Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-ЧЕРКАСИ із КРЕМЕНЧУКА

через Градизьк, Іркліїв, Золотоношу


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
Горішні Плавні АС Полтавська область A
14:25 Кременчук АС Полтавська область B
14:40 Ялинці Полтавська область
15:00 Градизьк АС Полтавська область C
15:15 Кагамлик Полтавська область D
15:30 Бугаївка Полтавська область E
15:45 Проценки Полтавська область F
15:50 Липове Полтавська область G
16:20 Іркліїв АС Черкаська область H
16:40 Кропивна Черкаська область I
16:50 Золотоноша Черкаська область
17:35 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (22 місця).
Протяжність складає 215 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЧЕРКАСИ-ГОРІШНІ ПЛАВНІ

Автобус Горішні Плавні-Черкаси з’єднує друге за величиною місто у Полтавській області - Кременчук із сусіднім обласним центром - містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Черкаською. Відстань між Кременчуком та Черкасами становить 215 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Кременчук, Градизьк, Бугаївка, Іркліїв, Кропивна, Золотоноша. Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із Кременчука автобус відправляється в обідню пору.





Скориставшись автобусом Горішні Плавні-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кременчука - Кременчук-Ялинці, Кременчук-Градизьк, Кременчук-Кагамлик, Кременчук-Бугаївка, Кременчук-Проценки, Кременчук-Липове, Кременчук-Іркліїв, Кременчук-Кропивна, Кременчук-Золотоноша, Кременчук-Черкаси;
із Градизька - Градизьк-Кагамлик, Градизьк-Бугаївка, Градизьк-Проценки, Градизьк-Липове, Градизьк-Іркліїв, Градизьк-Кропивна, Градизьк-Золотоноша, Градизьк-Черкаси;
із Бугаївки - Бугаївка-Проценки, Бугаївка-Липове, Бугаївка-Іркліїв, Бугаївка-Кропивна, Бугаївка-Золотоноша, Бугаївка-Черкаси;
із Липового - Липове-Іркліїв, Липове-Кропивна, Липове-Золотоноша, Липове-Черкаси;
із Ірклієва - Іркліїв-Кропивна, Іркліїв-Золотоноша, Іркліїв-Черкаси;
із Кропивної - Кропивна-Золотоноша, Кропивна-Черкаси.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кременчука, Градизька та Черкас.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРЕМЕНЧУКА до ЧЕРКАС

ДНІПРО-КАНІВ

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020