Автобус КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

через Градизьк, Глобине Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Кременчук АС місто Кременчук A
12:50 Градизьк АС Глобинський район B
12:55 Ганнівка Глобинський район
12:57 Котляревське Глобинський район C
12:59 Бориси Глобинський район
13:01 Яроші Глобинський район
13:09 Пироги Глобинський район D
13:14 Опришки Глобинський район
13:30 Глобине АС місто Глобине E
13:37 Жуки Глобинський район
13:42 Коломицівка Глобинський район
13:48 Герасимівка Семенівський район
13:51 Устимівка Семенівський район
14:15 Семенівка АС смт Семенівка F
14:22 Карпиха Семенівський район
14:30 Петрівка Хорольський район G
15:10 Хорол АС-1 місто Хорол H
15:21 Ковтуни Хорольський район
15:30 Покровська Багачка Хорольський район I
16:00 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ (29 місць). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ЛУБЕН

ДНІПРО-ЛУБНИ
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Градизьк, Оржицю
КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Хорол, Мусіївку
КРЕМЕНЧУК-ПИРЯТИН


2015-2017