Автобус ЛЕБЕДИН-ДНІПРО (ЛЕБЕДИН-ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

через Липову Долину, Гадяч, Зіньків, Опішню, Полтаву, Кобеляки, Царичанку, Петриківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:50 Лебедин АС Сумська область A
11:00 Червлене Сумська область
11:25 Подільки Сумська область
11:30 Синівка Сумська область
11:35 Підставки Сумська область
12:15 Липова Долина АС Сумська область B
13:05 Гадяч АС Полтавська область C
14:05 Зіньків АС Полтавська область D
14:50 Опішня АС Полтавська область E
16:15 Полтава АВ Полтавська область F
17:55 Кобеляки АС Полтавська область G
18:40 Царичанка АС Дніпропетровська область H
19:25 Петриківка АС Дніпропетровська область I
19:35 Лобойківка Дніпропетровська область
19:50 Балівка Дніпропетровська область
20:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (29 місць), Еталон (30 місць). Протяжність складає 400 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРО-ЛЕБЕДИН

Автобус Лебедин-Дніпро (Лебедин-Дніпропетровськ) з’єднує одне із наймальовничіших міст Сумщини - Лебедин із найбільшим містом Центральної України - Дніпром. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Сумською, Полтавською та Дніпропетровською. Відстань із Лебедина до Дніпра становить 400 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Липова Долина, Гадяч, Зіньків, Опішня, Полтава, Кобеляки, Царичанка та Петриківка. Повна тривалість поїздки складе 9,5 годин. Із Лебедина автобус відправляється у першій половині кожного дня.





Скориставшись автобусом Лебедин-Дніпро, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лебедина - Лебедин-Червлене, Лебедин-Подільки, Лебедин-Синівка, Лебедин-Підставки, Лебедин-Липова Долина, Лебедин-Гадяч, Лебедин-Зіньків, Лебедин-Опішня, Лебедин-Полтава, Лебедин-Кобеляки, Лебедин-Царичанка, Лебедин-Петриківка, Лебедин-Дніпро;
із Липової Долини - Липова Долина-Гадяч, Липова Долина-Зіньків, Липова Долина-Опішня, Липова Долина-Полтава, Липова Долина-Кобеляки, Липова Долина-Царичанка, Липова Долина-Петриківка, Липова Долина-Дніпро;
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава, Гадяч-Кобеляки, Гадяч-Царичанка, Гадяч-Петриківка, Гадяч-Дніпро;
із Зінькова - Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава, Зіньків-Кобеляки, Зіньків-Царичанка, Зіньків-Петриківка, Зіньків-Дніпро;
із Опішні - Опішня-Полтава, Опішня-Кобеляки, Опішня-Царичанка, Опішня-Петриківка, Опішня-Дніпро;
із Полтави - Полтава-Кобеляки, Полтава-Царичанка, Полтава-Петриківка, Полтава-Дніпро;
із Кобеляк - Кобеляки-Царичанка, Кобеляки-Петриківка, Кобеляки-Дніпро;
із Царичанки - Царичанка-Петриківка, Царичанка-Лобойківка, Царичанка-Балівка, Царичанка-Дніпро;
із Петриківки - Петриківка-Лобойківка, Петриківка-Балівка, Петриківка-Дніпро;
із інших населених пунктів - Червлене-Липова Долина, Подільки-Липова Долина, Синівка-Липова Долина, Підставки-Липова Долина, Лобойківка-Дніпро, Балівка-Дніпро.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Лебедина, Липової Долини, Гадяча, Зінькова, Опішні, Полтави, Кобеляк, Петриківки та Дніпра.


2015-2017