Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-МАДРИД / Autobús ZAPORIYIA-MADRID

через Дніпро, Харків, Полтаву, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Стрий, Мукачево, Жирону, Барселону, Таррагону, Кастельйон-де-ла-Плану, Валенсію

Dnipró - Járkov - Poltava - Kiev - Zhytómyr - Rivne - Leópolis - Stryi - Mukáchevo - Girona - Barcelona - Tarragona - Castellón de la Plana - Valencia


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Hora Станція / Estación Регіон / País На карті / Mapa
22:00 Вт. Запоріжжя АВ/Zaporiyia Запорізька область A
23:30 Вт. Дніпро АВЦ/Dnipró Дніпропетровська область B
03:15 Ср. Харків АВ/Járkov Харківська область C
05:45 Ср. Полтава АВ/Poltava Полтавська область
11:05 Ср. Київ АС «Київ»/Kiev місто Київ
13:10 Ср. Житомир АВ/Zhytómyr Житомирська область
16:10 Ср. Рівне АВ/Rivne Рівненська область
19:40 Ср. Львів АВ «Стрийський»/Leópolis Львівська область
20:50 Ср. Стрий АС/Stryi Львівська область
23:05 Ср. Мукачево АС/Mukáchevo Закарпатська область D
03:50 Vi. Girona/Жирона España E
05:40 Vi. Barcelona/Барселона España F
07:15 Vi. Tarragona/Таррагона España G
09:50 Vi. Castellón de la Plana/Кастельйон-де-ла-Плана España H
10:50 Vi. Valencia/Валенсія España I
16:20 Vi. Madrid/Мадрид España J
Рейс виконується по вівторках із Запоріжжя та Дніпра.
Можливі автобуси на маршруті: Bova, MAN, Mercedes, Neoplan, Scania, VanHool.
Сайт перевізника: odri-ua.com.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МАДРИД-ЗАПОРІЖЖЯ/MADRID-ZAPORIYIA

Автобус Запоріжжя-Мадрид (autobús Zaporiyia-Madrid) з’єднує найбільші міста України - Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та Львів із містами Іспанії. Відстань між Запоріжжям та Мадридом становить понад 6000 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Дніпро, Харків, Полтава, Київ, Житомир, Рівне, Львів, Жирона, Барселона, Таррагона, Кастельйон-де-ла-Плана та Валенсія. Повна тривалість поїздки складе близько трьох діб.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Мадрид, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Жирона, Запоріжжя-Барселона, Запоріжжя-Таррагона, Запоріжжя-Кастельйон-де-ла-Плана, Запоріжжя-Валенсія, Запоріжжя-Мадрид;
із Дніпра - Дніпро-Жирона, Дніпро-Барселона, Дніпро-Таррагона, Дніпро-Кастельйон-де-ла-Плана, Дніпро-Валенсія, Дніпро-Мадрид;
із Харкова - Харків-Жирона, Харків-Барселона, Харків-Таррагона, Харків-Кастельйон-де-ла-Плана, Харків-Валенсія, Харків-Мадрид;
із Полтави - Полтава-Жирона, Полтава-Барселона, Полтава-Таррагона, Полтава-Кастельйон-де-ла-Плана, Полтава-Валенсія, Полтава-Мадрид;
із Києва - Київ-Жирона, Київ-Барселона, Київ-Таррагона, Київ-Кастельйон-де-ла-Плана, Київ-Валенсія, Київ-Мадрид;
із Житомира - Житомир-Жирона, Житомир-Барселона, Житомир-Таррагона, Житомир-Кастельйон-де-ла-Плана, Житомир-Валенсія, Житомир-Мадрид;
із Рівного - Рівне-Жирона, Рівне-Барселона, Рівне-Таррагона, Рівне-Кастельйон-де-ла-Плана, Рівне-Валенсія, Рівне-Мадрид;
зі Львова - Львів-Жирона, Львів-Барселона, Львів-Таррагона, Львів-Кастельйон-де-ла-Плана, Львів-Валенсія, Львів-Мадрид;
зі Стрия - Стрий-Жирона, Стрий-Барселона, Стрий-Таррагона, Стрий-Кастельйон-де-ла-Плана, Стрий-Валенсія, Стрий-Мадрид;
із Мукачево - Мукачево-Жирона, Мукачево-Барселона, Мукачево-Таррагона, Мукачево-Кастельйон-де-ла-Плана, Мукачево-Валенсія, Мукачево-Мадрид.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.


2015-2020