Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-ЧЕРКАСИ/КОМСОМОЛЬСЬК-ЧЕРКАСИ

через Кременчук, Градизьк, Іркліїв, Золотоношу

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:50 Горішні Плавні АС Полтавська область A
14:25 Кременчук АС Полтавська область B
14:40 Ялинці Полтавська область
15:00 Градизьк АС Полтавська область C
15:15 Кагамлик Полтавська область D
15:30 Бугаївка Полтавська область E
15:45 Проценки Полтавська область F
15:50 Липове Полтавська область G
16:20 Іркліїв АС Черкаська область H
16:40 Кропивна Черкаська область I
16:50 Золотоноша Черкаська область
17:35 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи.
Можливі автобуси на маршруті: I-VAN (25 місць).
Протяжність складає 205 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ГОРІШНІ ПЛАВНІ

Автобус Горішні Плавні-Черкаси (Комсомольськ-Черкаси) з’єднує третє за величиною місто у Полтавській області - Горішні Плавні із сусіднім обласним центром - містом Черкаси. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Черкаською. Відстань між Горішніми Плавнями та Черкасами становить 205 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Кременчук, Градизьк, Бугаївка, Іркліїв, Кропивна, Золотоноша. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Із Горішніх Плавней автобус відправляється в обідню пору щоденно, крім середи.





Скориставшись автобусом Горішні Плавні-Черкаси, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кременчук (Комсомольськ-Кременчук), Горішні Плавні-Ялинці (Комсомольськ-Ялинці), Горішні Плавні-Градизьк (Комсомольськ-Градизьк), Горішні Плавні-Кагамлик (Комсомольськ-Кагамлик), Горішні Плавні-Бугаївка (Комсомольськ-Бугаївка), Горішні Плавні-Проценки (Комсомольськ-Проценки), Горішні Плавні-Липове (Комсомольськ-Липове), Горішні Плавні-Іркліїв (Комсомольськ-Іркліїв), Горішні Плавні-Кропивна (Комсомольськ-Кропивна), Горішні Плавні-Золотоноша (Комсомольськ-Золотоноша), Горішні Плавні-Черкаси (Комсомольськ-Черкаси);
із Кременчука - Кременчук-Ялинці, Кременчук-Градизьк, Кременчук-Кагамлик, Кременчук-Бугаївка, Кременчук-Проценки, Кременчук-Липове, Кременчук-Іркліїв, Кременчук-Кропивна, Кременчук-Золотоноша, Кременчук-Черкаси;
із Градизька - Градизьк-Кагамлик, Градизьк-Бугаївка, Градизьк-Проценки, Градизьк-Липове, Градизьк-Іркліїв, Градизьк-Кропивна, Градизьк-Золотоноша, Градизьк-Черкаси;
із Бугаївки - Бугаївка-Проценки, Бугаївка-Липове, Бугаївка-Іркліїв, Бугаївка-Кропивна, Бугаївка-Золотоноша, Бугаївка-Черкаси;
із Липового - Липове-Іркліїв, Липове-Кропивна, Липове-Золотоноша, Липове-Черкаси;
із Ірклієва - Іркліїв-Кропивна, Іркліїв-Золотоноша, Іркліїв-Черкаси;
із Кропивної - Кропивна-Золотоноша, Кропивна-Черкаси.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Горішніх Плавней, Кременчука, Градизька та Черкас.


2015-2018