Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Рокиту, Великі Кринки, Глобине


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
06:45 Полтава АВ місто Полтава A
07:20 Решетилівка (а/т Харків-Київ) місто Решетилівка B
07:45 Лобачі Полтавський район
07:50 Білоцерківка Миргородський район C
07:55 Красногорівка Миргородський район
08:05 Мостовівщина Миргородський район D
08:10 Попове Кременчуцький район
08:15 Рокита Кременчуцький район E
08:25 Зубані Кременчуцький район
08:30 Іванове Селище Кременчуцький район
08:45 Великі Кринки Кременчуцький район F
08:50 Степове Кременчуцький район
08:55 Семимогили Кременчуцький район G
09:20 Глобине АС місто Глобине H
09:30 Опришки Кременчуцький район
09:35 Пироги Кременчуцький район I
09:45 Устимівка Кременчуцький район
09:50 Бабичівка Кременчуцький район
09:55 Погреби Кременчуцький район
10:00 Гориславці Кременчуцький район
10:20 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 170 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Глобине з’єднує два найбільші міста Полтавщини, обласний центр - місто Полтаву із промисловим центром - містом Кременчук через місто Глобине. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Полтавським, Миргородським та Кременчуцьким. Відстань від Полтави до Кременчука становить 170 км. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Щоденно на маршруті здійснюється ранковий рейс. Найбільші села, через які курсує автобус: Рокита, Великі Кринки, Пироги, Погреби.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Глобине, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Лобачі, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мостовівщина, Полтава-Попове, Полтава-Рокита, Полтава-Зубані, Полтава-Іванове Селище, Полтава-Великі Кринки, Полтава-Степове, Полтава-Семимогили, Полтава-Глобине, Полтава-Опришки, Полтава-Пироги, Полтава-Бабичівка, Полтава-Погреби, Полтава-Гориславці, Полтава-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Опришки, Глобине-Пироги, Глобине-Бабичівка, Глобине-Погреби, Глобине-Гориславці, Глобине-Кременчук;
із інших населених пунктів - Лобачі-Великі Кринки, Лобачі-Глобине, Лобачі-Кременчук, Білоцерківка-Великі Кринки, Білоцерківка-Глобине, Білоцерківка-Кременчук, Красногорівка-Великі Кринки, Красногорівка-Глобине, Красногорівка-Кременчук, Мостовівщина-Великі Кринки, Мостовівщина-Глобине, Мостовівщина-Кременчук, Попове-Великі Кринки, Попове-Глобине, Попове-Кременчук, Рокита-Великі Кринки, Рокита-Глобине, Рокита-Кременчук, Зубані-Великі Кринки, Зубані-Глобине, Зубані-Кременчук, Іванове Селище-Великі Кринки, Іванове Селище-Глобине, Іванове Селище-Кременчук, Великі Кринки-Глобине, Великі Кринки-Кременчук, Степове-Глобине, Степове-Кременчук, Семимогили-Глобине, Семимогили-Кременчук, Опришки-Кременчук, Пироги-Кременчук, Бабичівка-Кременчук, Погреби-Кременчук, Гориславці-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Шишаки

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ-ОДЕСА

ХАРКІВ-ЧЕРКАСИ-ОДЕСА

2015-2020