Автобус КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

через Градизьк, Глобине Семенівку, Хорол


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Кременчук АС місто Кременчук A
12:50 Градизьк АС Глобинський район B
12:55 Ганнівка Глобинський район
12:57 Котляревське Глобинський район C
12:59 Бориси Глобинський район
13:01 Яроші Глобинський район
13:09 Пироги Глобинський район D
13:14 Опришки Глобинський район
13:30 Глобине АС місто Глобине E
13:37 Жуки Глобинський район
13:42 Коломицівка Глобинський район
13:48 Герасимівка Семенівський район
13:51 Устимівка Семенівський район
14:15 Семенівка смт Семенівка F
14:22 Карпиха Семенівський район
14:30 Вишневе Хорольський район G
15:10 Хорол АС-1 місто Хорол H
15:21 Ковтуни Хорольський район
15:30 Покровська Багачка Хорольський район I
16:00 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ (22 місця).
Протяжність складає 150 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

Автобус Кременчук-Лубни через Хорол з’єднує міста обласного значення у Полтавській області - Кременчук та Лубни. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Кременчуцьким, Глобинським, Семенівським, Хорольським та Лубенським. Відстань між містами становить 150 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кременчук-Лубни: Градизьк, Глобине, Семенівка, Хорол та Покровська Багачка. Повна тривалість поїздки складе 4 години. Із Кременчука автобус відправляється щоденно в обідню пору.





Скориставшись автобусом Кременчук-Лубни через Хорол, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Ганнівка, Кременчук-Котляревське, Кременчук-Бориси, Кременчук-Яроші, Кременчук-Пироги, Кременчук-Опришки, Кременчук-Глобине, Кременчук-Жуки, Кременчук-Коломицівка, Кременчук-Герасимівка, Кременчук-Устимівка, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Вишневе, Кременчук-Хорол, Кременчук-Ковтуни, Кременчук-Покровська Багачка, Кременчук-Лубни;
із Градизька - Градизьк-Ганнівка, Градизьк-Котляревське, Градизьк-Бориси, Градизьк-Яроші, Градизьк-Пироги, Градизьк-Опришки, Градизьк-Глобине, Градизьк-Жуки, Градизьк-Коломицівка, Градизьк-Герасимівка, Градизьк-Устимівка, Градизьк-Семенівка, Градизьк-Карпиха, Градизьк-Вишневе, Градизьк-Хорол, Градизьк-Ковтуни, Градизьк-Покровська Багачка, Градизьк-Лубни;
із Глобиного - Глобине-Жуки, Глобине-Коломицівка, Глобине-Герасимівка, Глобине-Устимівка, Глобине-Семенівка, Глобине-Карпиха, Глобине-Вишневе, Глобине-Хорол, Глобине-Ковтуни, Глобине-Покровська Багачка, Глобине-Лубни;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Хорол, Семенівка-Ковтуни, Семенівка-Покровська Багачка, Семенівка-Лубни;
із Хорола - Хорол-Ковтуни, Хорол-Покровська Багачка, Хорол-Лубни;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Лубни.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кременчука, Градизька, Глобиного, Хорола та Лубен.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ЛУБЕН

ДНІПРО-ЛУБНИ

КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ через Оржицю

КРЕМЕНЧУК-ПИРЯТИН

2015-2020