Автобус ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК

через Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:10 Шишаки АС смт Шишаки A
07:20 Баранівка Шишацький район
07:35 Великі Сорочинці АС Миргородський район B
08:10 Миргород АС Миргородський район C
08:25 Петрівці Миргородський район
08:30 Мелюшки Хорольський район D
08:40 Новоаврамівка Хорольський район
09:05 Хорол АС-2 місто Хорол E
09:15 Хорол АС-1 місто Хорол F
09:25 Вишневе (Петрівка) Хорольський район G
09:50 Семенівка АС смт Семенівка H
10:20 Жуки Глобинський район I
11:15 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 185 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ШИШАКИ


2015-2017