Автобус ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

через Решетилівку, Шрамки, Хрещате, Каленики, Паненки, Онищенки


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
12:40 17:45 Полтава АВ місто Полтава A
12:50 17:55 Супрунівка Полтавський район
12:55 18:05 Абазівка Полтавський район
13:00 18:10 Циганське Полтавський район B
13:05 18:15 Нова Диканька Решетилівський район C
13:25 18:30 Решетилівка АС місто Решетилівка D
13:40 18:45 Шрамки Решетилівський район E
13:50 18:55 Хрещате Решетилівський район F
14:00 19:10 Каленики Решетилівський район G
14:10 19:20 Паненки Решетилівський район H
14:20 19:25 Онищенки Решетилівський район I
14:25 19:30 Шилівка Решетилівський район J
ЩОДЕННО П’ЯТНИЦЯ періодичність
Перший рейс виконується щоденно, останній - щоп’ятниці.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 70 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ШИЛІВКА-ПОЛТАВА

2015-2020