Автобус МАРІУПОЛЬ-БЕРДЯНСЬК-КИЇВ

через Токмак, Запоріжжя, Дніпро, Красноград, Полтаву, Лубни, Пирятин, Бориспіль, аеропорт Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:25 Маріуполь АВ Донецька область
14:50 Маріуполь АС-2 Південна Донецька область A
17:00 Бердянськ АС Запорізька область B
18:45 Токмак АС Запорізька область C
20:25 Запоріжжя АВ Запорізька область D
22:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область E
00:30 Красноград АС Харківська область F
02:00 Полтава АВ Полтавська область G
04:15 Лубни АС Полтавська область H
05:05 Пирятин АС Полтавська область
07:02 Бориспіль АС Київська область
07:25 аеропорт Бориспіль Київська область I
07:45 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: VanHool (45 місць), Yutong (45 місць). Протяжність складає 930 км.
Сайт перевізника: mariupolavto.com

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-БЕРДЯНСЬК

Автобус Бердянськ-Київ з’єднує один з найбільших курортів Азова - місто Бердянськ зі столицею - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Запорізькою, Дніпропетровською, Харківською, Полтавською та Київською. Відстань між Бердянськом та Києвом становить 835 км. Найбільші міста на шляху слідування: Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Лубни та Бориспіль. Повна тривалість поїздки складе близько 15 годин. Із Бердянська автобус відправляється увечері, у Києві - прибуває на центральний автовокзал на проспекті Науки наступного дня зранку.





Скориставшись автобусом Бердянськ-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Бердянська - Бердянськ-Токмак, Бердянськ-Запоріжжя, Бердянськ-Дніпро (Бердянськ-Дніпропетровськ), Бердянськ-Красноград, Бердянськ-Полтава, Бердянськ-Лубни, Бердянськ-Пирятин, Бердянськ-Бориспіль, Бердянськ-аеропорт Бориспіль, Бердянськ-Київ;
із Токмака - Токмак-Запоріжжя, Токмак-Дніпро (Токмак-Дніпропетровськ), Токмак-Красноград, Токмак-Полтава, Токмак-Лубни, Токмак-Пирятин, Токмак-Бориспіль, Токмак-аеропорт Бориспіль, Токмак-Київ;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Дніпро (Запоріжжя-Дніпропетровськ), Запоріжжя-Красноград, Запоріжжя-Полтава, Запоріжжя-Лубни, Запоріжжя-Пирятин, Запоріжжя-Бориспіль, Запоріжжя-аеропорт Бориспіль, Запоріжжя-Київ;
із Дніпра - Дніпро-Красноград (Дніпропетровськ-Красноград), Дніпро-Полтава (Дніпропетровськ-Полтава), Дніпро-Лубни (Дніпропетровськ-Лубни), Дніпро-Пирятин, Дніпро-Бориспіль, Дніпро-аеропорт Бориспіль (Дніпропетровськ-аеропорт Бориспіль), Дніпро-Київ (Дніпропетровськ-Київ);
із Краснограда - Красноград-Полтава, Красноград-Лубни, Красноград-Пирятин, Красноград-Бориспіль, Красноград-аеропорт Бориспіль, Красноград-Київ;
із Полтави - Полтава-Лубни, Полтава-Пирятин, Полтава-Бориспіль, Полтава-аеропорт Бориспіль, Полтава-Київ;
із Лубен - Лубни-Пирятин, Лубни-Бориспіль, Лубни-аеропорт Бориспіль, Лубни-Київ;
із Пирятина - Пирятин-Бориспіль, Пирятин-аеропорт Бориспіль, Пирятин-Київ.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Бердянська, Токмака, Запоріжжя, Дніпра, Краснограда, Полтави, Лубен, Пирятина та Києва, а також у перевізника.

Інші рейси, якими можна доїхати із БЕРДЯНСЬКА до КИЄВА

МАРІУПОЛЬ-МІНСЬК


2015-2017