропорт Бориспіль-Покровськ, аеропорт Бориспіль-Селидове, аеропорт Бориспіль-Курахове, аеропорт Бориспіль-Вугледар, аеропорт Бориспіль-Волноваха, аеропорт Бориспіль-Маріуполь;
із Полтави - Полтава-Красноград, Полтава-Дніпро, Полтава-Павлоград, Полтава-Покровськ, Полтава-Селидове, Полтава-Курахове, Полтава-Вугледар, Полтава-Волноваха, Полтава-Маріуполь;
із Краснограда - Красноград-Дніпро, Красноград-Павлоград, Красноград-Покровськ, Красноград-Селидове, Красноград-Курахове, Красноград-Вугледар, Красноград-Волноваха, Красноград-Маріуполь;
із Дніпра - Дніпро-Павлоград, Дніпро-Покровськ, Дніпро-Селидове, Дніпро-Курахове, Дніпро-Вугледар, Дніпро-Волноваха, Дніпро-Маріуполь;
із Павлограда - Павлоград-Покровськ, Павлоград-Селидове, Павлоград-Курахове, Павлоград-Вугледар, Павлоград-Волноваха, Павлоград-Маріуполь;
із Покровська - Покровськ-Селидове, Покровськ-Курахове, Покровськ-Вугледар, Покровськ-Волноваха, Покровськ-Маріуполь;
із Курахового - Курахове-Вугледар, Курахове-Волноваха, Курахове-Маріуполь;
із Вугледара - Вугледар-Волноваха, Вугледар-Маріуполь;
із Волновахи - Волноваха-Маріуполь.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Києва, Пирятина, Полтави, Краснограда, Дніпра, Павлограда, Покровська, Курахового, Вугледара, Волновахи та Маріуполя.

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до МАРІУПОЛЯ

МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ

2015-2020