Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Рокиту, Великі Кринки, Глобине

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:45 09:30 Полтава АВ місто Полтава A
07:20 10:05 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
07:41 10:20 Лобачі Решетилівський район
07:50 10:31 Білоцерківка Великобагачанський район C
07:55 10:35 Красногорівка Великобагачанський район
08:05 10:42 Мостовівщина Великобагачанський район D
08:09 10:45 Попове Глобинський район
08:15 10:50 Рокита Глобинський район E
08:24 10:58 Зубані Глобинський район
08:27 11:01 Іванове Селище Глобинський район
08:38 11:10 Великі Кринки Глобинський район F
08:58 11:15 Степове Глобинський район
09:04 11:20 Семимогили Глобинський район G
09:20 11:30 Глобине АС місто Глобине H
09:27 11:37 Опришки Глобинський район
09:32 11:41 Пироги Глобинський район I
09:40 11:49 Устимівка Глобинський район
09:42 11:51 Бабичівка Глобинський район
09:51 11:56 Погреби Глобинський район
09:58 12:05 Гориславці Кременчуцький район
10:20 12:30 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць), БАЗ (29 місць). Протяжність складає 170 км. Розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Глобине з’єднує два найбільші міста Полтавщини, обласний центр - місто Полтава із промисловим центром - містом Кременчук через районний центр - місто Глобине. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань від Полтави до Кременчука становить 170 км. Повна тривалість поїздки складатиме понад 3 години. Щоденно на маршруті здійснюється два ранкові рейси. Найбільші села, через які курсують автобуси: Рокита, Великі Кринки, Пироги, Погреби.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Глобине, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Лобачі, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мостовівщина, Полтава-Попове, Полтава-Рокита, Полтава-Зубані, Полтава-Іванове Селище, Полтава-Великі Кринки, Полтава-Степове, Полтава-Семимогили, Полтава-Глобине, Полтава-Опришки, Полтава-Пироги, Полтава-Бабичівка, Полтава-Погреби, Полтава-Гориславці, Полтава-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Опришки, Глобине-Пироги, Глобине-Бабичівка, Глобине-Погреби, Глобине-Гориславці, Глобине-Кременчук;
із інших населених пунктів - Лобачі-Великі Кринки, Лобачі-Глобине, Лобачі-Кременчук, Білоцерківка-Великі Кринки, Білоцерківка-Глобине, Білоцерківка-Кременчук, Красногорівка-Великі Кринки, Красногорівка-Глобине, Красногорівка-Кременчук, Мостовівщина-Великі Кринки, Мостовівщина-Глобине, Мостовівщина-Кременчук, Попове-Великі Кринки, Попове-Глобине, Попове-Кременчук, Рокита-Великі Кринки, Рокита-Глобине, Рокита-Кременчук, Зубані-Великі Кринки, Зубані-Глобине, Зубані-Кременчук, Іванове Селище-Великі Кринки, Іванове Селище-Глобине, Іванове Селище-Кременчук, Великі Кринки-Глобине, Великі Кринки-Кременчук, Степове-Глобине, Степове-Кременчук, Семимогили-Глобине, Семимогили-Кременчук, Опришки-Кременчук, Пироги-Кременчук, Бабичівка-Кременчук, Погреби-Кременчук, Гориславці-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Глобиного та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
СУМИ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017