Автобус ДНІПРО-КИЇВ (Гюнсел)

через Кам’янське, Верхньодніпровськ, Кременчук, аеропорт Бориспіль


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:30 23:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
09:20 23:50 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область B
10:10 00:40 Верхньодніпровськ АС Дніпропетровська область C
12:05 02:35 Кременчук АС Полтавська область D
16:30 07:00 аеропорт Бориспіль Київська область F
17:00 07:30 Київ ЦАВ місто Київ G
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (46 місць).
Протяжність складає 480 км.
Сайт перевізника: gunsel.ua
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку КИЇВ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Київ (Дніпропетровськ-Київ) від компанії Гюнсел з’єднує найбільші міста країни, які розташувалися по обидва боки Дніпра - міста-мільйонники Дніпро та Київ. Компанія «Гюнсел» на ринку пасажирських автобусних перевезень існує із 1997 року. Станом на 2020 рік перевізником здійснюються автобусні рейси за наступними маршрутами: аеропорт Бориспіль-Київ-Одеса, Київ-Харків, Київ-Дніпро, Київ-Херсон та Київ-Львів. Комфортні та затишні салони автобусів марок MAN та Neoplan залишать після поїздки приємні спогади.


Маршрут автобуса Дніпро-Київ проходить територією п’яти областей: Дніпропетровською, Кіровоградською, Полтавською, Черкаською та Київською. Відстань між містами становить 480 км. Найбільші міста на шляху автобуса: Кам’янське, Кременчук та Бориспіль. Крім того, автобуси заїжджають у міжнародний аеропорт «Бориспіль». Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. У Дніпрі автобуси відправляються від центрального автовокзалу на Курчатова, у Києві - прибувають на центральний автовокзал на проспекті Науки. Щоденно на маршруті здійснюється по 2 рейси: денний та нічний.

Скориставшись автобусом компанії Гюнсел за маршрутом Дніпро-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Кам’янське (Дніпропетровськ-Дніпродзержинськ), Дніпро-Верхньодніпровськ (Дніпропетровськ-Верхньодніпровськ), Дніпро-Кременчук (Дніпропетровськ-Кременчук), Дніпро-аеропорт Бориспіль (Дніпропетровськ-аеропорт Бориспіль), Дніпро-Київ;
із Кам’янського - Кам’янське-Верхньодніпровськ (Дніпродзержинськ-Верхньодніпровськ), Кам’янське-Кременчук (Дніпродзержинськ-Кременчук), Кам’янське-аеропорт Бориспіль (Дніпродзержинськ-аеропорт Бориспіль), Кам’янське-Київ (Дніпродзержинськ-Київ);
із Верхньодніпровська - Верхньодніпровськ-Кременчук, Верхньодніпровськ-аеропорт Бориспіль, Верхньодніпровськ-Київ;
із Кременчука - Кременчук-аеропорт Бориспіль, Кременчук-Київ.


Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайті gunsel.ua та в офісах перевізника.

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Кам’янського, Верхньодніпровська, Кременчука та Києва, а також у компанії-перевізника.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до КИЄВА

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ

ЗАПОРІЖЖЯ-КРЕМЕНЧУК-ПРАГА

ЗАПОРІЖЖЯ-ХАРКІВ-ПРАГА

ЗАПОРІЖЖЯ-СВЕБОДЗІН

ЗАПОРІЖЖЯ-ЩЕЦИН

МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

ПОКРОВСЬК-КИЇВ

2015-2020