Розклад руху автобусів по автостанції ПОЛТАВА АС-4

Автостанція Полтава-4 - наймолодша із чотирьох автостанцій міста. Розташована у Подільському районі Полтави, навпроти будівлі вокзалу станції Полтава-Південна.

Вдале місцерозташування АС-4 дозволяє пасажирам дістатися до багатьох куточків Полтави. Поруч із автостанцією знаходиться зупинка тролейбусів, автобусів та маршруток. Тролейбуси, які відправляються від АС-4: 1 Південний вокзал-Київський вокзал, 2 Південний вокзал-с. Розсошенці, 4 Південний вокзал-Завод ГРЛ (через центр), 6 Південний вокзал-Завод ГРЛ (через Алмазний, Автовокзал). Автобуси та маршрутки: 40 Південний вокзал-Огнівка (через 23 вересня), 49 Південний вокзал-с. Розсошенці, 50 Південний вокзал-Інститут зв’язку та Південний вокзал-Яківці (через АС-3, Київський вокзал), 51 Південний вокзал-Алмазний-Автовокзал-Браїлки-Центр-Південний вокзал, 52 Південний вокзал-Центр-Браїлки-Автовокзал-Південний вокзал, 54 Південний вокзал-Завод ГРЛ. Вартість проїзду у тролейбусах - 2 грн., в автобусах та маршрутках - 4 грн.

Послугами автостанції користуються пасажири, яким необхідно їхати у напрямку Котельви. Автостанція із 5:55 до 17:45 майже щопівгодини відправляє автобуси на/через Котельву (автобуси слідують через Надержинщину, Шили, Сусідки, Мар’ївку, Зайці Другі, Милорадове, Терни, Велику Рублівку, Малу Рублівку, Любку). Крім Котельви, автобуси курсують на Більськ та Михайлівку Першу. На автобусах у приміському сполученні можна доїхати до Рунівщини, Мар’ївки, Фисунів, Петрівки, Буртів, Божківського, Ковалівки, Кротенок, Черкасівки, Божкового.





Для зручності перегляду розкладу руху автобусів зроблено поділ на Котелевський напрямок та Приміське сполучення. Щоб знайти необхідний рейс, потрібно натиснути на одну із двох пропозицій.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на автобусний рейс. Інформація стосовно розкладу руху автобусів розміщена на сайті для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

м. Полтава
пл. Слави, 5



тел. (093)792-33-66
Режим роботи: 5:00-20:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Котелевський напрямок (на Котельву, Більськ, Михайлівку Першу)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 09:50 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 05:55 07:20 щоденно
07:30 08:55 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 06:15 07:30 щоденно
04:55 06:10 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 06:50 08:10 щоденно
09:10 10:35 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 07:25 08:50 пн.-чт.
08:55 10:35
Полтава-Михайлівка Перша: Котельва
Полтава07:25
Затурине07:30
Лісні Поляни07:37
Надержинщина07:42
Шили07:48
Нестеренки07:51
Сусідки07:53
Мар’ївка07:58
Козлівщина08:02
Зайці08:05
Милорадове08:09
Терни08:18
Велика Рублівка08:22
Мала Рублівка08:27
Любка08:40
Котельва08:45
Михайлівка Перша08:55
07:25 08:55 пт.-нд.
05:30 06:40 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 07:55 09:15 щоденно
06:00 07:25 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 08:25 09:50 щоденно
06:25 08:20 Полтава-Більськ: Милорадове, Котельва 09:05 10:30 пн.-ср., пт.-нд.
06:50 08:20 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 09:05 10:20 чт.
06:30 07:55 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 09:25 10:45 щоденно
12:30 13:50 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 10:35 11:55 щоденно
13:00 14:25 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 11:10 12:30 пн.-чт.
12:45 14:25
Полтава-Михайлівка Перша: Котельва
Полтава11:10
Затурине11:14
Лісні Поляни11:19
Надержинщина11:23
Шили11:28
Нестеренки11:30
Сусідки11:32
Мар’ївка11:35
Козлівщина11:39
Зайці11:41
Милорадове11:44
Терни11:47
Велика Рублівка11:49
Мала Рублівка11:52
Любка12:00
Котельва12:05
Михайлівка Перша12:20
11:10 12:20 пт.-нд.
15:00 16:25 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 11:45 13:10 щоденно
09:40 11:00 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 12:15 13:35 щоденно
10:25 11:35 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 12:45 14:05 щоденно
11:00 12:10 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 13:15 14:35 щоденно
11:30 12:40 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 13:45 15:05 щоденно
16:20 17:50 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 14:35 15:55 щоденно
Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 15:25 16:50 пн.-чт.
19:10
Полтава-Михайлівка Перша: Котельва
Полтава15:25
Затурине15:30
Лісні Поляни15:37
Надержинщина15:42
Шили15:48
Нестеренки15:51
Сусідки15:53
Мар’ївка15:58
Козлівщина16:02
Зайці16:05
Милорадове16:09
Терни16:18
Велика Рублівка16:22
Мала Рублівка16:27
Любка16:40
Котельва16:50
Михайлівка Перша17:00
15:25 17:00 пт.-нд.
13:25 15:30 Кременчук-Котельва: Милорадове 15:40 16:30 пт.
17:20 19:30 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 15:55 17:15 щоденно
14:00 15:20 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 16:35 18:00 щоденно
13:55 16:00 Полтава-Більськ: Милорадове, Котельва 17:15 18:45 пн.-ср., пт.-нд.
14:30 16:00 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 17:15 18:25 чт.
15:30 16:40 Полтава-Котельва: Милорадове, В.Рублівка 17:45 19:05 щоденно

Приміське сполучення (на Божківське, Кротенки, Петрівку, Рунівщину)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Полтави Рейс Час відправл. із Полтави Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ПОЛТАВА-БОЖКІВСЬКЕ через Надержинщину

05:40 06:05
Полтава-Божківське: Надержинщина
Полтава05:15
Дублянщина05:20
Надержинщина05:32
Кованьківка05:34
Божківське05:40
05:15 05:40 щоденно
07:05 07:30
Полтава-Божківське: Надержинщина
Критий ринок06:35
Полтава06:40
Дублянщина06:45
Надержинщина06:57
Кованьківка06:59
Божківське07:05
06:40 07:05 щоденно
09:00 09:25
Полтава-Божківське: Надержинщина
Критий ринок07:40
Полтава07:50
Дублянщина07:55
Надержинщина08:07
Кованьківка08:09
Божківське08:15
07:50 08:15 щоденно
12:10 12:35
Полтава-Божківське: Надержинщина
Критий ринок11:10
Полтава11:20
Дублянщина11:25
Надержинщина11:37
Кованьківка11:39
Божківське11:45
11:20 11:45 щоденно
15:25 15:50
Полтава-Божківське: Надержинщина
Критий ринок14:30
Полтава14:40
Дублянщина14:45
Надержинщина14:57
Кованьківка14:59
Божківське15:05
14:40 15:05 щоденно
18:10 18:35
Полтава-Божківське: Надержинщина
Критий ринок17:30
Полтава17:50
Дублянщина17:55
Надержинщина18:07
Кованьківка18:09
Божківське18:15
17:50 18:10 щоденно
20:10 20:35
Полтава-Божківське: Надержинщина
Критий ринок19:30
Полтава19:40
Дублянщина19:45
Надержинщина19:57
Кованьківка19:59
Божківське20:05
19:40 20:05 щоденно

ПОЛТАВА-БОЖКІВСЬКЕ через Новоселівку

06:15 06:45
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок05:30
Полтава05:40
Дублянщина05:45
Військова частина05:52
Терентіївка05:54
Новоселівка05:56
Крюкове05:58
Божківське06:10
05:40 06:10 щоденно
06:40 07:10
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок06:00
Полтава06:15
Дублянщина06:20
Військова частина06:27
Терентіївка06:29
Новоселівка06:31
Крюкове06:33
Божківське06:40
06:15 06:40 щоденно
07:45 08:20
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок07:10
Полтава07:20
Дублянщина07:25
Військова частина07:32
Терентіївка07:34
Новоселівка07:36
Крюкове07:38
Божківське07:40
07:20 07:40 щоденно
08:45 09:10
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок07:55
Полтава08:05
Дублянщина08:10
Військова частина08:17
Терентіївка08:19
Новоселівка08:21
Крюкове08:23
Божківське08:25
08:05 08:25 щоденно
09:40 10:05
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок08:45
Полтава08:55
Дублянщина09:00
Військова частина09:07
Терентіївка09:09
Новоселівка09:11
Крюкове09:13
Божківське09:15
08:55 09:15 щоденно
10:25 10:50
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок09:40
Полтава09:50
Дублянщина09:55
Військова частина10:02
Терентіївка10:04
Новоселівка10:06
Крюкове10:12
Божківське10:15
09:50 10:15 щоденно
11:25 12:00
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок10:40
Полтава10:50
Дублянщина10:55
Військова частина11:02
Терентіївка11:04
Новоселівка11:06
Крюкове11:12
Божківське11:15
10:50 11:15 щоденно
13:00 13:40
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок12:15
Полтава12:25
Дублянщина12:30
Військова частина12:37
Терентіївка12:39
Новоселівка12:41
Крюкове12:47
Божківське12:55
12:25 12:55 щоденно
14:00 14:25
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок13:00
Полтава13:10
Дублянщина13:15
Військова частина13:22
Терентіївка13:24
Новоселівка13:26
Крюкове13:28
Божківське13:40
13:10 13:40 щоденно
14:40 15:20
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок14:00
Полтава14:10
Дублянщина14:15
Військова частина14:22
Терентіївка14:24
Новоселівка14:26
Крюкове14:32
Божківське14:35
14:10 14:35 щоденно
15:40 16:05
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок15:00
Полтава15:10
Дублянщина15:15
Військова частина15:22
Терентіївка15:24
Новоселівка15:26
Крюкове15:32
Божківське15:35
15:10 15:35 щоденно
16:40 17:20
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок15:50
Полтава16:00
Дублянщина16:05
Військова частина16:12
Терентіївка16:14
Новоселівка16:16
Крюкове16:22
Божківське16:30
16:00 16:30 щоденно
17:25 17:50
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок16:35
Полтава16:45
Дублянщина16:50
Військова частина16:57
Терентіївка16:59
Новоселівка17:01
Крюкове17:07
Божківське17:10
16:45 17:10 щоденно
19:00 19:35
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок18:10
Полтава18:20
Дублянщина18:25
Військова частина18:32
Терентіївка18:34
Новоселівка18:36
Крюкове18:42
Божківське18:55
18:20 18:55 щоденно
19:30 19:55
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок18:50
Полтава19:00
Дублянщина19:05
Військова частина19:12
Терентіївка19:14
Новоселівка19:16
Крюкове19:22
Божківське19:25
19:00 19:25 щоденно
20:25 20:55
Полтава-Божківське: Терентіївка, Новоселівка
Критий ринок19:45
Полтава20:00
Дублянщина20:05
Військова частина20:12
Терентіївка20:14
Новоселівка20:16
Крюкове20:22
Божківське20:25
20:00 20:25 щоденно

ПОЛТАВА-БОЖКОВЕ

08:15 09:05
Полтава-Божкове: Куликове, Черкасівка
Полтава07:15
Копили07:25
Куликове07:48
Дудникове07:51
Степанівка07:54
Черкасівка08:00
Божкове08:05
07:15 08:05 щоденно
18:10 19:20
Полтава-Божкове: Куликове, Черкасівка
Полтава17:10
Копили17:20
Куликове17:43
Дудникове17:46
Степанівка17:49
Черкасівка17:55
Божкове18:00
17:10 18:00 щоденно

ПОЛТАВА-БУРТИ

06:20 07:10
Полтава-Бурти: Вільховий Ріг, Черкасівка
Полтава05:25
Військова частина05:37
Вільховий Ріг05:56
Черкасівка06:04
Бурти06:15
05:25 06:15 щоденно
09:25 10:15
Полтава-Бурти: Вільховий Ріг, Черкасівка
Полтава08:30
Військова частина08:42
Вільховий Ріг09:01
Черкасівка09:09
Бурти09:20
08:30 09:20 щоденно
14:55 15:45
Полтава-Бурти: Вільховий Ріг, Черкасівка
Полтава14:00
Військова частина14:12
Вільховий Ріг14:31
Черкасівка14:39
Бурти14:50
14:00 14:50 щоденно
18:45 19:30
Полтава-Бурти: Вільховий Ріг, Черкасівка
Полтава17:45
Військова частина17:57
Вільховий Ріг18:16
Черкасівка18:24
Бурти18:35
17:45 18:35 щоденно

ПОЛТАВА-КОВАЛІВКА

06:35 07:00
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава06:00
Дублянщина06:06
Терентіївка06:12
Лісні Поляни06:15
Залізничне06:19
Бочанівка06:21
Ковалівка06:30
06:00 06:30 щоденно
06:50 07:15
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава06:30
Дублянщина06:34
Терентіївка06:37
Лісні Поляни06:40
Залізничне06:42
Бочанівка06:44
Ковалівка06:50
06:30 06:50 пн.-пт.
07:20
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава06:50
Дублянщина06:57
Терентіївка07:04
Лісні Поляни07:07
Залізничне07:09
Бочанівка07:11
Ковалівка07:20
06:50 07:20 щоденно
08:00
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава07:25
Дублянщина07:31
Терентіївка07:37
Лісні Поляни07:40
Залізничне07:44
Бочанівка07:46
Ковалівка07:55
07:25 07:55 щоденно
08:25 08:50
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава08:05
Дублянщина08:09
Терентіївка08:12
Лісні Поляни08:15
Залізничне08:17
Бочанівка08:19
Ковалівка08:25
08:05 08:25 пн.-пт.
09:20
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава08:45
Дублянщина08:51
Терентіївка08:57
Лісні Поляни09:00
Залізничне09:04
Бочанівка09:06
Ковалівка09:15
08:45 09:15 щоденно
10:10
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава09:40
Дублянщина09:47
Терентіївка09:54
Лісні Поляни09:57
Залізничне09:59
Бочанівка10:01
Ковалівка10:05
09:40 10:05 сб.-нд.
10:25 10:50
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава10:05
Дублянщина10:09
Терентіївка10:12
Лісні Поляни10:15
Залізничне10:17
Бочанівка10:19
Ковалівка10:25
10:05 10:25 пн.-пт.
11:30
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава10:55
Дублянщина11:01
Терентіївка11:07
Лісні Поляни11:10
Залізничне11:14
Бочанівка11:16
Ковалівка11:25
10:55 11:25 сб.-нд.
12:00
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава11:30
Дублянщина11:37
Терентіївка11:44
Лісні Поляни11:47
Залізничне11:49
Бочанівка11:51
Ковалівка12:00
11:30 12:00 щоденно
12:25 12:50
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава12:05
Дублянщина12:09
Терентіївка12:12
Лісні Поляни12:15
Залізничне12:17
Бочанівка12:19
Ковалівка12:25
12:05 12:25 пн.-пт.
13:30
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава12:55
Дублянщина13:01
Терентіївка13:07
Лісні Поляни13:10
Залізничне13:14
Бочанівка13:16
Ковалівка13:25
12:55 13:25 щоденно
14:05
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава13:35
Дублянщина13:42
Терентіївка13:49
Лісні Поляни13:52
Залізничне13:54
Бочанівка13:56
Ковалівка14:05
13:35 14:05 щоденно
15:30
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава14:55
Дублянщина15:01
Терентіївка15:07
Лісні Поляни15:10
Залізничне15:14
Бочанівка15:16
Ковалівка15:25
14:55 15:25 щоденно
16:00
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава15:30
Дублянщина15:37
Терентіївка15:44
Лісні Поляни15:47
Залізничне15:49
Бочанівка15:51
Ковалівка16:00
15:30 16:00 щоденно
16:35 17:00
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава16:15
Дублянщина16:19
Терентіївка16:22
Лісні Поляни16:25
Залізничне16:27
Бочанівка16:29
Ковалівка16:35
16:15 16:35 пн.-пт.
17:30
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава17:00
Дублянщина17:07
Терентіївка17:14
Лісні Поляни17:17
Залізничне17:19
Бочанівка17:21
Ковалівка17:30
17:00 17:30 щоденно
18:00
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава17:25
Дублянщина17:31
Терентіївка17:37
Лісні Поляни17:40
Залізничне17:44
Бочанівка17:46
Ковалівка17:55
17:25 17:55 щоденно
18:20 18:45
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава18:00
Дублянщина18:04
Терентіївка18:07
Лісні Поляни18:10
Залізничне18:12
Бочанівка18:14
Ковалівка18:20
18:00 18:20 пн.-пт.
19:10
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава18:40
Дублянщина18:47
Терентіївка18:54
Лісні Поляни18:57
Залізничне18:59
Бочанівка19:01
Ковалівка19:05
18:40 19:05 щоденно
19:45
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава19:10
Дублянщина19:16
Терентіївка19:22
Лісні Поляни19:25
Залізничне19:29
Бочанівка19:31
Ковалівка19:40
19:10 19:40 щоденно
20:00 20:25
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава19:40
Дублянщина19:44
Терентіївка19:47
Лісні Поляни19:50
Залізничне19:52
Бочанівка19:54
Ковалівка20:00
19:40 20:00 пн.-пт.
20:40
Полтава-Ковалівка: Залізничне, Бочанівка
Полтава20:10
Дублянщина20:17
Терентіївка20:24
Лісні Поляни20:27
Залізничне20:29
Бочанівка20:31
Ковалівка20:40
20:10 20:40 щоденно

ПОЛТАВА-КРОТЕНКИ через Надержинщину

06:10 07:10
Полтава-Кротенки: Надержинщина, Тернівщина
Полтава05:25
Дублянщина05:28
Крутий Берег05:30
Терентіївка05:35
Лісні Поляни05:37
Брунівка05:39
Дачі05:41
Надержинщина05:44
Кованьківка05:47
Яцинова Слобідка05:54
Тернівщина05:58
Олепіри06:01
Кротенки06:05
05:25 06:05 щоденно
09:00 09:40
Полтава-Кротенки: Надержинщина, Тернівщина
Полтава08:00
Дублянщина08:03
Крутий Берег08:05
Терентіївка08:07
Лісні Поляни08:09
Брунівка08:11
Дачі08:13
Надержинщина08:15
Кованьківка08:17
Яцинова Слобідка08:19
Тернівщина08:21
Олепіри08:27
Кротенки08:35
08:00 08:35 щоденно
11:15 12:00
Полтава-Кротенки: Надержинщина, Тернівщина
Полтава10:25
Дублянщина10:28
Крутий Берег10:30
Терентіївка10:32
Лісні Поляни10:34
Брунівка10:36
Дачі10:38
Надержинщина10:40
Кованьківка10:42
Яцинова Слобідка10:44
Тернівщина10:46
Олепіри10:52
Кротенки11:00
10:25 11:00 щоденно
14:05 15:00
Полтава-Кротенки: Надержинщина, Тернівщина
Полтава13:20
Дублянщина13:23
Крутий Берег13:25
Терентіївка13:27
Лісні Поляни13:29
Брунівка13:31
Дачі13:33
Надержинщина13:35
Кованьківка13:37
Яцинова Слобідка13:39
Тернівщина13:41
Олепіри13:47
Кротенки14:00
13:20 14:00 щоденно
18:00 19:00
Полтава-Кротенки: Надержинщина, Тернівщина
Полтава17:15
Дублянщина17:18
Крутий Берег17:20
Терентіївка17:22
Лісні Поляни17:24
Брунівка17:26
Дачі17:28
Надержинщина17:30
Кованьківка17:32
Яцинова Слобідка17:34
Тернівщина17:36
Олепіри17:42
Кротенки17:55
17:15 17:55 щоденно

ПОЛТАВА-КРОТЕНКИ через Патлаївку

07:20 07:45
Полтава-Кротенки: Вороніна, Патлаївка
Полтава06:55
вул. Правди06:58
вул. Тунельна07:00
вул. Роз’їздна07:02
вул. Полярна07:04
Вороніна07:06
Патлаївка07:15
Кротенки07:20
06:55 07:20 щоденно
09:00
Полтава-Кротенки: Вороніна, Патлаївка
Полтава08:35
вул. Правди08:38
вул. Тунельна08:40
вул. Роз’їздна08:42
вул. Полярна08:44
Вороніна08:46
Патлаївка08:55
Кротенки09:00
08:35 09:00 щоденно
12:00 12:25
Полтава-Кротенки: Вороніна, Патлаївка
Полтава11:35
вул. Правди11:38
вул. Тунельна11:40
вул. Роз’їздна11:42
іул. Полярна11:44
Вороніна11:46
Патлаївка11:55
Кротенки12:00
11:35 12:00 щоденно
14:15 14:40
Полтава-Кротенки: Вороніна, Патлаївка
Полтава13:50
вул. Правди13:53
вул. Тунельна13:55
вул. Роз’їздна13:57
іул. Полярна13:59
Вороніна14:01
Патлаївка14:10
Кротенки14:15
13:50 14:15 щоденно
16:00 16:25
Полтава-Кротенки: Вороніна, Патлаївка
Полтава15:35
вул. Правди15:38
вул. Роз’їздна15:40
вул. Тунельна15:42
іул. Полярна15:44
Вороніна15:46
Патлаївка15:55
Кротенки16:00
15:35 16:00 щоденно
18:15
Полтава-Кротенки: Вороніна, Патлаївка
Полтава17:50
вул. Правди17:53
вул. Роз’їздна17:55
вул. Тунельна17:57
іул. Полярна17:59
Вороніна18:01
Патлаївка18:10
Кротенки18:15
17:50 18:15 щоденно

ПОЛТАВА-МАР’ЇВКА

06:55 07:35
Полтава-Мар’ївка: Шили, Нестеренки
Полтава06:10
Дублянщина06:14
Лісні Поляни06:22
Надержинщина06:28
Шили06:35
Нестеренки06:46
Мар’ївка06:50
06:10 06:50 щоденно
08:40 09:20
Полтава-Мар’ївка: Шили, Нестеренки
Полтава07:55
Дублянщина07:59
Лісні Поляни08:07
Надержинщина08:13
Шили08:20
Нестеренки08:31
Мар’ївка08:35
07:55 08:35 щоденно
16:20 17:00
Полтава-Мар’ївка: Шили, Нестеренки
Полтава15:35
Дублянщина15:39
Лісні Поляни15:47
Надержинщина15:53
Шили16:00
Нестеренки16:11
Мар’ївка16:15
15:35 16:15 щоденно

ПОЛТАВА-ПЕРВОЗВАНІВКА

Полтава-Первозванівка: Фисуни, Н.Кочубеївка
Полтава11:30
Рунівщина12:01
Улянівка12:09
Фисуни12:16
Флорівка12:24
Вільниця12:37
Нова Кочубеївка12:42
Первозванівка12:50
11:30 12:50 пн.ср.пт.-нд.
Полтава-Первозванівка: Фисуни, Н.Кочубеївка
Полтава15:30
Рунівщина16:01
Улянівка16:09
Фисуни16:16
Флорівка16:24
Вільниця16:37
Нова Кочубеївка16:42
Первозванівка16:50
15:30 16:50 пт.-нд.
Полтава-Первозванівка: Фисуни, Н.Кочубеївка
Полтава18:25
Рунівщина18:56
Улянівка19:04
Фисуни19:11
Флорівка19:19
Вільниця19:32
Нова Кочубеївка19:37
Первозванівка19:45
18:25 19:45 нд.

ПОЛТАВА-ПЕТРІВКА

06:20 06:40
Полтава-Петрівка: Патлаївка, Кротенки
Полтава05:50
вул. Правди05:53
вул. Тунельна05:55
вул. Роз’їздна05:57
вул. Полярна05:59
Вороніна06:01
Патлаївка06:10
Кротенки06:14
Петрівка06:20
05:50 06:20 щоденно
08:05 08:35
Полтава-Петрівка: Патлаївка, Кротенки
Полтава07:35
вул. Правди07:38
вул. Тунельна07:40
вул. Роз’їздна07:42
вул. Полярна07:44
Вороніна07:46
Патлаївка07:55
Кротенки07:59
Петрівка08:05
07:35 08:05 щоденно
10:05 10:35
Полтава-Петрівка: Патлаївка, Кротенки
Полтава09:35
вул. Правди09:38
вул. Тунельна09:40
вул. Роз’їздна09:42
вул. Полярна09:44
Вороніна09:46
Патлаївка09:55
Кротенки09:59
Петрівка10:05
09:35 10:05 щоденно
13:05 13:35
Полтава-Петрівка: Патлаївка, Кротенки
Полтава12:35
вул. Правди12:38
вул. Тунельна12:40
вул. Роз’їздна12:42
вул. Полярна12:44
Вороніна12:46
Патлаївка12:55
Кротенки12:59
Петрівка13:05
12:35 13:05 щоденно
15:05 15:35
Полтава-Петрівка: Патлаївка, Кротенки
Полтава14:35
вул. Правди14:38
вул. Тунельна14:40
вул. Роз’їздна14:42
вул. Полярна14:44
Вороніна14:46
Патлаївка14:55
Кротенки14:59
Петрівка15:05
14:35 15:05 щоденно
17:20
Полтава-Петрівка: Патлаївка, Кротенки
Полтава16:50
вул. Правди16:53
вул. Тунельна16:55
вул. Роз’їздна16:57
вул. Полярна16:59
Вороніна17:01
Патлаївка17:10
Кротенки17:14
Петрівка17:20
16:50 17:20 щоденно

ПОЛТАВА-РУНІВЩИНА ПОЛТАВА-ПЕТРАШІВКА

06:40 07:10
Полтава-Рунівщина: Надержинщина
Полтава06:05
Дублянщина06:10
Терентіївка06:17
Лісні Поляни06:19
Брунівка06:21
Надержинщина06:26
Рунівщина06:40
06:05 06:40 щоденно
10:15 10:45
Полтава-Рунівщина: Надержинщина
Полтава09:40
Дублянщина09:45
Терентіївка09:52
Лісні Поляни09:54
Брунівка09:56
Надержинщина10:01
Рунівщина10:10
09:40 10:10 щоденно
12:30 13:05
Полтава-Рунівщина: Надержинщина
Полтава12:00
Дублянщина12:05
Терентіївка12:12
Лісні Поляни12:14
Брунівка12:19
Надержинщина12:22
Рунівщина12:30
12:00 12:30 щоденно
16:10 16:45
Полтава-Рунівщина: Надержинщина
Полтава15:25
Дублянщина15:30
Терентіївка15:37
Лісні Поляни15:39
Брунівка15:41
Надержинщина15:46
Рунівщина16:00
15:25 16:00 щоденно
18:30 19:05
Полтава-Петрашівка: Рунівщина
Полтава18:00
Дублянщина18:05
Терентіївка18:12
Лісні Поляни18:14
Брунівка18:16
Надержинщина18:18
Рунівщина18:25
Рунівщина18:27
18:00 18:27 щоденно

ПОЛТАВА-ФИСУНИ

08:20 09:25
Полтава-Фисуни: Надержинщина, Рунівщина
Полтава07:05
Дублянщина07:10
Лісні Поляни07:19
Надержинщина07:27
Рунівщина07:39
Улянівка07:58
Фисуни08:10
07:05 08:10 щоденно
15:00 16:05
Полтава-Фисуни: Надержинщина, Рунівщина
Полтава13:45
Дублянщина13:50
Лісні Поляни13:59
Надержинщина14:07
Рунівщина14:19
Улянівка14:38
Фисуни14:50
13:45 14:50 щоденно
20:00
Полтава-Фисуни: Надержинщина, Рунівщина
Полтава18:45
Дублянщина18:50
Лісні Поляни18:59
Надержинщина19:07
Рунівщина19:19
Улянівка19:38
Фисуни19:50
18:45 19:50 щоденно

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСІВКА

06:00 06:45
Полтава-Черкасівка: Копили, Куликове
Полтава05:15
Копили05:25
Куликове05:48
Дудникове05:51
Степанівка05:54
Черкасівка06:00
05:15 06:00 щоденно
12:30 13:15
Полтава-Черкасівка: Копили, Куликове
Полтава11:45
Копили11:55
Куликове12:18
Дудникове12:21
Степанівка12:24
Черкасівка12:30
11:45 12:30 щоденно


2015-2017