Автобус ДНІПРОПЕТРОВСЬК-РОМНИ

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Опішню, Зіньків, Гадяч, Липову Долину

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:35 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область A
07:35 Петриківка АС Дніпропетровська область B
07:55 Могилів Дніпропетровська область
08:00 Китайгород Дніпропетровська область
08:10 Царичанка АС Дніпропетровська область C
08:20 Ляшківка Дніпропетровська область
08:25 Бродщина Полтавська область
08:35 Красне Полтавська область
08:50 Кобеляки АС Полтавська область D
10:15 Полтава АВ Полтавська область E
11:05 Опішня Полтавська область F
12:00 Зіньків АС Полтавська область G
12:40 Гадяч АС Полтавська область H
13:05 Липова Долина Сумська область I
13:40 Ромни АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи. Можливі автобуси на маршруті: Еталон (24 місць). Протяжність складає 370 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку РОМНИ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК


2015-2017