Автобус КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯКИ

через Горішні Плавні, Салівку, Кобелячок, Комендантівку, Дабинівку, Коваленківку, Вібли, Шенгури, Сухе, Лебедине

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:10 15:25 Кременчук АС місто Кременчук A
08:45 16:02 Комсомольськ АС місто Горішні Плавні B
09:00 16:30 Салівка Кременчуцький район C
09:10 16:45 Кобелячок Кременчуцький район D
09:20 17:00 Комендантівка Кобеляцький район E
09:25 17:05 Дабинівка Кобеляцький район F
09:40 17:15 Коваленківка Кобеляцький район G
09:45 17:20 Вібли Кобеляцький район
09:50 17:25 Шенгури Кобеляцький район H
09:55 17:30 Сухе Кобеляцький район
10:00 17:35 Лебедине (Кірове) Кобеляцький район I
10:15 18:05 Кобеляки АС місто Кобеляки J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 95 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КОБЕЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК


2015-2017