Автобус СЛУПСЬК-ЗАПОРІЖЖЯ / Autobus SŁUPSK-ZAPOROŻE

через Лемборк, Вейгерово, Гдиню, Гданськ, Бидгощ, Торунь, Влоцлавек, Плоцьк, Варшаву, Люблін, Володимир, Луцьк, Рівне, Звягель, Житомир, Київ, Пирятин, Кременчук, Кам’янське, Дніпро

Lębork - Wejherowo - Gdynia - Gdańsk - Bydgoszcz - Toruń - Włocławek - Płock - Warszawa - Lublin - Włodzimierz - Łuck - Równe - Zwiahel - Żytomierz - Kijow - Pyriatyn - Krzemieńczuk - Kamieńskie - Dniepr


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
06:30 Słupsk/Слупськ АВ Polska A
07:35 Lębork/Лемборк Polska
08:15 Wejherowo/Вейгерово Polska B
09:00 Gdynia/Гдиня Polska C
10:00 Gdańsk/Гданськ Polska D
13:00 Bydgoszcz/Бидгощ Polska E
14:00 Toruń/Торунь Polska F
15:00 Włocławek/Влоцлавек Polska G
16:00 Płock/Плоцьк Polska H
18:30 Warszawa/Варшава Polska
21:50 Lublin/Люблін Polska
04:20 Володимир АС/Włodzimierz Волинська область
05:30 Луцьк АВ/Łuck Волинська область
06:40 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
08:00 Звягель АС/Zwiahel Dw. PKS Житомирська область
09:30 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область
12:00 Київ АС Київ/Kijow місто Київ
14:20 Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
16:40 Кременчук АС/Krzemieńczuk Полтавська область
19:30 Кам’янське АС/Kamieńskie Дніпропетровська область
20:30 Дніпро АВЦ/Dniepr Дніпропетровська область I
22:00 Запоріжжя АВ/Zaporoże Запорізька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Scania, VanHool.
Сайт перевізника: caznatrans.com.ua

Wyjazd: codziennie.
www: caznatrans.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЗАПОРІЖЖЯ-СЛУПСЬК/ZAPOROŻE-SŁUPSK

Автобус Слупськ-Запоріжжя (autobus Słupsk-Zaporoże) з’єднує міста Польщі із містами України. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх країн: Польщею та Україною. Міста на шляху слідування: Лемборк, Вейгерово, Гдиня, Гданськ, Бидгощ, Торунь, Влоцлавек, Плоцьк, Варшава, Люблін, Володимир, Луцьк, Рівне, Звягель, Житомир, Київ, Пирятин, Кременчук, Кам’янське та Дніпро. Повна тривалість поїздки складе понад півтори доби.





Скориставшись автобусом Слупськ-Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Слупська - Слупськ-Володимир, Слупськ-Луцьк, Слупськ-Рівне, Слупськ-Житомир, Слупськ-Київ, Слупськ-Пирятин, Слупськ-Кременчук, Слупськ-Кам’янське, Слупськ-Дніпро, Слупськ-Запоріжжя;
із Гдині - Гдиня-Володимир, Гдиня-Луцьк, Гдиня-Рівне, Гдиня-Житомир, Гдиня-Київ, Гдиня-Пирятин, Гдиня-Кременчук, Гдиня-Кам’янське, Гдиня-Дніпро, Гдиня-Запоріжжя;
із Гданська - Гданськ-Володимир, Гданськ-Луцьк, Гданськ-Рівне, Гданськ-Житомир, Гданськ-Київ, Гданськ-Пирятин, Гданськ-Кременчук, Гданськ-Кам’янське, Гданськ-Дніпро, Гданськ-Запоріжжя;
із Бидгоща - Бидгощ-Володимир, Бидгощ-Луцьк, Бидгощ-Рівне, Бидгощ-Житомир, Бидгощ-Київ, Бидгощ-Пирятин, Бидгощ-Кременчук, Бидгощ-Кам’янське, Бидгощ-Дніпро, Бидгощ-Запоріжжя;
із Торуня - Торунь-Володимир, Торунь-Луцьк, Торунь-Рівне, Торунь-Житомир, Торунь-Київ, Торунь-Пирятин, Торунь-Кременчук, Торунь-Кам’янське, Торунь-Дніпро, Торунь-Запоріжжя;
із Варшави - Варшава-Володимир, Варшава-Луцьк, Варшава-Рівне, Варшава-Житомир, Варшава-Київ, Варшава-Пирятин, Варшава-Кременчук, Варшава-Кам’янське, Варшава-Дніпро, Варшава-Запоріжжя;
із Любліна - Люблін-Володимир, Люблін-Луцьк, Люблін-Рівне, Люблін-Житомир, Люблін-Київ, Люблін-Пирятин, Люблін-Кременчук, Люблін-Кам’янське, Люблін-Дніпро, Люблін-Запоріжжя.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ в ЗАПОРІЖЖЯ

ЗЕЛЕНА ГУРА-ЗАПОРІЖЖЯ

КОШАЛІН-ЗАПОРІЖЖЯ

2015-2023