Автобус ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

через Чигирин, Світловодськ, Кременчук

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:10 Черкаси АС Черкаська область A
18:30 Чигирин АС Черкаська область B
18:50 Стецівка Черкаська область C
18:58 Калантаїв Кіровоградська область
19:05 Велика Андрусівка Кіровоградська область D
19:16 Подорожнє Кіровоградська область
19:30 Світловодськ АС Кіровоградська область E
20:15 Кременчук АС Полтавська область F
20:45 Солониця Полтавська область G
21:30 Малий Кобелячок Полтавська область H
21:35 Лелюхівка Полтавська область I
22:00 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 260 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРКАС до ПОЛТАВИ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ХАРКІВ
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Пирятин


2015-2017