Автобус ДНІПРО-ЩЕЦИН / Autobus DNIEPR-SZCZECIN

через Кривий Ріг, Кропивницький, Умань, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Замостя, Люблін, Варшаву, Лодзь, Конін, Вжесню, Познань, Свебодзін, Гожув-Великопольський

Krzywy Róg - Kropywnycki - Humań - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - Zamość - Lublin - Warszawa - Łódź - Konin - Września - Poznań - Świebodzin - Gorzów Wielkopolski


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення/Godzina odjazdu Станція/Dworzec PKS Регіон/Wojewodztwo На карті/Mapa
06:50 Дніпро АВЦ/Dniepr Dw. PKS Дніпропетровська область A
09:10 Кривий Ріг АВ/Krzywy Róg Dw. PKS Дніпропетровська область B
11:10 Кропивницький АВ/Kropywnycki Dw. PKS Кіровоградська область
13:20 Умань АС/Humań Dw. PKS Черкаська область
15:50 Вінниця/Winnica Вінницька область
17:45 Хмельницький АВ/Chmielnicki Dw. PKS Хмельницька область
19:30 Тернопіль/Tarnopol Тернопільська область
21:30 Львів АВ/Lwów Dw. PKS Львівська область
02:30 Zamość/Замостя Polska C
03:30 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Polska D
05:40 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Polska E
07:20 Dworzec Autobusowy Łódź/Лодзь АВ Polska F
08:10 Dw. PKP Konin/Конін ЗВ Polska
08:50 Września/Вжесня Polska
10:15 Poznań Dw. PKS/Познань АВ Polska G
11:30 Świebodzin/Свебодзін Polska H
12:10 Dworzec autobusowy Gorzów Wielkopolski/Гожув-Великопольський АВ Polska I
13:40 Dw. PKS Szczecin/Щецин АВ Polska J
Рейс виконується по вівторках, четвергах та суботах із України.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Neoplan, Setra, VanHool.

Wyjazd: wtorek, czwartek, sobota.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЩЕЦИН-ДНІПРО/SZCZECIN-DNIEPR

Автобус Дніпро-Щецин (Dniepr-Szczecin) з’єднує найбільший індустріальний центр центру країни - місто Дніпро із найбільшим перевантажувальним портом Польщі - Щецином. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн - Україною та Польщею. Найбільші міста, через які курсує автобус: Кривий Ріг, Кропивницький, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Люблін, Варшава, Лодзь, Конін, Познань та Гожув-Великопольський. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин. Рейс виконується по днях.





Скориставшись автобусом Дніпро-Щецин, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Люблін (Dniepr-Lublin), Дніпро-Варшава (Dniepr-Warszawa), Дніпро-Лодзь (Dniepr-Łódź), Дніпро-Конін (Dniepr-Konin), Дніпро-Вжесня (Dniepr-Września), Дніпро-Познань (Dniepr-Poznań), Дніпро-Свебодзін (Dniepr-Świebodzin), Дніпро-Гожув-Великопольський (Dniepr-Gorzów Wielkopolski), Дніпро-Щецин;
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Люблін (Krzywy Róg-Lublin), Кривий Ріг-Варшава, Кривий Ріг-Лодзь (Krzywy Róg-Łódź), Кривий Ріг-Конін (Krzywy Róg-Konin), Кривий Ріг-Вжесня (Krzywy Róg-Września), Кривий Ріг-Познань (Krzywy Róg-Poznań), Кривий Ріг-Свебодзін (Krzywy Róg-Świebodzin), Кривий Ріг-Гожув-Великопольський (Krzywy Róg-Gorzów Wielkopolski), Кривий Ріг-Щецин;
із Кропивницького - Кропивницький-Люблін (Kropywnycki-Lublin), Кропивницький-Варшава (Kropywnycki-Warszawa), Кропивницький-Лодзь (Kropywnycki-Łódź), Кропивницький-Конін (Kropywnycki-Konin), Кропивницький-Вжесня (Kropywnycki-Września), Кропивницький-Познань (Kropywnycki-Poznań), Кропивницький-Свебодзін (Kropywnycki-Świebodzin), Кропивницький-Гожув-Великопольський (Kropywnycki-Gorzów Wielkopolski), Кропивницький-Щецин;
із Умані - Умань-Люблін (Humań-Lublin), Умань-Варшава (Humań-Warszawa), Умань-Лодзь (Humań-Łódź), Умань-Конін (Humań-Konin), Умань-Вжесня (Humań-Września), Умань-Познань (Humań-Poznań), Умань-Свебодзін (Humań-Świebodzin), Умань-Гожув-Великопольський (Humań-Gorzów Wielkopolski), Умань-Щецин;
із Вінниці - Вінниця-Люблін (Winnica-Lublin), Вінниця-Варшава (Winnica-Warszawa), Вінниця-Лодзь (Winnica-Łódź), Вінниця-Конін (Winnica-Konin), Вінниця-Вжесня (Winnica-Września), Вінниця-Познань (Winnica-Poznań), Вінниця-Свебодзін (Winnica-Świebodzin), Вінниця-Гожув-Великопольський (Winnica-Gorzów Wielkopolski), Вінниця-Щецин.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ПОЛЬЩІ

ДНІПРО-ГДИНЯ

ДНІПРО-ЛЕШНО

ДНІПРО-СВІНОУЙСЬЦЕ

ДНІПРО-ЩЕЦИН

ЗАПОРІЖЖЯ-ЗЕЛЕНА ГУРА

ЗАПОРІЖЖЯ-КОШАЛІН

ЗАПОРІЖЖЯ-СЛУПСЬК

ПАВЛОГРАД-ПОЗНАНЬ

2015-2023