Автобус ПОЛТАВА-МИРГОРОД

через Диканьку, Пришиб, Шишаки, Великі Сорочинці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:20 Полтава АС-3 місто Полтава A
14:30 Тахтаулове Полтавський район B
14:50 Диканька АС смт Диканька C
14:55 Василівка Диканський район
15:00 Попівка Диканський район
15:05 Балясне Диканський район D
15:10 Дейнеківка Диканський район
15:15 Нелюбівка Диканський район E
15:20 Коляди Шишацький район
15:25 Пришиб Шишацький район F
15:28 Першотравневе Шишацький район
15:30 Самари Шишацький район
15:33 Великий Перевіз Шишацький район G
15:40 Шишаки АС смт Шишаки H
16:05 Великі Сорочинці АС Миргородський район I
16:40 Миргород АС місто Миргород J
Рейс виконується по понеділках, вівторках, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Миргород з’єднує обласний центр із курортним містечком. Один із найдовших маршрутів на даному напрямку. Шлях автобуса пролягає територією чотирьох районів: Полтавського, Диканського, Шишацького та Миргородського. По маршруту слідування знаходиться три автостанції: Диканська, Шишацька та Великосорочинська.





Скориставшись даним рейсом, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Диканька, Полтава-Василівка, Полтава-Попівка, Полтава-Балясне, Полтава-Дейнеківка, Полтава-Нелюбівка, Полтава-Коляди, Полтава-Пришиб, Полтава-Першотравневе, Полтава-Великий Перевіз, Полтава-Шишаки, Полтава-Великі Сорочинці, Полтава-Миргород;
із Диканьки - Диканька-Василівка, Диканька-Попівка, Диканька-Балясне, Диканька-Дейнеківка, Диканька-Нелюбівка, Диканька-Коляди, Диканька-Пришиб, Диканька-Першотравневе, Диканька-Великий Перевіз, Диканька-Шишаки, Диканька-Великі Сорочинці, Диканька-Миргород;
із Шишак - Шишаки-Великий Перевіз, Шишаки-Великі Сорочинці, Шишаки-Миргород;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Миргород.


Населені пункти, через які рухається автобус, і у яких можлива зупинка:
Полтавський район - Тахтаулове;
Диканський район - Василівка, Попівка, Балясне, Дейнеківка, Нелюбівка;
Шишацький район - Криворучки, Коляди, Пришиб, Першотравневе, Великий Перевіз, Баранівка.


Приблизна вартість проїзду (станом на вересень 2016 року):
із Полтави до Диканьки - близько 20 грн., до Василівки - понад 20 грн., до Попівки - понад 25 грн., до Балясного та Дейнеківки - близько 30 грн., до Нелюбівки - понад 30 грн., до Колядів - близько 35 грн., до Пришиба - понад 35 грн., до Першотравневого - близько 40 грн., до Великого Перевозу - близько 45 грн., до Шишак - близько 50 грн., до Великих Сорочинець - понад 60 грн., до Миргорода - понад 75 грн.;
із Диканьки до Шишак - близько 30 грн., до Великих Сорочинець - близько 45 грн., до Миргорода - близько 60 грн.;
із Шишак до Великих Сорочинець - близько 15 грн., до Миргорода - понад 30 грн.


Автобус виконується по днях. Маршрут долається орієнтовно за 2 год 20 хв. У рейс маршрутка вирушає із третьої автостанції (АС-3), яка знаходиться біля ТРЦ «Київ», неподалік Київського вокзалу.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або у водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автостанцій Полтави, Диканьки, Шишак або Великих Сорочинець.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до МИРГОРОДА

МЕЛІТОПОЛЬ-МИРГОРОД
НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Байрак
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Білоцерківку
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Опішню
ПОЛТАВА-МИРГОРОД через Чернишівку, Шишаки
ПОЛТАВА-РОМОДАН
ХАРКІВ-МИРГОРОД


2015-2017