Автобус КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

через аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Кременчук, Дніпро, Павлоград, Покровськ, Селидове, Курахове, Вугледар, Волноваху

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:00 Київ ЦАВ місто Київ A
17:40 аеропорт Бориспіль Київська область B
18:00 Бориспіль АС Київська область C
22:45 Кременчук АС Полтавська область D
01:55 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область E
03:30 Павлоград Дніпропетровська область
05:30 Покровськ АС Донецька область F
05:50 Селидове Донецька область
06:20 Курахове АС Донецька область G
07:15 Вугледар Донецька область H
08:10 Волноваха АС Донецька область I
09:45 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Yutong.
Протяжність складає 815 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

Інші рейси, якими можна доїхати із КИЄВА до МАРІУПОЛЯ

МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ


2015-2019