Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Красногорівку, Великі Кринки, Глобине, Градизьк


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:15 Полтава АВ місто Полтава A
14:53 Решетилівка (а/т Харків-Київ) Решетилівський район B
15:19 Лобачі Решетилівський район
15:26 Білоцерківка Великобагачанський район C
15:31 Красногорівка Великобагачанський район
15:42 Мостовівщина Великобагачанський район D
15:45 Попове Глобинський район
15:52 Рокита Глобинський район E
16:02 Зубані Глобинський район
16:04 Іванове Селище Глобинський район
16:19 Великі Кринки Глобинський район F
16:26 Степове Глобинський район
16:31 Семимогили Глобинський район G
16:40 Глобине АС місто Глобине H
16:53 Опришки Глобинський район
16:58 Пироги Глобинський район
17:20 Градизьк АС Глобинський район I
18:00 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 175 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Градизьк з’єднує найбільші міста Полтавської області - Полтаву та Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Полтавським, Решетилівським, Великобагачанським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 175 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Кременчук: Решетилівка (автотраса Харків-Київ), Глобине та Градизьк. Повна тривалість поїздки складе близько 4 годин. В обласному центрі автобус відправляється від центрального автовокзалу на Алмазному щоденно в обідню пору.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Градизьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Лобачі, Полтава-Білоцерківка, Полтава-Красногорівка, Полтава-Мостовівщина, Полтава-Попове, Полтава-Рокита, Полтава-Зубані, Полтава-Іванове Селище, Полтава-Великі Кринки, Полтава-Степове, Полтава-Семимогили, Полтава-Глобине, Полтава-Опришки, Полтава-Пироги, Полтава-Градизьк, Полтава-Кременчук;
із Решетилівки (автотраса Харків-Київ) - Решетилівка-Лобачі, Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Красногорівка, Решетилівка-Мостовівщина, Решетилівка-Попове, Решетилівка-Рокита, Решетилівка-Зубані, Решетилівка-Іванове Селище, Решетилівка-Великі Кринки, Решетилівка-Степове, Решетилівка-Семимогили, Решетилівка-Глобине, Решетилівка-Опришки, Решетилівка-Пироги, Решетилівка-Градизьк, Решетилівка-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Опришки, Глобине-Пироги, Глобине-Градизьк, Глобине-Кременчук;
із Градизька - Градизьк-Кременчук;
із інших населених пунктів - Лобачі-Кременчук, Білоцерківка-Кременчук, Красногорівка-Кременчук, Мостовівщина-Кременчук, Попове-Кременчук, Рокита-Кременчук, Зубані-Кременчук, Іванове Селище-Кременчук, Великі Кринки-Кременчук, Степове-Кременчук, Семимогили-Кременчук, Опришки-Кременчук, Пироги-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Глобиного, Градизька та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК

МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Кобеляки

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Шишаки

ПОЛТАВА-ОДЕСА

ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк

ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ

ХАРКІВ-КИШИНІВ

ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

2015-2020