Автобус ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА

через Решетилівку, Сені, Пасічники, Капустяни, Дружбу, Говтву


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 14:10 Полтава АВ місто Полтава A
14:15 14:15 Супрунівка Полтавський район
14:25 14:25 Абазівка Полтавський район B
14:30 14:30 Циганське Полтавський район C
14:35 14:35 Нова Диканька Решетилівський район
14:55 14:55 Решетилівка АС місто Решетилівка D
15:00 15:00 Сені Решетилівський район E
15:05 15:05 Пасічники Решетилівський район F
15:10 15:10 Капустяни Решетилівський район G
15:15 15:15 Дружба Решетилівський район H
15:20 15:20 Говтва Козельщинський район I
15:25 Висока Вакулівка Козельщинський район J
ПН.-ЧТ., СБ. П’ЯТНИЦЯ періодичність
Рейс виконується щоп’ятниці до Високої Вакулівки.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 80 км.

Автобус Полтава-Висока Вакулівка з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Решетилівського та Козельщинського районів. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського, Решетилівського та Козельщинського районів. Відстань між Полтавою та Високою Вакулівкою становить 80 км. Найбільший населений пункт, через який курсує маршрутка Полтава-Висока Вакулівка - місто Решетилівка. Повна тривалість поїздки складе понад годину. В обласному центрі автобус відправляється від головного автовокзалу міста в обідню пору.





Скориставшись автобусом Полтава-Висока Вакулівка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Супрунівка, Полтава-Абазівка, Полтава-Циганське, Полтава-Нова Диканька, Полтава-Решетилівка, Полтава-Сені, Полтава-Пасічники, Полтава-Капустяни, Полтава-Дружба, Полтава-Говтва, Полтава-Висока Вакулівка;
із Супрунівки - Супрунівка-Абазівка, Супрунівка-Циганське, Супрунівка-Нова Диканька, Супрунівка-Решетилівка, Супрунівка-Сені, Супрунівка-Пасічники, Супрунівка-Капустяни, Супрунівка-Дружба, Супрунівка-Говтва, Супрунівка-Висока Вакулівка;
із Абазівки - Абазівка-Циганське, Абазівка-Нова Диканька, Абазівка-Решетилівка, Абазівка-Сені, Абазівка-Пасічники, Абазівка-Капустяни, Абазівка-Дружба, Абазівка-Говтва, Абазівка-Висока Вакулівка;
із Циганського - Циганське-Нова Диканька, Циганське-Решетилівка, Циганське-Сені, Циганське-Пасічники, Циганське-Капустяни, Циганське-Дружба, Циганське-Говтва, Циганське-Висока Вакулівка;
із Нової Диканьки - Нова Диканька-Решетилівка, Нова Диканька-Сені, Нова Диканька-Пасічники, Нова Диканька-Капустяни, Нова Диканька-Дружба, Нова Диканька-Говтва, Нова Диканька-Висока Вакулівка;
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Пасічники, Решетилівка-Капустяни, Решетилівка-Дружба, Решетилівка-Говтва, Решетилівка-Висока Вакулівка;
із Сенів - Сені-Пасічники, Сені-Капустяни, Сені-Дружба, Сені-Говтва, Сені-Висока Вакулівка.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави та Решетилівки.


2015-2020