Автобус КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯКИ

через Горішні Плавні, Єристівку, Пришиб, Кобелячок, Комендантівку, Дабинівку, Коваленківку, Вібли, Шенгури, Сухе, Лебедине

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:10 15:25 Кременчук АС місто Кременчук A
08:45 16:05 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні B
09:05 16:25 Єристівка Кременчуцький район
09:15 16:40 Пришиб Кременчуцький район C
09:20 16:45 Кобелячок Кременчуцький район D
09:30 17:00 Комендантівка Кобеляцький район E
09:35 17:05 Дабинівка Кобеляцький район F
09:45 17:15 Коваленківка Кобеляцький район G
09:50 17:20 Вібли Кобеляцький район
09:55 17:25 Шенгури Кобеляцький район H
10:00 17:30 Сухе Кобеляцький район
10:05 17:35 Лебедине (Кірове) Кобеляцький район I
10:25 17:55 Кобеляки АС місто Кобеляки J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць).
Протяжність складає 105 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КОБЕЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Кобеляки з’єднує два сусідніх районних центри Полтавської області - місто Кременчук із містом Кобеляки. Маршрут автобуса проходить територією Кременчуцького та Кобеляцького районів, а також через місто Горішні Плавні. Відстань між Кременчуком та Кобеляками становить 105 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Горішні Плавні, Пришиб, Кобелячок, Комендантівка та Шенгури. Повна тривалість поїздки складе близько 2,5 годин. Із Кременчука маршрутки Кременчук-Кобеляки відправляються щоденно двічі на добу - зранку та увечері.





Скориставшись автобусом Кременчук-Кобеляки, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Горішні Плавні (Кременчук-Комсомольськ), Кременчук-Єристівка, Кременчук-Пришиб, Кременчук-Кобелячок, Кременчук-Комендантівка, Кременчук-Дабинівка, Кременчук-Коваленківка, Кременчук-Вібли, Кременчук-Шенгури, Кременчук-Сухе, Кременчук-Лебедине (Кременчук-Кірове), Кременчук-Кобеляки;
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Єристівка (Комсомольськ-Єристівка), Горішні Плавні-Пришиб (Комсомольськ-Пришиб), Горішні Плавні-Кобелячок (Комсомольськ-Кобелячок), Горішні Плавні-Комендантівка (Комсомольськ-Комендантівка), Горішні Плавні-Дабинівка (Комсомольськ-Дабинівка), Горішні Плавні-Коваленківка (Комсомольськ-Коваленківка), Горішні Плавні-Вібли (Комсомольськ-Вібли), Горішні Плавні-Шенгури (Комсомольськ-Шенгури), Горішні Плавні-Сухе (Комсомольськ-Сухе), Горішні Плавні-Лебедине (Горішні Плавні-Кірове, Комсомольськ-Лебедине, Комсомольськ-Кірове), Горішні Плавні-Кобеляки (Комсомольськ-Кобеляки);
із Пришиба - Пришиб-Кобелячок, Пришиб-Комендантівка, Пришиб-Дабинівка, Пришиб-Коваленківка, Пришиб-Вібли, Пришиб-Шенгури, Пришиб-Сухе, Пришиб-Лебедине (Пришиб-Кірове), Пришиб-Кобеляки;
із Шенгурів - Шенгури-Сухе, Шенгури-Лебедине (Шенгури-Кірове), Шенгури-Кобеляки;
із інших населених пунктів - Комендантівка-Кобеляки, Дабинівка-Кобеляки, Коваленківка-Кобеляки, Вібли-Кобеляки, Сухе-Кобеляки, Лебедине-Кобеляки (Кірове-Кобеляки).


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Горішніх Плавней та Кобеляк.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до КОБЕЛЯК

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА


2015-2018