Автобус ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

через Решетилівку, Шрамки, Хрещате, Каленики, Паненки, Онищенки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
12:40 17:45 Полтава АВ місто Полтава A
12:50 17:55 Супрунівка Полтавський район
12:55 18:05 Абазівка Полтавський район
13:00 18:10 Циганське Полтавський район B
13:05 18:15 Нова Диканька Решетилівський район C
13:25 18:30 Решетилівка АС смт Решетилівка D
13:40 18:45 Шрамки Решетилівський район E
13:50 18:55 Хрещате Решетилівський район F
14:00 19:10 Каленики Решетилівський район G
14:10 19:20 Паненки Решетилівський район H
14:20 19:25 Онищенки Решетилівський район I
14:25 19:30 Шилівка Решетилівський район J
ПН.-ВТ.ЧТ.-НД. ПТ. періодичність
Рейси виконуються по днях. Можливі автобуси на маршруті: ЛАЗ. Протяжність складає 70 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ШИЛІВКА-ПОЛТАВА


2015-2017