Автобус МИРГОРОД-ГОРІШНІ ПЛАВНІ (МИРГОРОД-КОМСОМОЛЬСЬК)

через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:15 Миргород АС місто Миргород A
13:30 Петрівці Миргородський район B
13:40 Мелюшки Хорольський район
13:45 Ковалі Хорольський район
13:50 Новоаврамівка Хорольський район C
13:55 Мала Попівка Хорольський район
14:15 Хорол АС-2 місто Хорол D
14:30 Хорол АС-1 місто Хорол E
14:40 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
15:05 Семенівка АС смт Семенівка F
15:20 Герасимівка Семенівський район
15:35 Жуки Глобинський район
15:50 Глобине АС місто Глобине G
16:00 Пироги Глобинський район
16:25 Градизьк АС Глобинський район H
17:00 Кременчук АС місто Кременчук I
17:35 Комсомольськ АС місто Горішні Плавні J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 170 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД


2015-2017