Автобус КАМ’ЯНСЬКЕ-МИРГОРОД /
ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК-МИРГОРОД

через Верхньодніпровськ, Кременчук, Градизьк, Семенівку, Хорол

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область A
08:10 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область B
08:40 Бородаївка Дніпропетровська область
08:50 Івашкове Дніпропетровська область
08:55 Мости Дніпропетровська область
09:00 Мишурин Ріг Дніпропетровська область C
09:15 Куцеволівка Кіровоградська область D
10:10 Кременчук АС Полтавська область E
10:50 Градизьк АС Полтавська область F
11:35 Семенівка АС Полтавська область G
11:40 Карпиха Полтавська область
11:45 Вишневе (Петрівка) Полтавська область
12:05 Хорол АС-1 Полтавська область H
12:25 Хорол АС-2 Полтавська область I
12:40 Новоаврамівка Полтавська область
12:50 Мелюшки Полтавська область
12:55 Петрівці Полтавська область
13:05 Миргород АС Полтавська область J
Рейс виконується щоденно, крім середи. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць). Протяжність складає 260 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-КАМ’ЯНСЬКЕ/МИРГОРОД-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК


2015-2017