Розклад руху автобусів по автовокзалу КРЕМЕНЧУК

Автовокзал Кременчук (автостанція Кременчук) - автовокзал міста Кременчук, розташований у Крюківському районі за адресою вулиця Театральна (колишня - Воровського), буд. 32/6. Обслуговує приміські, міжміські, міжобласні та міжнародні рейси. У приміщенні вокзалу знаходиться зал очікування, каси для продажу квитків, камери схову. На території автостанції знаходяться заклади громадського харчування та туалет. За 700 метрів від автостанції розташований вокзал станції Кременчук.

Автобуси із автовокзалу Кременчука відправляються майже у всі міста та районні центри області: Горішні Плавні (транзитні автобуси на Горішні Плавні), Козельщину (автобуси переважно у села Козельщинського району), Глобине (автобуси у села Глобинського району, Полтаву), Семенівку (автобуси на Миргород, Лубни), Хорол (автобуси на Миргород, Лубни), Лубни (Кременчук-Лубни), Пирятин (Кременчук-Пирятин), Полтаву (здебільшого маршрутки Кременчук-Полтава), Миргород (автобуси Кременчук-Миргород, Кременчук-Гадяч), Кобеляки (Кременчук-Кобеляки), Гадяч (Кременчук-Гадяч), Чутове (транзитні автобуси на Харків), Зіньків (Кременчук-Зіньків), Решетилівку (Кременчук-Диканька), Велику Багачку (Кременчук-Полтава), Оржицю (Кременчук-Лубни), Шишаки (Кременчук-Шишаки), Котельву (Кременчук-Котельва), Диканьку (Кременчук-Диканька), Лохвицю (Кременчук-Гадяч). Скориставшись автобусами міжобласних маршрутів, із міста можна дістатися до Києва, Верхньодніпровська, Кам’янського, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя, Павлиша, Онуфріївки, Олександрії, Петрового, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Знам’янки, Кропивницького, Світловодська, Чигирина, Золотоноші, Черкас, Канева, Валок, Харкова, Охтирки, Тростянця, Сум. Автобусами міжнародного сполучення із Кременчука можна доїхати до столиці Молдови - Кишинева (автобуси Харків-Кишинів та Дніпро-Кишинів), Російської Федерації (Кропивницький-Москва) та Польщі (Кременчук-Познань через Люблін, Радом, Варшаву, Лодзь, Конін).




Для зручності пошуку потрібних рейсів, розклад руху автобусів згруповано за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна деяких автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Кременчук
вул. Театральна (Воровського), 32/6



тел. (05366)210-60, (093)794-33-63
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Київський напрямок (на Бориспіль, аеропорт, Київ, Луцьк)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 00:50 Запоріжжя-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
01:00 06:10 щоденно
23:00 02:10 Дніпро-Київ (Гюнсел): Бориспіль
gunsel.ua
02:30 06:35 щоденно
18:00 03:05 Маріуполь-Київ: Бориспіль, аеропорт
mariupolavto.com
03:10 08:00 щоденно
11:00 15:55 Кременчук-Київ: Софіївка 04:00 09:05 щоденно
13:20 18:15 Кременчук-Київ: Софіївка 05:00 10:05 щоденно
12:30 17:40 Кременчук-Київ: Софіївка 06:00 11:30 щоденно
16:55 21:45 Кременчук-Київ: Софіївка 07:30 12:20 щоденно
05:30 09:30 Павлоград-Познань: Київ, Рівне, Луцьк 09:40 12:30 щоденно
10:15 15:15 Кременчук-Познань: Черкаси, Київ, Луцьк
novikoff.com.ua
10:15 14:15 через день
18:15 23:25 Кременчук-Київ: Софіївка 10:30 15:50 щоденно
08:30 11:20 Дніпро-Київ (Гюнсел): Бориспіль
gunsel.ua
11:40 16:30 щоденно
07:30 12:25 Запоріжжя-Київ (Автолюкс): а/п Бориспіль
autolux.ua
12:30 17:30 щоденно
08:00 12:45 Запоріжжя-Щецин: Черкаси, Київ, Луцьк
z-time.ua
13:00 22:35 вт., пт., нд.
07:10 12:30 Кременчук-Київ: Софіївка 14:10 19:15 щоденно
13:30 16:15 Дніпро-Київ (Гюнсел): Бориспіль
gunsel.ua
16:20 21:00 щоденно
08:15 13:25 Кременчук-Київ: Софіївка 17:00 21:50 щоденно
09:00 13:50 Кременчук-Київ: Софіївка 18:00 23:20 щоденно
11:45 16:55 Кременчук-Київ: Софіївка 18:30 00:00 щоденно

Градизький напрямок (на Мозоліївку, Броварки, Горошине, Черкаси)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

14:15 18:00 Кременчук-Полтава: Градизьк, Глобине 06:35 10:00 щоденно
06:00 06:35 Горішні Плавні-Миргород: Градизьк, Глобине 06:45 11:05 щоденно
06:00 08:25 Полтава-Черкаси: Градизьк, Іркліїв 08:30 11:25 пн., пт.-нд.
07:20 09:55 Кам’янське-Миргород: Градизьк, Хорол 10:10 13:05 пн.-вт., чт.-нд.
06:10 10:15 Кременчук-Лубни: Градизьк, Глобине, Хорол 12:00 16:00 щоденно
07:40 11:55 Кременчук-Полтава: Градизьк, Глобине 13:15 17:40 пн., пт.-нд.
09:50 13:15 Дніпро-Лубни: Глобине, Хорол 13:25 16:45 щоденно
05:15 08:35 Кременчук-Лубни: Градизьк, Оржиця 13:40 16:50 щоденно
13:50 14:20 Горішні Плавні-Черкаси: Градизьк, Іркліїв 14:25 17:35 пн.вт.чт.-нд.

КРЕМЕНЧУК-БРОВАРКИ

05:30 07:15
Кременчук-Броварки: Градизьк, Кагамлик
Кременчук11:30
Піщане11:50
Недогарки12:05
Градизьк12:20
Кагамлик12:30
Кирияківка12:40
Броварки12:55
11:30 12:55 сб.-нд.
13:00 14:20
Кременчук-Броварки: Градизьк, Кагамлик
Кременчук15:05
Піщане15:25
Недогарки15:40
Градизьк15:55
Кагамлик16:05
Кирияківка16:25
Броварки16:45
15:05 16:45 пт., нд.

КРЕМЕНЧУК-ГОРОШИНЕ КРЕМЕНЧУК-ОБОЛОНЬ

14:15 16:25 Кременчук-Горошине: Оболонь, Погребняки 11:45 14:00 щоденно
06:00 08:20 Кременчук-Горошине: Оболонь, Погребняки 16:45 19:05 пн.-чт.
19:25 21:15 Кременчук-Горошине: Оболонь, Погребняки 17:00 19:00 пт.
06:00 08:00 Кременчук-Горошине: Оболонь, Погребняки 17:25 19:45 пт.-нд.

КРЕМЕНЧУК-ГРАДИЗЬК КРЕМЕНЧУК-НЕДОГАРКИ

06:25 07:15 Кременчук-Градизьк: Піщане, Недогарки 07:20 08:10 пн.
07:00 07:50 Кременчук-Градизьк: Піщане, Недогарки 08:10 09:00 щоденно
09:20 10:10 Кременчук-Градизьк: Піщане, Недогарки 10:50 11:40 щоденно
17:05 17:55 Кременчук-Градизьк: Піщане, Недогарки 18:30 19:20 щоденно

КРЕМЕНЧУК-МОЗОЛІЇВКА КРЕМЕНЧУК-ПРОНОЗІВКА

07:10
Кременчук-Мозоліївка: Градизьк, Пронозівка
Кременчук10:00
Піщане10:16
Ялинці10:26
Недогарки10:31
Градизьк11:00
Кагамлик11:10
Пронозівка11:31
Мозоліївка11:35
10:00 11:35 щоденно
11:50 13:20 Кременчук-Мозоліївка 14:15 15:50 щоденно

Глобинський напрямок (на Миргород, Гадяч, Лубни, Пирятин, Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

09:35 13:20 Кременчук-Пирятин: Хорол, Лубни 06:00 09:20 щоденно
06:00 06:35 Горішні Плавні-Миргород: Градизьк, Глобине 06:45 11:05 щоденно
14:30 19:00 Кременчук-Гадяч: Миргород, В.Сорочинці 08:30 12:55 щоденно
07:10 08:45 Кременчук-Семенівка: Погреби, Жуки 09:55 11:20 ср., сб.
07:20 09:55 Кам’янське-Миргород: Градизьк, Хорол 10:10 13:05 пн.-вт., чт.-нд.
07:05 10:10 Кременчук-Миргород: Семенівка, Хорол 11:25 14:10 щоденно
06:10 10:15 Кременчук-Лубни: Градизьк, Глобине, Хорол 12:00 16:00 щоденно
07:10 11:15 Кременчук-Шишаки: Хорол, Миргород 12:30 16:20 щоденно
10:00 14:15 Кременчук-Полтава: Миргород, В.Багачка 13:15 18:15 щоденно
09:50 13:15 Дніпро-Лубни: Глобине, Хорол 13:25 16:45 щоденно
12:00 14:40 Кременчук-Біляки: Семенівка, Василівка 16:35 19:05 пт., нд.

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк, Глобине

14:15 18:00 Кременчук-Полтава: Градизьк, Глобине 06:35 10:00 щоденно
06:45 10:20 Кременчук-Полтава: Глобине, В.Кринки 12:25 15:50 щоденно
07:40 11:55 Кременчук-Полтава: Градизьк, Манжелія 13:15 17:40 пн., пт.-нд.
09:30 12:30 Кременчук-Полтава: Глобине, В.Кринки 14:40 17:50 щоденно
Кременчук-Полтава: Глобине, В.Кринки 15:45 19:10 щоденно

КРЕМЕНЧУК-ГРИНЬКИ КРЕМЕНЧУК-ЖУКИ КРЕМЕНЧУК-РАДАЛІВКА

07:35 09:20
Кременчук-Гриньки: Устимівка, Глобине, Жуки
Кременчук05:15
БК КрАЗ05:19
Піщане05:28
Гориславці05:38
Погреби05:46
Набережне05:53
Бабичівка05:57
Устимівка05:59
Новобудова06:03
Шепелівка06:08
Глобине06:35
Опришки06:40
Жуки06:45
Горби06:56
Гриньки07:10
05:15 07:10 пн., пт.-нд.
06:30 07:45
Кременчук-Жуки: Устимівка, Глобине
Кременчук05:25
Критий ринок05:27
БК КрАЗ05:30
Гориславці05:47
Погреби05:54
Бабичівка06:03
Устимівка06:05
Новобудова06:11
Шепелівка06:15
Глобине06:20
Жуки06:25
05:25 06:25 щоденно
09:45 11:25 Кременчук-Глобине: Пустовійтове 07:15 09:00 вт.-нд.
11:35 12:50
Кременчук-Новоселівка: Шепелівка, Глобине
Кременчук09:20
Критий ринок09:22
БК КрАЗ09:27
Гориславці09:50
Погреби09:59
Бабичівка10:12
Устимівка10:14
Новобудова10:25
Шепелівка10:32
Глобине10:50
Жуки11:01
Павлівка11:10
Жорняки11:15
Новоселівка11:25
09:20 11:25 щоденно
06:10 08:55 Кременчук-Радалівка: Пустовійтове, Глобине 10:30 13:20 пн., пт.
13:00 14:45
Кременчук-Гриньки: Устимівка, Глобине, Жуки
Кременчук10:50
БК КрАЗ10:54
Піщане11:03
Гориславці11:13
Погреби11:21
Набережне11:28
Бабичівка11:32
Устимівка11:34
Новобудова11:38
Шепелівка11:43
Глобине12:10
Опришки12:15
Жуки12:20
Горби12:31
Гриньки12:35
10:50 12:35 пн., пт.-нд.
15:15 16:25
Кременчук-Жуки: Устимівка, Глобине
Кременчук13:40
Критий ринок13:42
БК КрАЗ13:45
Гориславці14:00
Погреби14:06
Бабичівка14:14
Устимівка14:16
Новобудова14:23
Шепелівка14:27
Глобине14:50
Жуки15:00
13:40 15:00 щоденно
19:10 20:50
Кременчук-Гриньки: Устимівка, Глобине, Жуки
Кременчук16:30
БК КрАЗ16:35
Піщане16:43
Гориславці16:53
Погреби17:01
Набережне17:08
Бабичівка17:12
Устимівка17:14
Новобудова17:18
Шепелівка17:27
Глобине17:40
Опришки17:55
Жуки18:00
Горби18:11
Гриньки18:10
16:30 18:10 пт.
13:25 16:00 Кременчук-Радалівка: Пустовійтове, Глобине 17:00 19:35 пт., нд.
18:40
Кременчук-Жуки: Устимівка, Глобине
Кременчук17:40
Критий ринок17:42
БК КрАЗ17:45
Гориславці18:00
Погреби18:06
Бабичівка18:14
Устимівка18:16
Новобудова18:23
Шепелівка18:27
Глобине18:30
Жуки18:35
17:40 18:35 щоденно

Світловодський напрямок (на Світловодськ, Черкаси, Канів)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:40 10:00 Полтава-Черкаси: Світловодськ, Чигирин 10:05 14:15 щоденно
07:10 10:30 Дніпро-Канів: Чигирин, Черкаси 10:35 16:40 щоденно
13:15 17:40 Кривий Ріг-Світловодськ: Власівка 17:45 18:35 щоденно
17:20 20:45 Дніпро-Черкаси: Світловодськ 20:50 23:15 щоденно

Олександрійський напрямок (на Олександрію, Кропивницький, Кр.Ріг)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КРЕМЕНЧУК-ОЛЕКСАНДРІЯ КРЕМЕНЧУК-КР.РІГ КРЕМЕНЧУК-КІРОВОГРАД

06:00 06:50 Світловодськ-Кривий Ріг: Олександрія 06:55 11:40 щоденно
13:20 16:45 Кременчук-Кропивницький: Олександрія 07:00 10:20 щоденно
07:10 07:40 Горішні Плавні-Кропивницький: Олександрія 07:50 11:10 щоденно
15:45 19:15 Кременчук-Кропивницький: Олександрія 09:00 12:20 щоденно
14:00 09:20 Москва-Кропивницький/Москва-Кропивницкий
askuktrans.com.ua
09:25 12:15 пн.ср.чт.нд.
07:10 08:30 Кременчук-Олександрія: Павлиш 10:00 11:20 щоденно
06:20 09:40 Кременчук-Кропивницький: Олександрія 11:50 15:20 щоденно
07:55 11:15 Кременчук-Жовті Води: Олександрія, Петрове 14:00 17:30 щоденно
08:20 14:15 Харків-Кропивницький: Олександрія 14:40 18:00 вт., чт., нд.
13:30 14:50 Кременчук-Олександрія: Павлиш 14:55 16:15 пт.
07:30 12:05 Кременчук-Кривий Ріг: Олександрія, Ж.Води 15:20 19:45 щоденно
13:30 16:00 Полтава-Олександрія: Павлиш 16:15 17:35 щоденно
14:00 15:20 Кременчук-Олександрія: Павлиш 16:45 18:05 пт., нд.
16:10 16:40 Горішні Плавні-Кривий Ріг: Олександрія 16:50 21:20 щоденно
12:00 17:40 Харків-Кишинів: Олександрія, Кропивницький 18:00 05:45 вт., сб.
18:30 19:50 Кременчук-Олександрія: Павлиш 20:00 21:20 нд.
19:00 22:00 Дніпро-Кишинів: Кропивницький
jolnaci.md
22:10 09:05 через день

КРЕМЕНЧУК-БАЙДАКОВЕ

06:15 08:30 Кременчук-Байдакове: Павлиш, Онуфріївка 11:10 13:05 щоденно
13:10 14:50 Кременчук-Байдакове: Павлиш, Онуфріївка 15:00 16:35 щоденно

КРЕМЕНЧУК-МАР’ЇВКА

06:00 07:45 Кременчук-Мар’ївка: Павлиш, Онуфріївка 12:00 14:25 щоденно
14:00 15:45 Кременчук-Мар’ївка: Павлиш, Онуфріївка 16:15 18:00 пт.-нд.

КРЕМЕНЧУК-МЛИНОК

11:20 12:10
Кременчук-Млинок: Павлиш, Онуфріївка
Кременчук09:30
Чечелеве09:38
Маламівка09:40
Павлиш09:50
Онуфріївка10:00
Попівка10:05
Костянтинівка10:12
Млинок10:20
09:30 10:20 щоденно
15:00 15:50
Кременчук-Млинок: Павлиш, Онуфріївка
Кременчук13:30
Чечелеве13:38
Маламівка13:40
Павлиш13:50
Онуфріївка14:00
Попівка14:05
Костянтинівка14:12
Млинок14:20
13:30 14:20 щоденно
18:00 18:55
Кременчук-Млинок: Павлиш, Онуфріївка
Кременчук17:00
Чечелеве17:08
Маламівка17:10
Павлиш17:20
Онуфріївка17:30
Попівка17:35
Костянтинівка17:42
Млинок17:50
17:00 17:50 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Кам’янське, Дніпро, Запоріжжя)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:55 02:00 Київ-Дніпро (Гюнсел)
gunsel.ua
02:25 05:35 щоденно
18:05 04:45 Кишинів-Дніпро/Chișinău-Dnipro
jolnaci.md
04:50 07:45 через день
23:50 04:55 Київ-Запоріжжя (Автолюкс) 05:00 10:00 щоденно
07:15 10:30 Черкаси-Дніпро: Кам’янське 10:40 14:15 щоденно
07:40 11:15 Лубни-Дніпро: Кам’янське 11:35 15:00 щоденно
07:30 12:00 Познань-Павлоград/Poznań-Pawłohrad 12:05 16:30 щоденно
07:45 12:15 Київ-Дніпро (Гюнсел)
gunsel.ua
12:25 15:30 щоденно
07:30 13:20 Канів-Дніпро: Кам’янське 13:30 17:05 щоденно
11:00 15:20 Київ-Дніпро (Гюнсел)
gunsel.ua
15:40 19:15 щоденно
05:05 18:00 Щецин-Запоріжжя/Szczecin-Zaporoże
z-time.ua
18:10 22:55 пн., ср., пт.
04:30 18:00 Ґдиня-Маріуполь/Gdynia-Mariupol
z-time.ua
18:10 05:00 нд.
14:40 17:20 Миргород-Кам’янське (Дніпродзержинськ) 17:35 19:35 пн.-вт., чт.-нд.
14:25 18:50 Київ-Запоріжжя (Автолюкс)
autolux.ua
19:05 00:20 щоденно
17:00 21:45 Київ-Маріуполь: Дніпро, Запоріжжя
mariupolavto.com
21:50 06:40 щоденно

Комсомольський напрямок (на Горішні Плавні, Полтаву, Кобеляки)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯКИ

05:00 07:45 Кременчук-Кобеляки: Горішні Плавні 08:10 10:15 щоденно
12:10 14:55 Кременчук-Кобеляки: Горішні Плавні 15:25 18:05 щоденно

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні

07:15 10:05 Кременчук-Полтава: Решетилівка 11:20 13:50 щоденно

КРЕМЕНЧУК-ГОРІШНІ ПЛАВНІ КРЕМЕНЧУК-КОМСОМОЛЬСЬК

06:45 10:25 Черкаси-Горішні Плавні 10:30 10:55 пн.вт.чт.-нд.
08:35 13:15 Кривий Ріг-Горішні Плавні 13:25 13:55 щоденно
13:15 16:55 Миргород-Горішні Плавні (Комсомольськ) 17:00 17:35 щоденно
15:00 18:15 Кропивницький-Горішні Плавні 18:20 18:50 щоденно

КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯЧОК

07:15
Кременчук-Кобелячок: Щербаки, Дмитрівка
Кременчук06:00
Пивзавод06:07
Аеропорт06:19
Потоки06:22
Щербаки06:25
Дмитрівка06:32
Єристівка06:44
Пришиб06:48
Роботівка06:58
Кобелячок07:10
06:00 07:10 щоденно
14:00
Кременчук-Кобелячок: Щербаки, Дмитрівка
Кременчук12:25
Пивзавод12:36
Аеропорт12:51
Потоки12:55
Щербаки12:59
Дмитрівка13:09
Єристівка13:25
Пришиб13:36
Роботівка13:38
Кобелячок13:50
12:25 13:50 щоденно

Полтавський напрямок (на Полтаву, Гадяч, Харків, Суми)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Кременчук-Полтава: Солониця, Лелюхівка 07:15 09:30 пн.-сб.
Кременчук-Полтава: Солониця, Лелюхівка 08:30 10:35 пн.-сб.
06:30 09:20 Кропивницький-Москва: Котельва, Суми
askuktrans.com.ua
09:25 07:00 пн.вт.пт.сб.
08:20 09:45 Олександрія-Полтава: Солониця, Лелюхівка 09:55 12:25 щоденно
10:25 12:30 Кременчук-Полтава: Солониця, Лелюхівка 12:45 15:00 пн.-чт., сб.
09:20 12:40 Кропивницький-Харків: Полтава, Чутове 13:10 19:05 пн., ср., пт.
07:10 11:00 Кременчук-Котельва: Полтава 13:25 16:30 пт.
06:30 08:35 Кременчук-Полтава: Солониця, Лелюхівка 14:15 16:15 щоденно
08:00 12:55 Кременчук-Зіньків: Полтава, Опішня 14:30 19:45 пт., нд.
12:25 14:25 Кременчук-Полтава: Солониця, Лелюхівка 15:00 17:00 щоденно
05:30 10:10 Кременчук-Гадяч: Полтава, Опішня, Зіньків 16:00 20:50 щоденно
15:30 17:40 Кременчук-Полтава: Солониця, Лелюхівка 18:00 20:30 щоденно
15:20 18:45 Черкаси-Полтава 18:50 20:45 пн., пт.-нд.
07:00 18:40 Кишинів-Харків/Chișinău-Harkiv 19:00 23:55 пн., пт.
17:10 20:10 Черкаси-Полтава 20:15 22:00 щоденно

Козельщинський напрямок (на Дзюбанівку, Чапаєвку, Олександрівку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:40 09:55
Кременчук-Олександрівка: Козельщина
Кременчук05:15
БК КрАЗ05:24
Аеропорт05:37
Потоки05:40
Щербаки05:43
Підлужжя05:52
Базалуки05:58
Солониця06:04
Підгорівка06:13
Козельщина06:25
Лозки06:35
Пригарівка06:45
Сушки06:56
Сухий Кобелячок07:05
Улинівка07:07
Чапаєвка07:15
Бреусівка07:24
Новоселівка07:27
Чечужине07:30
Олександрівка Друга07:35
05:15 07:35 ср., пт., нд.
08:35 10:25
Кременчук-Глибока Долина: Козельщина
Кременчук06:00
БК КрАЗ06:05
Пивзавод06:08
Аеропорт06:19
Потоки06:22
Щербаки06:25
Підлужжя06:32
Базалуки06:37
Солониця06:42
Підгорівка06:50
Козельщина07:20
Квіти07:27
Михайлики07:35
Юрочки07:39
Костівка07:44
Хорішки07:54
Юрки07:59
Приліпка08:13
Глибока Долина08:20
06:00 08:20 ср.пт.-нд.
05:20 06:45
Кременчук-Нова Галещина: Базалуки, Солониця
Кременчук06:50
Аеропорт07:29
Потоки07:32
Щербаки07:35
Підлужжя07:47
Базалуки07:49
Солониця07:52
Нова Галещина08:25
06:50 08:25 пн.-пт.
05:20 06:45
Кременчук-Н.Галещина: Козельщина, Василівка
Кременчук10:00
Залізничний вокзал10:07
Аеропорт10:17
Потоки10:20
Щербаки10:23
Підлужжя10:29
Базалуки10:36
Солониця10:41
Нова Галещина10:46
Козельщина11:00
Василівка11:08
Нова Галещина11:15
10:00 11:15 сб.-нд.
07:25 08:55
Кременчук-Задовга: Н.Галещина, Козельщина
Кременчук10:30
Соснівка10:39
Аеропорт10:48
Потоки10:51
Щербаки10:53
Підлужжя10:58
Базалуки11:00
Солониця11:06
Нова Галещина11:12
Підгорівка11:16
Козельщина11:30
Лутовинівка11:41
Ганнівка11:51
Задовга12:00
10:30 12:00 щоденно
05:50 08:05
Кременчук-Говтва: Козельщина, В.Вакулівка
Кременчук11:30
Мала Кохнівка11:41
Аеропорт11:58
Потоки12:02
Щербаки12:05
Підлужжя12:12
Базалуки12:19
Нижня Жужманівка12:25
Солониця12:27
Нова Галещина12:33
Підгорівка12:39
Козельщина12:50
Лутовинівка12:57
Бригадирівка13:04
Мар'янівка13:10
Висока Вакулівка13:13
Буняківка13:26
Говтва13:35
11:30 13:35 пн.ср.пт.нд.
06:00 08:25
Кременчук-Калашники: Козельщина, Пашківка
Кременчук12:00
Мала Кохнівка12:11
Аеропорт12:22
Потоки12:25
Щербаки12:27
Підлужжя12:34
Базалуки12:40
Нижня Жужманівка12:46
Солониця12:48
Нова Галещина12:53
Підгорівка12:59
Козельщина13:10
Пригарівка13:23
Сушки13:34
Пашківка13:49
Булахи13:57
Калашники14:00
12:00 14:00 пн.ср.пт.-нд.
16:05 18:05
Кременчук-Глибока Долина: Козельщина
Кременчук13:20
БК КрАЗ13:27
Пивзавод13:31
Аеропорт13:44
Потоки13:48
Щербаки13:52
Підлужжя14:01
Базалуки14:08
Солониця14:15
Підгорівка14:24
Козельщина14:40
Квіти14:47
Михайлики14:55
Юрочки14:59
Костівка15:04
Хорішки15:14
Юрки15:19
Приліпка15:33
Глибока Долина15:45
13:20 15:45 ср., пт.-нд.
16:25 18:40
Кременчук-Олександрівка: Козельщина
Кременчук14:00
БК КрАЗ14:09
Аеропорт14:22
Потоки14:26
Щербаки14:30
Підлужжя14:39
Базалуки14:45
Солониця14:52
Підгорівка15:01
Козельщина15:15
Лозки15:26
Пригарівка15:36
Сушки15:41
Сухий Кобелячок15:48
Улинівка15:53
Чапаєвка16:03
Бреусівка16:10
Новоселівка16:13
Чечужине16:16
Олександрівка Друга16:20
14:00 16:20 ср., пт., нд.
13:30 15:00
Кременчук-Задовга: Н.Галещина, Козельщина
Кременчук16:10
Соснівка16:19
Аеропорт16:29
Потоки16:32
Щербаки16:35
Підлужжя16:41
Базалуки16:48
Солониця16:53
Нова Галещина16:58
Підгорівка17:01
Козельщина17:20
Лутовинівка17:25
Ганнівка17:29
Задовга17:40
16:10 17:40 щоденно
14:30 16:35
Кременчук-Калашники: Козельщина, Пашківка
Кременчук17:30
Мала Кохнівка17:41
Аеропорт17:52
Потоки17:55
Щербаки17:57
Підлужжя18:04
Базалуки18:10
Нижня Жужманівка18:16
Солониця18:18
Нова Галещина18:23
Підгорівка18:29
Козельщина18:40
Пригарівка18:50
Сушки18:58
Пашківка19:09
Булахи19:21
Калашники19:30
17:30 19:30 пн.ср.пт.-нд.
14:00 16:00
Кременчук-Говтва: Козельщина, В.Вакулівка
Кременчук17:45
Мала Кохнівка17:55
Аеропорт18:12
Потоки18:16
Щербаки18:19
Підлужжя18:26
Базалуки18:33
Нижня Жужманівка18:39
Солониця18:41
Нова Галещина18:47
Підгорівка18:53
Козельщина19:05
Лутовинівка19:11
Бригадирівка19:18
Мар'янівка19:24
Висока Вакулівка19:27
Буняківка19:40
Говтва19:45
17:45 19:45 пн.ср.пт.нд.
16:30 17:45 Кременчук-Василівка: Н.Галещина, Козельщина 18:20 19:30 щоденно
17:55 19:10
Кременчук-Задовга: Н.Галещина, Козельщина
Кременчук19:25
Соснівка19:32
Аеропорт19:42
Потоки19:45
Щербаки19:48
Підлужжя19:54
Базалуки20:00
Солониця20:05
Нова Галещина20:10
Підгорівка20:13
Козельщина20:20
Лутовинівка20:25
Ганнівка20:29
Задовга20:35
19:25 20:35 щоденно

Решетилівський напрямок (на Мануйлівку, Остап'є, Куп’євате, Диканьку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:20 07:45
Кременчук-Н.Мануйлівка: Омельник, Манжелія
Кременчук04:55
Пивзавод05:03
Аврора05:08
КНПЗ05:13
Завод БВК05:18
Омельник05:28
Гуньки05:35
Манжелія05:50
Піски05:54
Дяченки06:02
Харченки06:06
Верхня Мануйлівка06:17
Нижня Мануйлівка06:20
04:55 06:20 щоденно
07:30 09:15
Кременчук-Остап'є: Омельник, Манжелія
Кременчук05:25
БК КрАЗ05:31
Пивзавод05:34
Аврора05:40
КНПЗ05:46
Завод БВК05:57
Омельник06:04
Гуньки06:10
Піонерський табір06:13
Ламане06:19
Манжелія06:28
Вітки06:38
Заможне06:46
Федорівка07:01
Лубенщина07:03
Кравченки07:11
Остап'є07:20
05:25 07:20 пт.-нд.
08:50 10:45
Кременчук-Куп’євате: Омельник, Манжелія
Кременчук06:20
БК КрАЗ06:27
Пивзавод06:31
Аврора06:38
КНПЗ06:45
Завод БВК06:52
Омельник07:03
Гуньки07:09
Манжелія07:29
Фрунзівка07:42
Весела Долина07:50
Великі Кринки08:02
Куп’євате08:20
06:20 08:20 ср., пт.-нд.
13:15 14:40
Кременчук-Н.Мануйлівка: Омельник, Манжелія
Кременчук11:45
Пивзавод11:53
Аврора11:58
КНПЗ12:03
Завод БВК12:08
Омельник12:18
Гуньки12:25
Манжелія12:40
Піски12:44
Дяченки12:52
Харченки12:56
Верхня Мануйлівка13:07
Нижня Мануйлівка13:10
11:45 13:10 щоденно
15:00 16:45
Кременчук-Куп’євате: Омельник, Манжелія
Кременчук13:00
БК КрАЗ13:07
Пивзавод13:11
Аврора13:18
КНПЗ13:25
Завод БВК13:32
Омельник13:43
Гуньки13:49
Манжелія14:09
Фрунзівка14:22
Весела Долина14:30
Великі Кринки14:42
Куп’євате14:40
13:00 14:40 ср., пт.-нд.
16:30 18:20
Кременчук-Остап'є: Омельник, Манжелія
Кременчук14:00
БК КрАЗ14:05
Пивзавод14:08
Аврора14:13
КНПЗ14:18
Завод БВК14:23
Омельник14:30
Гуньки14:37
Піонерський табір14:48
Ламане14:50
Манжелія14:53
Вітки15:13
Заможне15:07
Федорівка15:21
Лубенщина15:24
Кравченки15:31
Остап'є15:50
14:00 15:50 пт.-нд.
05:45 09:00 Кременчук-Диканька: Решетилівка, Покровське 14:20 17:45 пн.вт.пт.-нд.
17:50 19:10
Кременчук-Н.Мануйлівка: Омельник, Манжелія
Кременчук16:20
Пивзавод16:30
Аврора16:35
КНПЗ16:40
Завод БВК16:45
Омельник16:50
Гуньки16:55
Манжелія17:10
Піски17:15
Дяченки17:25
Харченки17:30
Верхня Мануйлівка17:40
Нижня Мануйлівка17:45
16:20 17:45 щоденно

Приміське сполучення (на Обознівку, Пустовійтове, Коржівку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправл. із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КРЕМЕНЧУК-ОБОЗНІВКА КРЕМЕНЧУК-ПУСТОВІЙТОВЕ

06:20 07:10
Кременчук-Обознівка: Майбородівка
Кременчук05:20
БК КрАЗ05:27
Аврора05:36
Вільна Терешківка05:43
Майбородівка05:58
Обознівка06:10
05:20 06:10 щоденно
13:30 15:50
Кременчук-Пустовійтове: Майбородівка
Кременчук11:55
БК КрАЗ12:06
Аврора12:14
Вільна Терешківка12:19
Майбородівка12:32
Обознівка12:46
Пустовійтове13:20
11:55 13:20 вт.-нд.
18:25 19:20
Кременчук-Пустовійтове: Майбородівка
Кременчук17:10
БК КрАЗ17:21
Аврора17:29
Вільна Терешківка17:34
Майбородівка17:47
Обознівка17:51
Пустовійтове18:00
17:10 18:00 щоденно

КРЕМЕНЧУК-КОРЖІВКА

10:00 10:35
Кременчук-Коржівка: Гориславці, Миловидівка
Кременчук08:50
Критий ринок08:52
Залізничний вокзал08:53
Водоканал08:57
БК КрАЗ08:58
Автопарк09:00
Кар’єр09:01
Піщане09:10
Гориславці09:18
Миловидівка09:21
Коржівка09:25
08:50 09:25 пн.-сб.
14:55
Кременчук-Коржівка: Гориславці, Миловидівка
Кременчук12:50
Критий ринок12:52
Залізничний вокзал12:53
Водоканал12:57
БК КрАЗ12:58
Автопарк13:00
Кар’єр13:01
Піщане13:10
Гориславці13:18
Миловидівка13:21
Коржівка13:25
12:50 13:25 пн.-сб.
17:00 17:35
Кременчук-Коржівка: Гориславці, Миловидівка
Кременчук15:35
Критий ринок15:37
Залізничний вокзал15:38
Водоканал15:42
БК КрАЗ15:43
Автопарк15:45
Кар’єр15:46
Піщане15:50
Гориславці16:03
Миловидівка16:06
Коржівка16:10
15:35 16:10 пн.-сб.

Міжнародне сполучення (Білорусь, Молдова, Польща, Росія)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кременчука Рейс Час відправлення із Кременчука Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

Білорусь: КРЕМЕНЧУК-БРЕСТ

08:00 12:45 Запоріжжя-Брест/Запарожжа-Брэст
z-time.ua
13:00 07:50 вт., пт., нд.

Литва: КРЕМЕНЧУК-ВІЛЬНЮС КРЕМЕНЧУК-КАУНАС КРЕМЕНЧУК-МАРІЯМПОЛЕ

08:00 12:45 Запоріжжя-Вільнюс/Zaporožė-Vilnius
z-time.ua
13:00 18:25 вт., пт., нд.

Молдова: КРЕМЕНЧУК-КИШИНІВ КРЕМЕНЧУК-ДУБОСАРИ

12:00 17:40 Харків-Кишинів/Harkiv-Chișinău 18:00 05:45 вт., сб.
19:00 22:00 Дніпро-Кишинів/Dnipro-Chișinău
jolnaci.md
22:10 09:05 через день

Польща: КРЕМЕНЧУК-ПОЗНАНЬ КРЕМЕНЧУК-ЩЕЦИН

05:30 09:30 Павлоград-Познань/Pawłohrad-Poznań 09:40 12:30 щоденно
10:15 15:15 Кременчук-Познань/Krzemieńczuk-Poznań
novikoff.com.ua
10:15 14:15 через день
08:00 12:45 Запоріжжя-Щецин/Zaporoże-Szczecin
z-time.ua
13:00 22:35 вт., пт., нд.
08:00 12:45 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław
z-time.ua
13:00 20:00 вт., пт., нд.
08:00 12:45 Запоріжжя-Ґдиня/Zaporoże-Gdynia
z-time.ua
13:00 22:00 вт., пт., нд.
01:40 12:45 Маріуполь-Ґдиня/Mariupol-Gdynia
z-time.ua
13:00 00:45 чт.

Росія: КРЕМЕНЧУК-МОСКВА КРЕМЕНЧУК-КУРСЬК

06:30 09:20 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва
askuktrans.com.ua
09:25 07:00 пн.вт.пт.сб.


2015-2018