Автобус ХАРКІВ-ОДЕСА

через Красноград, Перещепине, Дніпро, Нікополь, Нововоронцовку, Берислав, Херсон, Миколаїв, Коблеве

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:35 Харків АВ Харківська область A
17:25 Красноград АС Харківська область B
18:00 Перещепине АС Дніпропетровська область
19:30 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область C
21:52 Нікополь АС Дніпропетровська область D
22:48 Нововоронцовка АС Херсонська область E
00:21 Берислав АС Херсонська область F
02:15 Херсон АВ Херсонська область G
03:45 Миколаїв АВ Миколаївська область H
05:25 Коблеве АС Миколаївська область I
06:50 Одеса АВ Одеська область J
07:00 Одеса АС «Привоз» Одеська область
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, Neoplan.
Протяжність складає 780 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ОДЕСА-ХАРКІВ

Автобус Харків-Одеса з’єднує першу столицю країни - місто Харків зі столицею гумору - містом Одеса. Маршрут автобуса проходить територією п’яти областей: Харківською, Дніпропетровською, Херсонською, Миколаївською та Одеською. Відстань від Харкова до Одеси становить 780 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Дніпро, Нікополь, Херсон та Миколаїв. Повна тривалість поїздки складе 15,5 годин. У Харкові автобус відправляється від центрального автовокзалу на проспекті Гагаріна у другій половині дня, в Одесі - прибуває на центральний автовокзал та автостанцію Привоз зранку наступного дня.





Скориставшись автобусом Харків-Одеса, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Красноград, Харків-Перещепине, Харків-Дніпро, Харків-Нікополь, Харків-Нововоронцовка, Харків-Берислав, Харків-Херсон, Харків-Миколаїв, Харків-Коблеве, Харків-Одеса;
із Краснограда - Красноград-Перещепине, Красноград-Дніпро, Красноград-Нікополь, Красноград-Нововоронцовка, Красноград-Берислав, Красноград-Херсон, Красноград-Миколаїв, Красноград-Коблеве, Красноград-Одеса;
із Перещепиного - Перещепине-Дніпро, Перещепине-Нікополь, Перещепине-Нововоронцовка, Перещепине-Берислав, Перещепине-Херсон, Перещепине-Миколаїв, Перещепине-Коблеве, Перещепине-Одеса;
із Дніпра - Дніпро-Нікополь, Дніпро-Нововоронцовка, Дніпро-Берислав, Дніпро-Херсон, Дніпро-Миколаїв, Дніпро-Коблеве, Дніпро-Одеса;
із Нікополя - Нікополь-Нововоронцовка, Нікополь-Берислав, Нікополь-Херсон, Нікополь-Миколаїв, Нікополь-Коблеве, Нікополь-Одеса;
із Нововоронцовки - Нововоронцовка-Берислав, Нововоронцовка-Херсон, Нововоронцовка-Миколаїв, Нововоронцовка-Коблеве, Нововоронцовка-Одеса;
із Берислава- Берислав-Херсон, Берислав-Миколаїв, Берислав-Коблеве, Берислав-Одеса;
із Херсона - Херсон-Миколаїв, Херсон-Коблеве, Херсон-Одеса;
із Миколаєва - Миколаїв-Коблеве, Миколаїв-Одеса.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.kharkov.ua (Харківська область) та dopas.dp.ua (Дніпропетровська область).

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Краснограда, Перещепиного, Дніпра, Нікополя, Херсона, Миколаєва та Одеси.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ОДЕСИ

ХАРКІВ-ОДЕСА через Київ


2015-2019