Автобус МАРІУПОЛЬ-БЕРДЯНСЬК-КИЇВ

через Токмак, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Красноград, Полтаву, Лубни, Пирятин, Бориспіль, аеропорт Бориспіль

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:50 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область A
17:00 Бердянськ АС Запорізька область B
18:45 Токмак АС Запорізька область C
20:25 Запоріжжя АС Запорізька область D
22:20 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область E
00:30 Красноград АС Харківська область F
02:00 Полтава АВ Полтавська область G
04:15 Лубни АС Полтавська область H
05:05 Пирятин АС Полтавська область
07:02 Бориспіль АС Київська область
07:25 аеропорт Бориспіль Київська область I
07:45 Київ АВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: VanHool (45 місць), Yutong (45 місць). Протяжність складає 930 км.
Сайт перевізника: mariupolavto.com

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-БЕРДЯНСЬК

Інші рейси, якими можна доїхати із БЕРДЯНСЬКА до КИЄВА

МАРІУПОЛЬ-МІНСЬК


2015-2017