Автобус ПОЛТАВА-ШИШАКИ

через Поділ, Сагайдак, Дем’янки, Низову Яковенщину, Велику Бузову, Малу Бузову, Хвощове, Вишневе, Ходосиху

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:20 06:50 12:25 16:30 Полтава АВ Полтавська область A
06:15 07:50 13:25 17:20 Поділ Великобагачанський район B
06:30 08:05 13:40 17:30 Сагайдак Шишацький район C
06:35 08:10 13:45 17:35 Дем’янки Шишацький район D
06:40 08:15 13:50 17:38 Низова Яковенщина Шишацький район
06:45 08:18 13:55 17:40 Велика Бузова Шишацький район E
06:50 08:20 13:57 17:42 Мала Бузова Шишацький район F
06:55 08:25 13:50 17:45 Хвощове Шишацький район G
06:58 08:28 13:53 17:48 Вишневе Шишацький район H
07:00 08:30 13:55 17:50 Ходосиха Шишацький район I
07:05 08:35 14:00 17:55 Шишаки АС смт Шишаки J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ШИШАКИ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Шишаки через Сагайдак з’єднує обласний центр - місто Полтава із невеличким районним центром - селищем Шишаки через село Сагайдак. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським та Шишацьким. Відстань від Полтави до Шишак становить 80 км. Повна тривалість поїздки складатиме півтори години. У Полтаві автобус відправляється по чотири рази щоденно із центрального автовокзалу на Алмазному. Маршрутка на Шишаки слідує через села: Поділ, Сагайдак, Дем’янки, Низова Яковенщина, Велика Бузова, Мала Бузова, Хвощове, Вишневе, Ходосиха.





Скориставшись автобусом Полтава-Шишаки через Сагайдак, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Поділ, Полтава-Сагайдак, Полтава-Дем’янки, Полтава-Низова Яковенщина, Полтава-Велика Бузова, Полтава-Мала Бузова, Полтава-Хвощове, Полтава-Вишневе, Полтава-Ходосиха, Полтава-Шишаки;
із Подолу - Поділ-Сагайдак, Поділ-Дем’янки, Поділ-Низова Яковенщина, Поділ-Велика Бузова, Поділ-Мала Бузова, Поділ-Хвощове, Поділ-Вишневе, Поділ-Ходосиха, Поділ-Шишаки;
із Сагайдака - Сагайдак-Дем’янки, Сагайдак-Низова Яковенщина, Сагайдак-Велика Бузова, Сагайдак-Мала Бузова, Сагайдак-Хвощове, Сагайдак-Вишневе, Сагайдак-Ходосиха, Сагайдак-Шишаки;
із Дем’янок - Дем’янки-Низова Яковенщина, Дем’янки-Велика Бузова, Дем’янки-Мала Бузова, Дем’янки-Хвощове, Дем’янки-Вишневе, Дем’янки-Ходосиха, Дем’янки-Шишаки;
із Низової Яковенщини - Низова Яковенщина-Велика Бузова, Низова Яковенщина-Мала Бузова, Низова Яковенщина-Хвощове, Низова Яковенщина-Вишневе, Низова Яковенщина-Ходосиха, Низова Яковенщина-Шишаки;
із Великої Бузової - Велика Бузова-Мала Бузова, Велика Бузова-Хвощове, Велика Бузова-Вишневе, Велика Бузова-Ходосиха, Велика Бузова-Шишаки;
із Малої Бузової - Мала Бузова-Хвощове, Мала Бузова-Вишневе, Мала Бузова-Ходосиха, Мала Бузова-Шишаки;
із Хвощового - Хвощове-Вишневе, Хвощове-Ходосиха, Хвощове-Шишаки.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Шишак.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ШИШАК

ПОЛТАВА-БАРАНІВКА
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Диканьку, Пришиб
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Диканьку, Чернишівку
ПОЛТАВА-ШИШАКИ через Яреськи
ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ


2015-2017