Розклад руху автобусів по автостанції СЕМЕНІВКА

Автостанція Семенівка - пасажирська станція районного центру із однойменною назвою. Знаходиться поруч із вокзалом залізничної станції Веселий Поділ. Будівля автовокзалу розташована за 100 м від автомобільного шляху територіального значення Т 1716, який починається у селі Піщане Кременчуцького району (від автошляху національного значення Н 08 - Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя), проходить територією Кременчуцького, Глобинського, Семенівського та Хорольського районів і закінчується у місті Хорол (до автошляху Т 1709 - Хорол-Оржиця).

Семенівська автостанція обслуговує автобуси приміського та міжміського сполучення. Найкраще сполучення Семенівка має із Хоролом та Кременчуком. На автовокзалі зупиняються автобуси міжобласного сполучення, скориставшись якими, пасажири можуть дістатися Верхньодніпровська, Дніпра, Кам’янського (Дніпродзержинська). По області міжміськими автобусами можна доїхати до наступних населених пунктів: Великі Сорочинці, Гадяч, Глобине, Горішні Плавні (Комсомольськ), Градизьк, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтава, Решетилівка, Хорол, Шишаки. На приміських маршрутах пасажирів довезуть до таких сіл Семенівського району: Бакумівка, Біляки, Богданівка, Брусове, Бурбине, Бурімка, Василівка, Василяки, Великі Липняги, Вереміївка, Веселий Поділ, Вільне, Горошине, Греблі, Єгорівка, Заїчинці, Крива Руда, Малинівка (Чапаєвка), Малі Липняги, Матвіївка, Мирони, Наріжжя, Нова Петрівка, Новий Калкаїв, Новоселиця, Оболонь, Очеретувате, Паніванівка, Погребняки, Пузирі, Середине, Степанівка, Строкачі, Товсте, Тройняки, Тукали, Худоліївка, Чаплинці. Автобуси приміського сполучення курсують по днях.

Для зручності перегляду розклад руху автобусів розділено на два напрямки (Хорольський: на Гадяч, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтаву, Хорол, Шишаки та Кременчуцький: на Горішні Плавні, Дніпро, Кам’янське, Кременчук), окремим пунктом створено приміське сполучення.

.



Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

смт Семенівка
вул. Незалежності (Леніна), 21



тел. (05341)912-31, (093)792-28-18.
Режим роботи: 5:00-17:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Хорольський напрямок (на Миргород, Полтаву, Лубни, Пирятин, Гадяч)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Семенівки Рейс Час відправл. із Семенівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:50 16:15 Семенівка-Полтава: Хорол, Решетилівка 06:50 09:20 щоденно
06:00 07:05 Кременчук-Пирятин: Хорол, Лубни 07:10 09:20 щоденно
06:00 08:50 Горішні Плавні-Миргород: Хорол 08:55 11:05 щоденно
07:55 09:20 Кременчук-Лубни: Хорол, Мусіївка, Мацківці 09:25 11:20 пт.-нд.
08:55 09:25 Оболонь-Полтава: Хорол 09:30 12:00 пн.-пт., нд.
08:30 10:05 Кременчук-Гадяч: Миргород, В.Сорочинці 10:10 12:55 щоденно
07:20 11:30 Кам’янське-Миргород: Хорол 11:35 13:05 пн.-вт., чт.-нд.
06:45 09:30 Семенівка-Полтава: Бригадирівка 12:05 15:00 пн., пт.-нд.
11:25 12:40 Кременчук-Миргород: Петрівка, Хорол 12:45 14:10 щоденно
17:20 нд. 19:40 Семенівка-Полтава: Хорол, Решетилівка 13:20 16:00 пт.
12:00 13:15 Наріжжя-Полтава: Хорол, Решетилівка 13:20 16:00 нд.
12:30 13:40 Кременчук-Шишаки: Хорол, Миргород 13:45 16:20 щоденно
12:00 14:10 Кременчук-Лубни: Хорол, П.Багачка 14:15 16:00 щоденно
13:15 14:15 Кременчук-Полтава: Хорол, Миргород 14:20 18:15 щоденно
13:45 14:48 Горошине-Полтава: Хорол, Решетилівка 14:53 17:15 пн., чт.-нд.
09:50 15:10 Дніпро-Лубни: Хорол 15:15 16:45 щоденно
15:00 16:10 Кременчук-Гадяч: Хорол, Миргород, Лохвиця 16:15 20:05 щоденно
16:00 16:25 Малинівка-Полтава/Чапаєвка-Полтава 16:30 18:30 пт., нд.

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Горішні Плавні, Дніпро)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Семенівки Рейс Час відправл. із Семенівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:55 11:20 Семенівка-Кременчук: Жуки, Погреби 07:10 08:45 ср., сб.
06:10 07:57 Лубни-Кременчук: Глобине, Градизьк 08:02 10:15 щоденно
07:05 08:30 Миргород-Кременчук: Хорол, Семенівка 08:35 10:10 щоденно
07:40 09:15 Лубни-Дніпро: Кременчук 09:20 15:00 щоденно
07:10 09:45 Шишаки-Кременчук 09:50 11:15 щоденно
06:50 11:10 Гадяч-Кременчук: Жуки, Яроші 11:15 13:10 щоденно
09:35 11:45 Пирятин-Кременчук 11:50 13:20 щоденно
10:00 12:55 Полтава-Кременчук: Жуки, Погреби, Піщане 13:00 14:15 щоденно
12:00 13:10 Біляки-Кременчук: Жуки 13:15 14:40 пт., нд.
13:15 15:00 Миргород-Горішні Плавні (Комсомольськ) 15:05 17:35 щоденно
14:40 15:55 Миргород-Кам’янське (Дніпродзержинськ) 16:00 19:35 пн.-вт., чт.-нд.
14:00 16:25 Лубни-Кременчук: Глобине 16:30 18:10 пт.-нд.
14:30 17:25 Гадяч-Кременчук: Глобине 17:30 19:00 щоденно

Приміське сполучення (на Горошине, Біляки, Оболонь, Малинівку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Семенівки Рейс Час відправл. із Семенівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

СЕМЕНІВКА-БІЛЯКИ

07:45 08:50
Семенівка-Біляки: В.Поділ, Брусове, Заїчинці
Семенівка12:00
Паніванівка12:09
Веселий Поділ12:14
Василівка12:16
Брусове12:30
Василівка12:35
Чаплинці12:40
Заїчинці12:45
Середине12:50
Біляки13:00
12:00 13:00 вт.-чт.
16:35 17:55 Кременчук-Біляки: В.Поділ, Василівка 18:00 19:05 пт., нд.

СЕМЕНІВКА-ГОРОШИНЕ

09:00 10:50 Полтава-Горошине: Оболонь, Погребняки 10:55 11:50 пн., чт.-нд.

СЕМЕНІВКА-ЗАЇЧИНЦІ

08:00 08:40
Семенівка-Заїчинці: Вереміївка, Бакумівка
Семенівка10:40
Нова Доба10:50
Вереміївка10:56
Тройняки11:02
Бакумівка11:07
Заїчинці11:20
10:40 11:20 пт., сб.

СЕМЕНІВКА-МАТВІЇВКА СЕМЕНІВКА-СТРОКАЧІ

07:00
Семенівка-Матвіївка: Худоліївка, Наріжжя
Семенівка12:10
Малі Липняги12:17
Великі Липняги12:24
Богданівка12:30
Нова Петрівка12:35
Жовтневе12:38
Бурбине12:45
Пузирі12:52
Василяки12:58
Худоліївка13:09
Строкачі13:18
Наріжжя13:29
Матвіївка13:35
12:10 13:35 вт.
07:55
Семенівка-Строкачі: Богданівка, Худоліївка
Семенівка12:10
Малі Липняги12:17
Великі Липняги12:24
Богданівка12:40
Нова Петрівка12:46
Жовтневе12:53
Бурбине13:06
Пузирі13:13
Василяки13:19
Худоліївка13:30
Строкачі13:35
12:10 13:35 ср.

СЕМЕНІВКА-НАРІЖЖЯ

13:15
Семенівка-Наріжжя: Новоселиця, Оболонь
Семенівка10:35
Греблі10:45
Товсте10:50
Новоселиця11:00
Оболонь11:10
Тукали11:20
Новий Калкаїв11:25
Наріжжя11:35
10:35 11:35 нд.
17:20 19:55 Полтава-Наріжжя: Богданівка, Худоліївка 19:55 21:05 пт.

СЕМЕНІВКА-ОБОЛОНЬ

14:40 16:55 Полтава-Оболонь: Товсте, Новоселиця 17:00 17:40 пн.-пт., нд.

СЕМЕНІВКА-СТЕПАНІВКА

06:30
Семенівка-Степанівка: Вільне, Кр.Руда, Бурімка
Семенівка11:30
Греблі11:38
Вільне11:42
Крива Руда11:52
Бурімка12:01
Степанівка12:10
11:30 12:10 пн.-сб.

СЕМЕНІВКА-ЧАПАЄВКА СЕМЕНІВКА-МАЛИНІВКА

13:15 15:20 Полтава-Малинівка/Полтава-Чапаєвка 15:25 15:45 пт., нд.


2015-2017