Автобус ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК

через Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 Шишаки АС смт Шишаки A
07:20 Баранівка Шишацький район
07:35 Великі Сорочинці АС Миргородський район B
08:10 Миргород АС Миргородський район C
08:25 Петрівці Миргородський район
08:30 Мелюшки Хорольський район D
08:40 Новоаврамівка Хорольський район
09:05 Хорол АС-2 місто Хорол E
09:15 Хорол АС-1 місто Хорол F
09:25 Вишневе (Петрівка) Хорольський район G
09:50 Семенівка АС смт Семенівка H
10:20 Жуки Глобинський район I
11:15 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 185 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ

Автобус Шишаки-Кременчук з’єднує невеличкий районний центр - селище Шишаки із другим за величиною містом Полтавщини - Кременчуком. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Шишацьким, Миргородським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між Шишаками та Кременчуком становить 185 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування маршртуки Шишаки-Кременчук: Великі Сорочинці, Миргород, Хорол та Семенівка. Повна тривалість поїздки складе 4 години. Із Шишак автобус відправляється щоранку.





Скориставшись автобусом Шишаки-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Шишак - Шишаки-Великі Сорочинці, Шишаки-Миргород, Шишаки-Петрівці, Шишаки-Мелюшки, Шишаки-Новоаврамівка, Шишаки-Хорол, Шишаки-Вишневе (Шишаки-Петрівка), Шишаки-Семенівка, Шишаки-Герасимівка, Шишаки-Жуки, Шишаки-Кременчук;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Миргород, Великі Сорочинці-Петрівці, Великі Сорочинці-Мелюшки, Великі Сорочинці-Новоаврамівка, Великі Сорочинці-Хорол, Великі Сорочинці-Вишневе (Великі Сорочинці-Петрівка), Великі Сорочинці-Семенівка, Великі Сорочинці-Герасимівка, Великі Сорочинці-Жуки, Великі Сорочинці-Кременчук;
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Хорол, Миргород-Вишневе (Миргород-Петрівка), Миргород-Семенівка, Миргород-Герасимівка, Миргород-Жуки, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Вишневе (Хорол-Петрівка), Хорол-Семенівка, Хорол-Герасимівка, Хорол-Жуки, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Герасимівка, Семенівка-Жуки, Семенівка-Кременчук;
із інших населених пунктів - Петрівці-Хорол, Петрівці-Кременчук, Мелюшки-Хорол, Мелюшки-Кременчук, Новоаврамівка-Хорол, Новоаврамівка-Кременчук, Вишневе-Семенівка (Петрівка-Семенівка), Вишневе-Кременчук (Петрівка-Кременчук), Герасимівка-Кременчук, Жуки-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Шишак, Великих Сорочинець, Миргорода, Хорола, Семенівки та Кременчука.


2015-2018