Автобус ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ

через Хорол, Хильківку, Мусіївку, Лукім’я, Нижній Іржавець, Онішки


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
13:00 Полтава АВ місто Полтава A
13:30 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район
14:00 Красногорівка Великобагачанський район B
14:20 Мар’янівка Великобагачанський район
14:35 Хорол АС-2 місто Хорол C
14:45 Хорол АС-1 місто Хорол D
15:10 Хильківка Хорольський район E
15:20 Мусіївка Хорольський район F
15:30 Лукім’я Оржицький район G
15:35 Нижній Іржавець Оржицький район H
15:40 Онішки Оржицький район I
15:45 Оржиця АС смт Оржиця J
ПН.-ПТ. періодичність
Рейс виконується із понеділка по п’ятницю.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 155 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Оржиця через Хорол з’єднує обласний центр - місто Полтаву із невеличким районним центром Полтавщини - селищем Оржиця. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським та Оржицьким. Відстань від Полтави до Оржиці становить 155 км. Повна тривалість поїздки складатиме близько 3 годин. На маршруті здійснюється обідній рейс по буднях. Найбільший населений пункт, через який пролягає маршрут - місто Хорол.





Скориставшись автобусом Полтава-Оржиця, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка (а/т Харків-Київ), Полтава-Красногорівка, Полтава-Мар’янівка (Полтава-Чапаєвка), Полтава-Хорол, Полтава-Хильківка, Полтава-Мусіївка, Полтава-Лукім’я, Полтава-Нижній Іржавець, Полтава-Онішки, Полтава-Оржиця;
із Решетилівки (а/т Харків-Київ) - Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Мар’янівка (Решетилівка-Чапаєвка), Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Хильківка, Решетилівка-Мусіївка, Решетилівка-Лукім’я, Решетилівка-Нижній Іржавець, Решетилівка-Онішки, Решетилівка-Оржиця;
із Хорола - Хорол-Хильківка, Хорол-Мусіївка, Хорол-Лукім’я, Хорол-Нижній Іржавець, Хорол-Онішки, Хорол-Оржиця;
із інших населених пунктів - Красногорівка-Хорол, Красногорівка-Хильківка, Красногорівка-Мусіївка, Красногорівка-Нижній Іржавець, Красногорівка-Онішки, Красногорівка-Оржиця, Мар’янівка-Хорол (Чапаєвка-Хорол), Мар’янівка-Хильківка (Чапаєвка-Хильківка), Мар’янівка-Мусіївка (Чапаєвка-Мусіївка), Мар’янівка-Нижній Іржавець (Чапаєвка-Нижній Іржавець), Мар’янівка-Онішки (Чапаєвка-Онішки), Мар’янівка-Оржиця (Чапаєвка-Оржиця), Хильківка-Мусіївка, Хильківка-Нижній Іржавець, Хильківка-Онішки, Хильківка-Оржиця, Мусіївка-Нижній Іржавець, Мусіївка-Онішки, Мусіївка-Оржиця, Лукім’я-Нижній Іржавець, Лукім’я-Онішки, Лукім’я-Оржиця, Нижній Іржавець-Онішки, Нижній Іржавець-Оржиця, Онішки-Оржиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола та Оржиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ОРЖИЦІ

ПОЛТАВА-ГРЕБІНКА

ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ через Лубни

2015-2020