Автобус ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

через Решетилівку, Шрамки, Хрещате, Каленики, Паненки, Онищенки


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
12:40 17:45 Полтава АВ місто Полтава A
12:50 17:55 Супрунівка Полтавський район
12:55 18:05 Абазівка Полтавський район
13:00 18:10 Циганське Полтавський район B
13:05 18:15 Нова Диканька Решетилівський район C
13:25 18:30 Решетилівка АС місто Решетилівка D
13:40 18:45 Шрамки Решетилівський район E
13:50 18:55 Хрещате Решетилівський район F
14:00 19:10 Каленики Решетилівський район G
14:10 19:20 Паненки Решетилівський район H
14:20 19:25 Онищенки Решетилівський район I
14:25 19:30 Шилівка Решетилівський район J
ЩОДЕННО П’ЯТНИЦЯ періодичність
Перший рейс виконується щоденно, останній - щоп’ятниці.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 70 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ШИЛІВКА-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Шилівка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із селами Решетилівщини. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського та Решетилівського районів. Відстань між Полтавою та Шилівкою становить 70 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Шилівка: Супрунівка, Абазівка, Циганське, Нова Диканька, Решетилівка, Шрамки, Хрещате, Каленики, Паненки та Онищенки. Повна тривалість поїздки складе близько двох годин. Щоденно на маршруті здійснюється обідній рейс, у п’ятницю - вечірній.





Скориставшись автобусом Полтава-Шилівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Нова Диканька, Полтава-Решетилівка, Полтава-Шрамки, Полтава-Хрещате, Полтава-Каленики, Полтава-Паненки, Полтава-Онищенки, Полтава-Шилівка;
із Супрунівки - Супрунівка-Абазівка, Супрунівка-Циганське, Супрунівка-Нова Диканька, Супрунівка-Решетилівка, Супрунівка-Шрамки, Супрунівка-Хрещате, Супрунівка-Каленики, Супрунівка-Паненки, Супрунівка-Онищенки, Супрунівка-Шилівка;
із Абазівки - Абазівка-Циганське, Абазівка-Нова Диканька, Абазівка-Решетилівка, Абазівка-Шрамки, Абазівка-Хрещате, Абазівка-Каленики, Абазівка-Паненки, Абазівка-Онищенки, Абазівка-Шилівка;
із Циганського - Циганське-Нова Диканька, Циганське-Решетилівка, Циганське-Шрамки, Циганське-Хрещате, Циганське-Каленики, Циганське-Паненки, Циганське-Онищенки, Циганське-Шилівка;
із Нової Диканьки - Нова Диканька-Решетилівка, Нова Диканька-Шрамки, Нова Диканька-Хрещате, Нова Диканька-Каленики, Нова Диканька-Паненки, Нова Диканька-Онищенки, Нова Диканька-Шилівка;
із Решетилівки - Решетилівка-Шрамки, Решетилівка-Хрещате, Решетилівка-Каленики, Решетилівка-Паненки, Решетилівка-Онищенки, Решетилівка-Шилівка;
зі Шрамків - Шрамки-Хрещате, Шрамки-Каленики, Шрамки-Паненки, Шрамки-Онищенки, Шрамки-Шилівка;
із Хрещатого - Хрещате-Каленики, Хрещате-Паненки, Хрещате-Онищенки, Хрещате-Шилівка;
із Калеників - Каленики-Паненки, Каленики-Онищенки, Каленики-Шилівка;
із Паненків - Паненки-Онищенки, Паненки-Шилівка;
із Онищенків - Онищенки-Шилівка.


Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса. Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави та Решетилівки.


2015-2020