Автобус ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

через Білоцерківку, Красногорівку, Мостовівщину, Попове, Рокиту, Зубані, Іванове Селище, Великі Кринки, Степове, Семимогили, Глобине, Опришки, Пироги, Яроші, Ганнівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
13:15 16:15 Полтава АВ місто Полтава A
13:45 16:45 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
14:15 17:15 Білоцерківка Великобагачанський район C
14:25 17:20 Красногорівка Великобагачанський район
14:35 17:30 Мостовівщина Великобагачанський район D
14:40 17:35 Попове Великобагачанський район
14:45 17:45 Рокита Великобагачанський район E
14:55 17:55 Зубані Глобинський район
15:00 18:00 Іванове Селище Глобинський район F
15:10 18:15 Великі Кринки Глобинський район G
15:15 18:20 Степове Глобинський район
15:20 18:25 Семимогили Глобинський район
15:30 18:50 Глобине АС місто Глобине H
15:35 18:55 Опришки Глобинський район
15:40 19:00 Пироги Глобинський район I
15:45 19:05 Яроші Глобинський район
15:50 19:10 Ганнівка Глобинський район
15:55 19:25 Градизьк АС Глобинський район J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Богдан. Протяжність складає 145 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ГРАДИЗЬКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ


2015-2017