Автобус ДНІПРО-РОМНИ (ДНІПРОПЕТРОВСЬК-РОМНИ)

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Опішню, Зіньків, Гадяч, Липову Долину

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:35 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
07:35 Петриківка АС Дніпропетровська область B
07:50 Могилів Дніпропетровська область
07:55 Китайгород Дніпропетровська область
08:00 Царичанка АС Дніпропетровська область C
08:15 Ляшківка Дніпропетровська область
08:20 Бродщина Полтавська область
08:30 Красне Полтавська область
08:50 Кобеляки АС Полтавська область D
10:15 Полтава АВ Полтавська область E
10:40 Диканька (а/т Полтава-Суми) Полтавська область
11:05 Опішня Полтавська область F
12:00 Зіньків АС Полтавська область G
12:40 Гадяч АС Полтавська область H
13:05 Липова Долина Сумська область I
13:40 Ромни АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (24 місця).
Протяжність складає 370 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку РОМНИ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Ромни (Дніпропетровськ-Ромни) з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із 40-тисячним містом Сумщини - Ромнами. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Полтавською та Сумською. Відстань між Дніпром та Ромнами становить 370 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Петриківка, Царичанка, Кобеляки, Полтава, Опішня, Зіньків, Гадяч та Липова Долина. Повна тривалість поїздки складе 7 годин. У Дніпрі автобус відправляється щоранку, крім середи із центрального автовокзалу на Курчатова.





Скориставшись автобусом Дніпро-Ромни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Ляшківка, Дніпро-Бродщина, Дніпро-Красне, Дніпро-Кобеляки (Дніпропетровськ-Кобеляки), Дніпро-Полтава (Дніпропетровськ-Полтава), Дніпро-Диканька, Дніпро-Опішня, Дніпро-Зіньків (Дніпропетровськ-Зіньків), Дніпро-Гадяч (Дніпропетровськ-Гадяч), Дніпро-Липова Долина, Дніпро-Ромни;
із Петриківки - Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Ляшківка, Петриківка-Бродщина, Петриківка-Красне, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Полтава, Петриківка-Диканька, Петриківка-Опішня, Петриківка-Зіньків, Петриківка-Гадяч, Петриківка-Липова Долина, Петриківка-Ромни;
із Царичанки - Царичанка-Ляшківка, Царичанка-Бродщина, Царичанка-Красне, Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Полтава, Царичанка-Диканька, Царичанка-Опішня, Царичанка-Зіньків, Царичанка-Гадяч, Царичанка-Липова Долина, Царичанка-Ромни;

із Кобеляк - Кобеляки-Полтава, Кобеляки-Диканька, Кобеляки-Опішня, Кобеляки-Зіньків, Кобеляки-Гадяч, Кобеляки-Липова Долина, Кобеляки-Ромни;
із Полтави - Полтава-Диканька, Полтава-Опішня, Полтава-Зіньків, Полтава-Гадяч, Полтава-Липова Долина, Полтава-Ромни;
із Зінькова - Зіньків-Гадяч, Зіньків-Липова Долина, Зіньків-Ромни;
із Гадяча - Гадяч-Липова Долина, Гадяч-Ромни.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Петриківки, Царичанки, Кобеляк, Полтави, Зінькова, Гадяча та Ромен.


2015-2018