Автобус ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ

через Хорол, Лубни, Ісківці, Райозеро

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
10:55 12:50 Полтава АВ місто Полтава A
11:30 13:20 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
11:55 13:40 Білоцерківка Великобагачанський район C
12:00 13:45 Красногорівка Великобагачанський район
12:15 14:05 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район D
12:35 14:30 Хорол АС-2 місто Хорол E
12:50 14:50 Покровська Багачка Хорольський район F
13:30 15:25 Лубни АС місто Лубни G
13:50 15:40 Ісківці Лубенський район H
13:50 15:40 П’ятигірці Лубенський район H
14:00 15:50 Райозеро Оржицький район I
14:20 16:15 Оржиця АС Полтавська область J
щоденно ПН.-ПТ. періодичність
Перший рейс виконується щоденно. Другий - із понеділках по п’ятницю.
Можливі автобуси на маршруті: Рута.
Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ОРЖИЦЯ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Оржиця через Лубни з’єднує обласний центр - місто Полтаву із районним центром - селищем міського типу Оржиця. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Хорольським, Лубенським та Оржицьким. Відстань між Полтавою та Оржицею становить 180 км. Найбільші населені пункти, яерез які курсує маршрутка Полтава-Оржиця: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Білоцерківка, Хорол, Покровська Багачка та Лубни. Повна тривалість поїздки складе близько 3,5 годин. Перший рейс виконується щоденно, другий - по буднях.





Скориставшись автобусом Полтава-Оржиця через Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мар’янівка, Полтава-Хорол, Полтава-Покровська Багачка, Полтава-Лубни, Полтава-Ісківці, Полтава-П’ятигірці, Полтава-Райозеро, Полтава-Оржиця;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Мар’янівка, Решетилівка-Хорол, Решетилівка-Покровська Багачка, Решетилівка-Лубни, Решетилівка-Ісківці, Решетилівка-Райозеро, Решетилівка-Оржиця;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Красногорівка, Білоцерківка-Мар’янівка, Білоцерківка-Хорол, Білоцерківка-Покровська Багачка, Білоцерківка-Лубни, Білоцерківка-Ісківці, Білоцерківка-Райозеро, Білоцерківка-Оржиця;
із Красногорівки - Красногорівка-Мар’янівка, Красногорівка-Хорол, Красногорівка-Покровська Багачка, Красногорівка-Лубни, Красногорівка-Ісківці, Красногорівка-Райозеро, Красногорівка-Оржиця;
із Хорола - Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни, Хорол-Ісківці, Хорол-П’ятигірці, Хорол-Райозеро, Хорол-Оржиця;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Лубни, Покровська Багачка-Ісківці, Покровська Багачка-Райозеро, Покровська Багачка-Оржиця;
із Лубен - Лубни-Ісківці, Лубни-П’ятигірці, Лубни-Райозеро, Лубни-Оржиця;
із інших населених пунктів - Ісківці-Оржиця, П’ятигірці-Оржиця, Райозеро-Оржиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Хорола, Лубен та Оржиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ОРЖИЦІ

ПОЛТАВА-ГРЕБІНКА
ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ через Хорол


2015-2018