Розклад руху автобусів по автостанції КОЗЕЛЬЩИНА

Автостанція Козельщина - автобусна станція невеличкого районного центру Полтавської області. Населення селища становить близько 4 тисяч мешканців. Автовокзал розташований поруч із залізничною станцією Козельщина. Візитівкою Козельщини є храм Різдва Богородиці Козельщинського жіночого монастиря, який приваблює туристів відвідати районний центр. Селище міського типу знаходиться на відстані 75 км від обласного центру, 40 км від Кременчука, 35 км від Горішніх Плавнів (Комсомольська), 50 км від Глобиного, 30 км від Кобеляк, 40 км від Нових Санжар та 50 км від Решетилівки. Через Козельщину проходить територіальна автомобільна дорога Бугаївка-Глобине-Фрунзівка-Манжелія-Козельщина-М-22.


Автостанція обслуговує автобуси, які здійснюють рейси в межах Полтавської області. Скориставшись послугами автовокзалу, пасажири можуть дістатися наступних міст Полтавщини: Горішні Плавні (Комсомольськ) та Кременчук. Від автостанції також можна доїхати до селища Нова Галещина та сіл Козельщинського району: Бреусівка, Бригадирівка, Булахи, Буняківка, Василівка, Винники, Висока Вакулівка, Ганнівка, Глибока Долина, Говтва, Дзюбанівка, Задовга, Калашники, Калинівка, Квіти, Костівка, Красносілля, Лозки, Лутовинівка, Майорщина, Мальці (Чапаєвка), Мар’янівка, Миргородщина, Михайлики, Новоселівка, Олександрівка Друга, Оленівка, Ольгівка, Пашківка, Пригарівка, Приліпка, Рибалки, Солониця, Сухий Кобелячок, Сушки, Улинівка, Хорішки, Чечужине, Юрки, Юрочки. Більшість рейсів курсує по днях. Майже всі автобуси транзитні, переважно із Кременчука та у зворотньому напрямку. До Полтави із Козельщини автобусних рейсів немає. Єдиний спосіб виїхати до обласного центру - скористатися послугами залізничної станції або дістатися міжнародної автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія, яка знаходиться на відстані 4 км від автостанції.





Для зручності пошуку необхідного рейсу, розклад розділено на Кременчуцький напрямок (автобуси на Кременчук та Горішні Плавні) та Приміське сполучення (автобуси на села Козельщинського району).


Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО купити квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Козельщина
вул. Монастирська (Леніна), 1



тел. (05342)318-71
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Горішні Плавні)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Козельщини Рейс Час відправл. із Козельщини Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КОЗЕЛЬЩИНА-ГОРІШНІ ПЛАВНІ КОЗЕЛЬЩИНА-КОМСОМОЛЬСЬК

11:45 13:10 Козельщина-Горішні Плавні: Нова Галещина 13:20 14:45 пт.-нд.
17:20 18:25 Козельщина-Горішні Плавні: Нова Галещина 18:30 19:50 пт.-нд.

КОЗЕЛЬЩИНА-КРЕМЕНЧУК

06:00 07:05
Калашники-Кременчук
Калашники06:00
Козельщина07:10
Кременчук08:25
07:10 08:25 пн.ср.пт.-нд.
07:00 07:40
Мальці-Кременчук
Мальці07:00
Козельщина07:45
Кременчук08:55
07:45 08:55 ср., пт.-нд.
07:40 08:35
Олександрівка-Кременчук
Олександрівка07:40
Козельщина08:40
Кременчук09:55
08:40 09:55 пн.ср.пт.-нд.
08:35 09:20
Глибока Долина-Кременчук
Глибока Долина08:35
Козельщина09:25
Кременчук10:25
09:25 10:25 пн.ср.пт.-нд.
15:20 15:55
Мальці-Кременчук
Мальці15:20
Козельщина16:00
Кременчук17:20
16:00 17:20 ср., пт.-нд.
16:25 17:20
Олександрівка-Кременчук
Олександрівка16:25
Козельщина17:22
Кременчук18:40
17:22 18:40 пн.ср.пт.-нд.

Приміське сполучення (на Дзюбанівку, Задовгу, Олександрівку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Козельщини Рейс Час відправл. із Козельщини Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КОЗЕЛЬЩИНА-ГЛИБОКА ДОЛИНА

06:00 07:15
Кременчук-Глибока Долина: Юрочки, Хорішки
Кременчук06:00
БК КрАЗ06:05
Пивзавод06:08
Аеропорт06:19
Потоки06:22
Щербаки06:25
Підлужжя06:32
Базалуки06:37
Солониця06:42
Підгорівка06:50
Козельщина07:20
Квіти07:27
Михайлики07:35
Юрочки07:39
Костівка07:44
Хорішки07:54
Юрки07:59
Приліпка08:13
Глибока Долина08:20
07:20 08:20 пн.ср.пт.-нд.
13:20 14:35
Кременчук-Глибока Долина: Юрочки, Хорішки
Кременчук13:20
БК КрАЗ13:27
Пивзавод13:31
Аеропорт13:44
Потоки13:48
Щербаки13:52
Підлужжя14:01
Базалуки14:08
Солониця14:15
Підгорівка14:24
Козельщина14:40
Квіти14:47
Михайлики14:55
Юрочки14:59
Костівка15:04
Хорішки15:14
Юрки15:19
Приліпка15:33
Глибока Долина15:45
14:40 15:45 ср., пт.-нд.

КОЗЕЛЬЩИНА-ГОВТВА

11:30 12:45
Кременчук-Говтва: Лутовинівка, В.Вакулівка
Кременчук11:30
Мала Кохнівка11:41
Аеропорт11:58
Потоки12:02
Щербаки12:05
Підлужжя12:12
Базалуки12:19
Нижня Жужманівка12:25
Солониця12:27
Нова Галещина12:33
Підгорівка12:39
Козельщина12:50
Лутовинівка12:57
Бригадирівка13:04
Мар'янівка13:10
Висока Вакулівка13:13
Буняківка13:26
Говтва13:35
12:50 13:35 пн.ср.пт.нд.
17:45 19:00
Кременчук-Говтва: Лутовинівка, В.Вакулівка
Кременчук17:45
Мала Кохнівка17:55
Аеропорт18:12
Потоки18:16
Щербаки18:19
Підлужжя18:26
Базалуки18:33
Нижня Жужманівка18:39
Солониця18:41
Нова Галещина18:47
Підгорівка18:53
Козельщина19:05
Лутовинівка19:11
Бригадирівка19:18
Мар'янівка19:24
Висока Вакулівка19:27
Буняківка19:40
Говтва19:45
19:05 19:45 пн.ср.пт.нд.

КОЗЕЛЬЩИНА-ДЗЮБАНІВКА

04:40 05:35
Кременчук-Дзюбанівка: Лутовинівка, Оленівка
Кременчук04:40
Критий ринок04:42
БК КрАЗ04:45
Пивзавод04:48
Велика Кохнівка04:50
Аеропорт04:59
Потоки05:02
Щербаки05:05
Підлужжя05:11
Базалуки05:18
Солониця05:23
Нова Галещина05:28
Козельщина05:40
Лутовинівка05:45
Бригадирівка05:50
Оленівка05:53
Калинівка05:56
Дзюбанівка06:00
05:40 06:00 пн.-сб.
09:30 10:25
Кременчук-Дзюбанівка: Лутовинівка, Оленівка
Кременчук09:30
Критий ринок09:32
БК КрАЗ09:35
Пивзавод09:38
Велика Кохнівка09:40
Аеропорт09:49
Потоки09:52
Щербаки09:55
Підлужжя10:01
Базалуки10:08
Солониця10:13
Нова Галещина10:18
Козельщина10:30
Лутовинівка10:35
Бригадирівка10:42
Оленівка10:46
Калинівка10:50
Дзюбанівка10:55
10:30 10:55 щоденно

КОЗЕЛЬЩИНА-ЗАДОВГА

10:30 11:25
Кременчук-Задовга: Лутовинівка, Ганнівка
Кременчук10:30
Соснівка10:39
Аеропорт10:48
Потоки10:51
Щербаки10:53
Підлужжя10:58
Базалуки11:00
Солониця11:06
Нова Галещина11:12
Підгорівка11:16
Козельщина11:30
Лутовинівка11:41
Ганнівка11:51
Задовга12:00
11:30 12:00 щоденно
16:10 17:15
Кременчук-Задовга: Лутовинівка, Ганнівка
Кременчук16:10
Соснівка16:19
Аеропорт16:29
Потоки16:32
Щербаки16:35
Підлужжя16:41
Базалуки16:48
Солониця16:53
Нова Галещина16:58
Підгорівка17:01
Козельщина17:20
Лутовинівка17:25
Ганнівка17:29
Задовга17:40
17:20 17:40 щоденно
19:25 20:15
Кременчук-Задовга: Лутовинівка, Ганнівка
Кременчук19:25
Соснівка19:32
Аеропорт19:42
Потоки19:45
Щербаки19:48
Підлужжя19:54
Базалуки20:00
Солониця20:05
Нова Галещина20:10
Підгорівка20:13
Козельщина20:20
Лутовинівка20:25
Ганнівка20:29
Задовга20:35
20:20 20:35 щоденно

КОЗЕЛЬЩИНА-КАЛАШНИКИ

12:00 13:05
Кременчук-Калашники: Пригарівка, Пашківка
Кременчук12:00
Мала Кохнівка12:11
Аеропорт12:22
Потоки12:25
Щербаки12:27
Підлужжя12:34
Базалуки12:40
Нижня Жужманівка12:46
Солониця12:48
Нова Галещина12:53
Підгорівка12:59
Козельщина13:10
Пригарівка13:23
Сушки13:34
Пашківка13:49
Булахи13:57
Калашники14:00
13:10 14:00 пн.ср.пт.-нд.
17:30 18:35
Кременчук-Калашники: Пригарівка, Пашківка
Кременчук17:30
Мала Кохнівка17:41
Аеропорт17:52
Потоки17:55
Щербаки17:57
Підлужжя18:04
Базалуки18:10
Нижня Жужманівка18:16
Солониця18:18
Нова Галещина18:23
Підгорівка18:29
Козельщина18:40
Пригарівка18:50
Сушки18:58
Пашківка19:09
Булахи19:21
Калашники19:30
18:40 19:30 пн.ср.пт.-нд.

КОЗЕЛЬЩИНА-ОЛЕКСАНДРІВКА

05:15 06:20
Кременчук-Олександрівка: Чапаєвка
Кременчук05:15
БК КрАЗ05:24
Аеропорт05:37
Потоки05:40
Щербаки05:43
Підлужжя05:52
Базалуки05:58
Солониця06:04
Підгорівка06:13
Козельщина06:25
Лозки06:35
Пригарівка06:45
Сушки06:56
Сухий Кобелячок07:05
Улинівка07:07
Чапаєвка07:15
Бреусівка07:24
Новоселівка07:27
Чечужине07:30
Олександрівка Друга07:35
06:25 07:35 пн.ср.пт.-нд.
14:00 15:10
Кременчук-Олександрівка: Чапаєвка
Кременчук14:00
БК КрАЗ14:09
Аеропорт14:22
Потоки14:26
Щербаки14:30
Підлужжя14:39
Базалуки14:45
Солониця14:52
Підгорівка15:01
Козельщина15:15
Лозки15:26
Пригарівка15:36
Сушки15:41
Сухий Кобелячок15:48
Улинівка15:53
Чапаєвка16:03
Бреусівка16:10
Новоселівка16:13
Чечужине16:16
Олександрівка Друга16:20
15:15 16:20 пн.ср.пт.-нд.

КОЗЕЛЬЩИНА-МАЛЬЦІ КОЗЕЛЬЩИНА-ЧАПАЄВКА

05:00 06:10
Кременчук-Мальці: Миргородщина, Бреусівка
Кременчук05:00
БК КрАЗ05:06
Пивзавод05:10
Велика Кохнівка05:13
Аеропорт05:20
Потоки05:24
Щербаки05:28
Підлужжя05:36
Базалуки05:44
Солониця05:52
Підгорівка06:02
Козельщина06:15
Лутовинівка06:22
Майорщина06:29
Миргородщина06:33
Рибалки06:36
Винники06:42
Бреусівка06:49
Красносілля06:51
Мальці06:55
06:15 06:55 ср., пт.-нд.
13:00 14:10
Кременчук-Мальці: Миргородщина, Бреусівка
Кременчук13:00
БК КрАЗ13:06
Пивзавод13:10
Велика Кохнівка13:13
Аеропорт13:20
Потоки13:24
Щербаки13:28
Підлужжя13:36
Базалуки13:44
Солониця13:52
Підгорівка14:02
Козельщина14:15
Лутовинівка14:22
Майорщина14:29
Миргородщина14:33
Рибалки14:36
Винники14:42
Бреусівка14:48
Красносілля14:49
Мальці15:00
14:15 15:00 ср., пт.-нд.


2015-2017