Автобус ГОРІШНІ ПЛАВНІ-ЧЕРКАСИ
(КОМСОМОЛЬСЬК-ЧЕРКАСИ)

через Кременчук, Градизьк, Іркліїв,

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:50 Комсомольськ АС Полтавська область A
14:25 Кременчук АС Полтавська область B
14:40 Ялинці Полтавська область
15:00 Градизьк АС Полтавська область C
15:15 Кагамлик Полтавська область D
15:30 Бугаївка Полтавська область E
15:45 Проценки Полтавська область F
15:50 Липове Полтавська область G
16:20 Іркліїв АС Черкаська область H
16:40 Кропивна Черкаська область I
17:35 Черкаси АВ Черкаська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: I-VAN (25 місць). Протяжність складає 205 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРКАСИ-ГОРІШНІ ПЛАВНІ


2015-2017