Автобус ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

через Білоцерківку, Красногорівку, Мостовівщину, Попове, Рокиту, Зубані, Іванове Селище, Великі Кринки, Степове, Семимогили, Глобине, Опришки, Пироги, Яроші, Ганнівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Полтава АВ місто Полтава A
13:45 Решетилівка (а/т Харків-Київ) місто Решетилівка B
14:15 Білоцерківка Миргородський район C
14:25 Красногорівка Миргородський район
14:35 Мостовівщина Миргородський район D
14:40 Попове Миргородський район
14:45 Рокита Миргородський район E
14:55 Зубані Кременчуцький район
15:00 Іванове Селище Кременчуцький район F
15:10 Великі Кринки Кременчуцький район G
15:15 Степове Кременчуцький район
15:20 Семимогили Кременчуцький район
15:30 Глобине місто Глобине H
15:35 Опришки Кременчуцький район
15:40 Пироги Кременчуцький район I
15:45 Яроші Кременчуцький район
15:50 Ганнівка Кременчуцький район
15:55 Градизьк АС Кременчуцький район J
Рейс виконується по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 145 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Градизьк з’єднує обласний центр - місто Полтаву із найбільшим селищем Глобинщини - Градизьком. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Полтавським, Миргородським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Градизьком становить 145 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Градизьк: Решетилівка (автотраса Харків-Київ) та Глобине. Повна тривалість поїздки складе 2,5 години. В обласному центрі автобус відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному.





Скориставшись автобусом Полтава-Градизьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мостовівщина, Полтава-Попове, Полтава-Рокита, Полтава-Зубані, Полтава-Іванове Селище, Полтава-Великі Кринки, Полтава-Степове, Полтава-Семимогили, Полтава-Глобине, Полтава-Опришки, Полтава-Пироги, Полтава-Яроші, Полтава-Ганнівка, Полтава-Градизьк;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Мостовівщина, Решетилівка-Попове, Решетилівка-Рокита, Решетилівка-Зубані, Решетилівка-Іванове Селище, Решетилівка-Великі Кринки, Решетилівка-Степове, Решетилівка-Семимогили, Решетилівка-Глобине, Решетилівка-Опришки, Решетилівка-Пироги, Решетилівка-Яроші, Решетилівка-Ганнівка, Решетилівка-Градизьк;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Мостовівщина, Білоцерківка-Попове, Білоцерківка-Рокита, Білоцерківка-Зубані, Білоцерківка-Іванове Селище, Білоцерківка-Великі Кринки, Білоцерківка-Степове, Білоцерківка-Семимогили, Білоцерківка-Глобине, Білоцерківка-Опришки, Білоцерківка-Пироги, Білоцерківка-Яроші, Білоцерківка-Ганнівка, Білоцерківка-Градизьк;
із Красногорівки - Красногорівка-Мостовівщина, Красногорівка-Попове, Красногорівка-Рокита, Красногорівка-Зубані, Красногорівка-Іванове Селище, Красногорівка-Великі Кринки, Красногорівка-Степове, Красногорівка-Семимогили, Красногорівка-Глобине, Красногорівка-Опришки, Красногорівка-Пироги, Красногорівка-Яроші, Красногорівка-Ганнівка, Красногорівка-Градизьк;
із Глобиного - Глобине-Опришки, Глобине-Пироги, Глобине-Яроші, Глобине-Ганнівка, Глобине-Градизьк.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Градизька.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ГРАДИЗЬКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020