Автобус МИРГОРОД-ГОРІШНІ ПЛАВНІ (МИРГОРОД-КОМСОМОЛЬСЬК)

через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Миргород АС місто Миргород A
13:30 Петрівці Миргородський район B
13:40 Мелюшки Хорольський район
13:45 Ковалі Хорольський район
13:50 Новоаврамівка Хорольський район C
13:55 Мала Попівка Хорольський район
14:15 Хорол АС-2 місто Хорол D
14:30 Хорол АС-1 місто Хорол E
14:40 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
15:05 Семенівка АС смт Семенівка F
15:20 Герасимівка Семенівський район
15:35 Жуки Глобинський район
15:50 Глобине АС місто Глобине G
16:00 Пироги Глобинський район
16:25 Градизьк АС Глобинський район H
17:00 Кременчук АС місто Кременчук I
17:35 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Горішні Плавні (Миргород-Комсомольськ) з’єднує два міста обласного значення у Полтавській області - Миргород та Горішні Плавні. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Миргородським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між Миргородом та Горішніми Плавнями становить 170 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Хорол, Семенівка, Глобине, Градизьк та Кременчук. Повна тривалість поїздки складе понад 4 години. Рейс здійснюється щоденно у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Миргород-Горішні Плавні, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Ковалі, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Мала Попівка, Миргород-Хорол, Миргород-Семенівка, Миргород-Глобине, Миргород-Градизьк, Миргород-Кременчук, Миргород-Горішні Плавні (Миргород-Комсомольськ);
із Хорола - Хорол-Вишневе (Хорол-Петрівка), Хорол-Семенівка, Хорол-Глобине, Хорол-Градизьк, Хорол-Кременчук, Хорол-Горішні Плавні (Хорол-Комсомольськ);
із Семенівки - Семенівка-Герасимівка, Семенівка-Жуки, Семенівка-Глобине, Семенівка-Градизьк, Семенівка-Кременчук, Семенівка-Горішні Плавні (Семенівка-Комсомольськ);
із Глобиного - Глобине-Пироги, Глобине-Градизьк, Глобине-Кременчук, Глобине-Горішні Плавні (Глобине-Комсомольськ);
із Градизька - Градизьк-Кременчук, Градизьк-Горішні Плавні (Градизьк-Комсомольськ);
із Кременчука - Кременчук-Горішні Плавні (Кременчук-Комсомольськ);
із інших населених пунктів - Петрівці-Хорол, Мелюшки-Хорол, Ковалі-Хорол, Новоаврамівка-Хорол, Мала Попівка-Хорол, Вишневе-Семенівка (Петрівка-Семенівка), Герасимівка-Глобине, Жуки-Глобине, Пироги-Градизьк, Новоаврамівка-Кременчук, Мала Попівка-Кременчук, Вишневе-Кременчук (Петрівка-Кременчук), Герасимівка-Кременчук, Жуки-Кременчук, Пироги-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Миргорода, Хорола, Семенівки, Глобиного, Градизька, Кременчука та Горішніх Плавней.


2015-2018