Автобус ЛЕБЕДИН-ДНІПРОПЕТРОВСЬК

через Липову Долину, Гадяч, Зіньків, Опішню, Полтаву, Кобеляки, Царичанку, Петриківку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:50 Лебедин АС Сумська область A
11:00 Червлене Сумська область
11:25 Подільки Сумська область
11:30 Синівка Сумська область
11:35 Підставки Сумська область
12:15 Липова Долина АС Сумська область B
13:05 Гадяч АС Полтавська область C
14:05 Зіньків АС Полтавська область D
14:50 Опішня АС Полтавська область E
16:15 Полтава АВ Полтавська область F
17:55 Кобеляки АС Полтавська область G
18:40 Царичанка АС Дніпропетровська область H
19:25 Петриківка АС Дніпропетровська область I
19:35 Лобойківка Дніпропетровська область
19:50 Балівка Дніпропетровська область
20:20 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (29 місць), Еталон (30 місць). Протяжність складає 400 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛЕБЕДИН


2015-2017