Автобус ГДИНЯ-ХАРКІВ / Autobus GDYNIA-CHARKÓW

через Гданськ, Бидгощ, Торунь, Влоцлавек, Лодзь, Варшаву, Люблін, Володимир, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Хорол, Полтаву

Gdańsk - Bydgoszcz - Toruń - Włocławek - Łódź - Warszawa - Lublin - Włodzimierz - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijow - Pyriatyn - Chorol - Poltawa


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
08:00 Gdynia Dw. Autobusowy/Гдиня Polska A
08:50 Gdańsk Dw. Autobusowy/Гданськ Polska B
11:20 Bydgoszcz/Бидгощ Polska C
12:20 Toruń/Торунь Polska
13:10 Włocławek/Влоцлавек Polska D
14:50 Łódź/Лодзь Polska E
17:20 Warszawa/Варшава Polska F
19:45 Lublin/Люблін Polska G
02:05 Володимир/Włodzimierz Волинська область
03:15 Луцьк АВ/Łuck Волинська область H
04:35 Рівне АВ/Równe Рівненська область
07:10 Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область
09:10 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ I
11:30 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
12:40 Хорол АС-2/Chorol Полтавська область
14:00 Полтава АВ/Poltawa Полтавська область
15:35 Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
16:00 Харків АВ/Charków Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, VanHool, Volvo.

Wyjazd: codziennie.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-ГДИНЯ/CHARKÓW-GDYNIA

Автобус Гдиня-Харків (autobus Gdynia-Charków) з’єднує міста Польщі зі Сходом України. Маршрут автобуса проходить територією Польщі та України. Міста, через які курсує автобус Гдиня-Харків: Гданськ, Бидгощ, Торунь, Влоцлавек, Лодзь, Варшава, Люблін, Володимир, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Пирятин, Хорол та Полтава. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин.





Скориставшись автобусом Гдиня-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гдині - Гдиня-Володимир, Гдиня-Луцьк, Гдиня-Рівне, Гдиня-Житомир, Гдиня-Київ, Гдиня-Пирятин, Гдиня-Хорол, Гдиня-Полтава, Гдиня-Харків;
із Гданська - Гданськ-Володимир, Гданськ-Луцьк, Гданськ-Рівне, Гданськ-Житомир, Гданськ-Київ, Гданськ-Пирятин, Гданськ-Хорол, Гданськ-Полтава, Гданськ-Харків;
із Бидгоща - Бидгощ-Володимир, Бидгощ-Луцьк, Бидгощ-Рівне, Бидгощ-Житомир, Бидгощ-Київ, Бидгощ-Пирятин, Бидгощ-Хорол, Бидгощ-Полтава, Бидгощ-Харків;
із Торуня - Торунь-Володимир, Торунь-Луцьк, Торунь-Рівне, Торунь-Житомир, Торунь-Київ, Торунь-Пирятин, Торунь-Хорол, Торунь-Полтава, Торунь-Харків;
із Влоцлавека - Влоцлавек-Володимир, Влоцлавек-Луцьк, Влоцлавек-Рівне, Влоцлавек-Житомир, Влоцлавек-Київ, Влоцлавек-Пирятин, Влоцлавек-Хорол, Влоцлавек-Полтава, Влоцлавек-Харків;
із Лодзі - Лодзь-Володимир, Лодзь-Луцьк, Лодзь-Рівне, Лодзь-Житомир, Лодзь-Київ, Лодзь-Пирятин, Лодзь-Хорол, Лодзь-Полтава, Лодзь-Харків;
із Варшави - Варшава-Володимир, Варшава-Луцьк, Варшава-Рівне, Варшава-Житомир, Варшава-Київ, Варшава-Пирятин, Варшава-Хорол, Варшава-Полтава, Варшава-Харків.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020