Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Поділ, Сагайдак, Шишаки, Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:20 Полтава АВ місто Полтава A
06:15 Поділ Миргородський район
06:30 Сагайдак Миргородський район B
06:40 Дем’янки Миргородський район
06:45 Низова Яковенщина Миргородський район
06:50 Велика Бузова Миргородський район
06:55 Мала Бузова Миргородський район
07:10 Шишаки АС смт Шишаки C
07:20 Баранівка Миргородський район
07:35 Великі Сорочинці АС Миргородський район D
08:10 Миргород АС місто Миргород E
08:25 Петрівці Миргородський район
08:30 Мелюшки Лубенський район
08:40 Новоаврамівка Лубенський район
09:05 Хорол АС-2 місто Хорол F
09:15 Хорол АС-1 місто Хорол G
09:25 Вишневе Лубенський район H
09:50 Семенівка смт Семенівка I
10:20 Жуки Кременчуцький район
11:15 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (22 місця).
Протяжність складає 265 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Шишаки-Кременчук з’єднує обласний центр - місто Полтаву із другим за величиною містом Полтавщини - Кременчуком. Маршрут автобуса проходить територією усіх районів: Полтавським, Миргородським, Лубенським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 265 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування маршртуки Полтава-Кременчук: Шишаки, Великі Сорочинці, Миргород, Хорол та Семенівка. Повна тривалість поїздки складе 6 годин. Із Полтави автобус відправляється зранку.





Скориставшись автобусом Полтава-Шишаки-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Поділ, Полтава-Сагайдак, Полтава-Дем’янки, Полтава-Низова Яковенщина, Полтава-Велика Бузова, Полтава-Мала Бузова, Полтава-Шишаки, Полтава-Баранівка, Полтава-Великі Сорочинці, Полтава-Миргород;
із Шишак - Шишаки-Великі Сорочинці, Шишаки-Миргород, Шишаки-Петрівці, Шишаки-Мелюшки, Шишаки-Новоаврамівка, Шишаки-Хорол, Шишаки-Вишневе (Шишаки-Петрівка), Шишаки-Семенівка, Шишаки-Герасимівка, Шишаки-Жуки, Шишаки-Кременчук;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Миргород, Великі Сорочинці-Петрівці, Великі Сорочинці-Мелюшки, Великі Сорочинці-Новоаврамівка, Великі Сорочинці-Хорол, Великі Сорочинці-Вишневе (Великі Сорочинці-Петрівка), Великі Сорочинці-Семенівка, Великі Сорочинці-Герасимівка, Великі Сорочинці-Жуки, Великі Сорочинці-Кременчук;
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Хорол, Миргород-Вишневе (Миргород-Петрівка), Миргород-Семенівка, Миргород-Герасимівка, Миргород-Жуки, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Вишневе (Хорол-Петрівка), Хорол-Семенівка, Хорол-Герасимівка, Хорол-Жуки, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Герасимівка, Семенівка-Жуки, Семенівка-Кременчук;
із інших населених пунктів - Петрівці-Хорол, Петрівці-Кременчук, Мелюшки-Хорол, Мелюшки-Кременчук, Новоаврамівка-Хорол, Новоаврамівка-Кременчук, Вишневе-Семенівка (Петрівка-Семенівка), Вишневе-Кременчук (Петрівка-Кременчук), Герасимівка-Кременчук, Жуки-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Шишак,Миргорода, Хорола та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Велику Багачку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Кобеляки

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку

ПОЛТАВА-ОДЕСА

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020