Автобус ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

через Чигирин, Світловодськ, Кременчук

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:10 Черкаси АС Черкаська область A
18:30 Чигирин АС Черкаська область B
18:50 Стецівка Черкаська область C
18:58 Калантаїв Кіровоградська область
19:05 Велика Андрусівка Кіровоградська область D
19:16 Подорожнє Кіровоградська область
19:30 Світловодськ АС Кіровоградська область E
20:15 Кременчук АС Полтавська область F
20:45 Солониця Полтавська область G
21:30 Малий Кобелячок Полтавська область H
21:35 Лелюхівка Полтавська область I
22:00 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 260 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ

Автобус Черкаси-Полтава через Світловодськ з’єднує два сусідні обласні центри - Черкаси та Полтаву. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей Центральної України: Черкаською, Кіровоградською та Полтавською. Відстань від Черкас до Полтави становить 260 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Чигирин, Світловодськ та Кременчук. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. У Черкасах автобус відправляється із центрального автовокзалу по вул. Смілянська, у Полтаві прибуває на центральний автовокзал на Алмазному. Рейс виконується щоденно. Маршрут автобуса проходить автомобільними дорогами загального користування державного значення: Р-10 (регіональна автомобільна дорога Канів-Чигирин-Кременчук) та М-22 (міжнародна автомобільна дорога Полтава-Олександрія).





Скориставшись автобусом Черкаси-Полтава через Світловодськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Черкас - Черкаси-Чигирин, Черкаси-Стецівка, Черкаси-Калантаїв, Черкаси-Велика Андрусівка, Черкаси-Подорожнє, Черкаси-Світловодськ, Черкаси-Кременчук, Черкаси-Солониця, Черкаси-Малий Кобелячок, Черкаси-Лелюхівка, Черкаси-Полтава;
із Чигирина - Чигирин-Стецівка, Чигирин-Калантаїв, Чигирин-Велика Андрусівка, Чигирин-Подорожнє, Чигирин-Світловодськ, Чигирин-Кременчук, Чигирин-Солониця, Чигирин-Малий Кобелячок, Чигирин-Лелюхівка, Чигирин-Полтава;
зі Світловодська - Світловодськ-Кременчук, Світловодськ-Солониця, Світловодськ-Малий Кобелячок, Світловодськ-Лелюхівка, Світловодськ-Полтава;
із Кременчука - Кременчук-Солониця, Кременчук-Малий Кобелячок, Кременчук-Лелюхівка, Кременчук-Полтава;

із інших населених пунктів - Стецівка-Світловодськ, Стецівка-Кременчук, Стецівка-Полтава, Калантаїв-Світловодськ, Калантаїв-Кременчук, Калантаїв-Полтава, Велика Андрусівка-Світловодськ, Велика Андрусівка-Кременчук, Велика Андрусівка-Полтава, Подорожнє-Світловодськ, Подорожнє-Кременчук, Подорожнє-Полтава, Солониця-Полтава, Малий Кобелячок-Полтава, Лелюхівка-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Черкас, Чигирина, Світловодська, Кременчука та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЧЕРКАС до ПОЛТАВИ

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Градизьк
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА через Пирятин


2015-2018