Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Красногорівку, Великі Кринки, Глобине, Градизьк

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:15 Полтава АВ місто Полтава A
14:53 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
15:19 Лобачі Решетилівський район
15:26 Білоцерківка Великобагачанський район C
15:31 Красногорівка Великобагачанський район
15:42 Мостовівщина Великобагачанський район D
15:45 Попове Глобинський район
15:52 Рокита Глобинський район E
16:02 Зубані Глобинський район
16:04 Іванове Селище Глобинський район
16:19 Великі Кринки Глобинський район F
16:26 Степове Глобинський район
16:31 Семимогили Глобинський район G
16:40 Глобине АС місто Глобине H
16:53 Опришки Глобинський район
16:58 Пироги Глобинський район
17:20 Градизьк АС Глобинський район I
18:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 175 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
СУМИ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017