Автобус ПОЛТАВА-ВИСОКА ВАКУЛІВКА

через Решетилівку, Сені, Пасічники, Капустяни, Дружбу, Говтву


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
14:10 Полтава АВ місто Полтава A
14:15 Супрунівка Полтавський район
14:25 Абазівка Полтавський район B
14:30 Циганське Полтавський район C
14:35 Нова Диканька Решетилівський район
14:55 Решетилівка місто Решетилівка D
15:00 Сені Решетилівський район E
15:05 Пасічники Решетилівський район F
15:10 Капустяни Решетилівський район G
15:15 Дружба Решетилівський район H
15:20 Говтва Козельщинський район I
15:25 Висока Вакулівка Козельщинський район J
Рейс виконується щоденно.
Протяжність складає 80 км.

2015-2020