Автобус КАМ’ЯНСЬКЕ-МИРГОРОД

через Верхньодніпровськ, Кременчук, Градизьк, Семенівку, Хорол


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область A
08:10 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область B
08:40 Бородаївка Дніпропетровська область
08:50 Івашкове Дніпропетровська область
08:55 Мости Дніпропетровська область
09:00 Мишурин Ріг Дніпропетровська область C
09:15 Куцеволівка Кіровоградська область D
10:10 Кременчук АС Полтавська область E
10:50 Градизьк АС Полтавська область F
11:35 Семенівка Полтавська область G
11:40 Карпиха Полтавська область
11:45 Вишневе Полтавська область
12:05 Хорол АС-1 Полтавська область H
12:25 Хорол АС-2 Полтавська область I
12:40 Новоаврамівка Полтавська область
12:50 Мелюшки Полтавська область
12:55 Петрівці Полтавська область
13:05 Миргород АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (17 місць).
Протяжність складає 260 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МИРГОРОД-КАМ’ЯНСЬКЕ

Автобус Кам’янське-Миргород (Дніпродзержинськ-Миргород) з’єднує одне з найбільших міст Дніпропетровщини - Кам’янське (попередня назва - Дніпродзержинськ) із курортним містечком сусідньої Полтавщини - Миргородом. Маршрут автобуса проходить територією Дніпропетровської, Кіровоградської та Полтавської областей. Відстань між Кам’янським та Миргородом становить 260 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кам’янське-Миргород: Верхньодніпровськ, Кременчук, Градизьк, Семенівка та Хорол. Повна тривалість поїздки складе близько 6 годин.





Скориставшись автобусом Кам’янське-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кам’янського - Кам’янське-Верхньодніпровськ, Кам’янське-Бородаївка, Кам’янське-Івашкове, Кам’янське-Мости, Кам’янське-Мишурин Ріг, Кам’янське-Куцеволівка, Кам’янське-Кременчук, Кам’янське-Градизьк, Кам’янське-Семенівка, Кам’янське-Хорол, Кам’янське-Миргород;
із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Верхньодніпровськ, Верхньодніпровськ-Бородаївка, Верхньодніпровськ-Івашкове, Верхньодніпровськ-Мости, Верхньодніпровськ-Мишурин Ріг, Верхньодніпровськ-Куцеволівка, Верхньодніпровськ-Кременчук, Верхньодніпровськ-Градизьк, Верхньодніпровськ-Семенівка, Верхньодніпровськ-Хорол, Верхньодніпровськ-Миргород;
із Кременчука - Кременчук-Градизьк, Кременчук-Семенівка, Кременчук-Карпиха, Кременчук-Вишневе, Кременчук-Хорол, Кременчук-Новоаврамівка, Кременчук-Мелюшки, Кременчук-Петрівці, Кременчук-Миргород;
із Градизька - Градизьк-Семенівка, Градизьк-Карпиха, Градизьк-Вишневе, Градизьк-Хорол, Градизьк-Новоаврамівка, Градизьк-Мелюшки, Градизьк-Петрівці, Градизьк-Миргород;
із Семенівки - Семенівка-Карпиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Хорол, Семенівка-Новоаврамівка, Семенівка-Мелюшки, Семенівка-Петрівці, Семенівка-Миргород;
із Хорола - Хорол-Новоаврамівка, Хорол-Мелюшки, Хорол-Петрівці, Хорол-Миргород.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кам’янського, Верхньодніпровська, Кременчука, Градизька, Хорола та Миргорода.


2015-2020