Автобус ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА

через Решетилівку, Сені, Пасічники, Капустяни, Дружбу, Говтву

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 Полтава АВ місто Полтава A
14:15 Супрунівка Полтавський район
14:25 Абазівка Полтавський район B
14:30 Циганське Полтавський район C
14:35 Нова Диканька Решетилівський район
14:50 Решетилівка смт Решетилівка D
14:55 Сені Решетилівський район E
15:00 Пасічники Решетилівський район F
15:05 Капустяни (Фрунзівка) Решетилівський район G
15:10 Дружба Решетилівський район H
15:20 Говтва Козельщинський район I
15:30 Висока Вакулівка Козельщинський район J
Рейс виконується щоденно, крім неділі. Протяжність складає 80 км.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до ВИСОКОЇ ВАКУЛІВКИ

ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА


2015-2017