Автобус КОЛОБЖЕГ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК / Autobus KOŁOBRZEG-SIEWIERODONIECK

через Кошалін, Слупськ, Гдиню, Гданськ, Ельблонг, Оструду, Ольштин, Варшаву, Люблін, Луцьк, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, Київ, аеропорт Бориспіль, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Полтаву, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівку, Бахмут

Koszalin - Słupsk - Gdynia - Gdańsk - Elbląg - Ostróda - Olsztyn - Warszawa - Lublin - Łuck - Równe - Nowogród Wołyński - Żytomierz - Kijow - Port lotniczy Kijów-Boryspol - Boryspol - Pyriatyn - Łubnie - Poltawa - Charków - Czuhujiw - Izium - Słowiańsk - Kramatorsk - Konstantynówka - Bachmut


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та у перевізника


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
13:10 Kołobrzeg Dw. Autobusowy/Колобжег Wojewodztwo zachodniopomorskie A
14:10 Koszalin Dw. Autobusowy/Кошалін Województwo zachodniopomorskie
15:20 Słupsk Dw. Autobusowy/Слупськ Województwo pomorskie
17:10 Gdynia Dw. Autobusowy/Гдиня Województwo pomorskie B
18:10 Gdańsk Dw. Autobusowy/Гданськ Województwo pomorskie C
19:15 Elbląg/Ельблонг Województwo warmińsko-mazurskie D
20:30 Ostróda Dw. Autobusowy/Оструда Województwo warmińsko-mazurskie E
21:15 Olsztyn Dw. Autobusowy/Ольштин Województwo warmińsko-mazurskie F
00:50 Warszawa Zachodnia/Варшава Województwo mazowieckie G
04:00 Lublin Dw. Autobusowy/Люблін Województwo lubelskie
07:45 Dorohusk/Дорогуськ Wojewodztwo lubelskie
08:30 Ягодин/Jagodzin Волинська область
10:30 Луцьк АВ/Łuck Волинська область H
11:50 Рівне АВ/Równe Рівненська область
13:20 Новоград-Волинський АВ/Nowogród Wołyński Житомирська область
14:40 Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область
17:45 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ
19:30 Бориспіль аеропорт/Boryspol Київська область
19:50 Бориспіль/Boryspol Київська область
21:40 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
22:25 Лубни АВ/Łubnie Dw. PKS Полтавська область
00:40 Полтава АВ/Poltawa Полтавська область
02:45 Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
03:00 Харків АВ/Charków Харківська область
03:40 Чугуїв АС/Czuhujiw Харківська область
05:25 Ізюм АС/Izium Харківська область
06:30 Слов’янськ АС/Słowiańsk Донецька область
07:00 Краматорськ АС/Kramatorsk Донецька область
07:40 Костянтинівка АС/Konstantynówka Донецька область I
08:25 Бахмут АС/Bachmut Донецька область
09:30 Сєвєродонецьк АС/Siewierodonieck Луганська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volvo.
Протяжність складає 2300 км.

Wyjazd: codziennie.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СЄВЄРОДОНЕЦЬК-КОЛОБЖЕГ/SIEWIERODONIECK-KOŁOBRZEG

Автобус Колобжег-Сєвєродонецьк (autobus Kołobrzeg-Siewierodonieck) з’єднує північні міста Польщі зі Сходом України. Маршрут автобуса проходить територією Польщі та України. Міста, через які курсує автобус Колобжег-Сєвєродонецьк: Кошалін, Слупськ, Гдиня, Гданськ, Ельблонг, Оструда, Ольштин, Варшава, Люблін, Луцьк, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, Київ, Бориспіль, Пирятин, Лубни, Полтава, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Бахмут. Відстань між Колобжегом та Сєвєродонецьком становить понад 2000 км. Повна тривалість поїздки складе близько двох діб.





Скориставшись автобусом Колобжег-Сєвєродонецьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Колобжега - Колобжег-Луцьк, Колобжег-Рівне, Колобжег-Новоград-Волинський, Колобжег-Житомир, Колобжег-Київ, Колобжег-Бориспіль, Колобжег-Пирятин, Колобжег-Лубни, Колобжег-Полтава, Колобжег-Харків, Колобжег-Чугуїв, Колобжег-Ізюм, Колобжег-Слов’янськ, Колобжег-Краматорськ, Колобжег-Костянтинівка, Колобжег-Бахмут, Колобжег-Сєвєродонецьк;
із Гдині - Гдиня-Луцьк, Гдиня-Рівне, Гдиня-Новоград-Волинський, Гдиня-Житомир, Гдиня-Київ, Гдиня-Бориспіль, Гдиня-Пирятин, Гдиня-Лубни, Гдиня-Полтава, Гдиня-Харків, Гдиня-Чугуїв, Гдиня-Ізюм, Гдиня-Слов’янськ, Гдиня-Краматорськ, Гдиня-Костянтинівка, Гдиня-Бахмут, Гдиня-Сєвєродонецьк;
із Гданська - Гданськ-Луцьк, Гданськ-Рівне, Гданськ-Новоград-Волинський, Гданськ-Житомир, Гданськ-Київ, Гданськ-Бориспіль, Гданськ-Пирятин, Гданськ-Лубни, Гданськ-Полтава, Гданськ-Харків, Гданськ-Чугуїв, Гданськ-Ізюм, Гданськ-Слов’янськ, Гданськ-Краматорськ, Гданськ-Костянтинівка, Гданськ-Бахмут, Гданськ-Сєвєродонецьк;
із Варшави - Варшава-Луцьк, Варшава-Рівне, Варшава-Новоград-Волинський, Варшава-Житомир, Варшава-Київ, Варшава-Бориспіль, Варшава-Пирятин, Варшава-Лубни, Варшава-Полтава, Варшава-Харків, Варшава-Чугуїв, Варшава-Ізюм, Варшава-Слов’янськ, Варшава-Краматорськ, Варшава-Костянтинівка, Варшава-Бахмут, Варшава-Сєвєродонецьк;
із Любліна - Люблін-Луцьк, Люблін-Рівне, Люблін-Новоград-Волинський, Люблін-Житомир, Люблін-Київ, Люблін-Бориспіль, Люблін-Пирятин, Люблін-Лубни, Люблін-Полтава, Люблін-Харків, Люблін-Чугуїв, Люблін-Ізюм, Люблін-Слов’янськ, Люблін-Краматорськ, Люблін-Костянтинівка, Люблін-Бахмут, Люблін-Сєвєродонецьк.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ у СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ВАРШАВА-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ВРОЦЛАВ-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ЩЕЦИН-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

2015-2020